20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twórcy Celeste ponownie spotkali się z The Lost Game Awards Cup

Twórcy Celeste ponownie spotkali się z The Lost Game Awards Cup

Obraz artykułu zatytułowanego Celeste Developers ponownie zebrał trofeum Game Awards cztery lata po jego utracie

serpentyna Prestiż to podstawa Tego dnia szukał wspaniałej pamiątki z gier, ale kiedy próbował kupić nagrodę Game Awards online, otrzymał o wiele więcej, niż początkowo oczekiwał.

Po latach prób kupienia repliki nagrody w grze Jako drobiazg, który można postawić na półce i bez powodzenia, myślał, że w końcu znalazł go na eBayu kilka tygodni temu. Tyle że, co dziwne, nie była to dokładna kopia; Jak gry komputerowe Zgłoś, że tak było rzeczywisty Nagrody Game Awards, które zostały wygłoszone na scenie.

Ciekawy, co się do diabła dzieje, Prestige zapytał, skąd dokładnie pochodzi trofeum, ale sprzedawca nagród — sprzedawca, który zwykle nie zajmuje się gadżetami z gier wideo ani przedmiotami kolekcjonerskimi — nie mógł być zbyt pomocny, niż stwierdzenie, że to pochodzi. „źródła likwidacyjne”. Co sugeruje, że zwycięzca mógł zbankrutować, a trofeum zostało przejęte w ramach blokady.

Cokolwiek to było, było to prawdziwe trofeum, coś bardziej niesamowitego niż replika, której pierwotnie szukał, więc zaoferował Prestige i wygrał:

Obraz artykułu zatytułowanego Celeste Developers ponownie zebrał trofeum Game Awards cztery lata po jego utracie

Po otrzymaniu go – i nigdy wcześniej nie widziałem nikogo „blisko”, waga tej rzeczy (przynajmniej widoczna na filmie) była dla mnie bardzo interesująca – od razu był w stanie ustalić, skąd pochodzi. To było na podstawie pucharu roku i kategorii, a zwycięzcą jest wah.

Obraz artykułu zatytułowanego Celeste Developers ponownie zebrał trofeum Game Awards cztery lata po jego utracie

Celeste Opracowane przez Extremely OK Games, wciąż wymagają dużo pracy, więc Prestige zadzwonił do nich, aby poinformować, że właśnie kupił ich trofeum. Częściowo udaje im się rozwiązać zagadkę, mówiąc, o dziwo, że w pierwszej kolejności nie dostali swojej nagrody; Pomimo otrzymania go od Ninja bezpośrednio na scenie, organizatorzy pokazu odebrali trofeum wkrótce potem i powiedzieli, że wysłali je e-mailem po koncercie. Ale nie zrobiła tego.

Więc ktokolwiek był za to odpowiedzialny, uprawia seks gdzieś po drodze, co oznacza, że ​​przez pełne cztery lata bardzo OK gry mogą powiedzieć, że wygrały nagrodę w grze, nie będąc w stanie tego pokazać (Aktualizacja: Przeoczyłem, że wygrali dwa tego wieczoru, tym razem i „Games for Impact”).

Ponieważ teraz jest właścicielem cudzej nagrody, Prestige postanawia wysłać trofeum do twórców Celeste, którzy zwrócą mu koszt aukcji i opłatę pocztową oraz wyślą mu podpisane kopie Celeste Z drugiej strony.

READ  Darmowe skórki i nowa gra+ dla Stellar Blade po premierze PS5