16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Horyzont jest zabroniony Zachodni gracze nie są zadowoleni z problemu Aloy

Horyzont jest zabroniony Zachodni gracze nie są zadowoleni z problemu Aloy

Zakazany horyzont na zachód Wygląda na to, że na PS4 i PS5 będzie kolejnym wielkim hitem dla Guerrilla Games i PlayStation. Nie mamy jeszcze numerów sprzedaży, ale jest jeszcze więcej Metacritic Gra uzyskała imponujący wynik 88 punktów, a wrażenia w mediach społecznościowych wskazują, że internet cieszy się długo oczekiwaną kontynuacją. Nie jest to jednak gra idealna. Gra nie ma żadnych problemów z awarią gry, ale ma irytujących graczy. Na przykład wszyscy nienawidzą włosów Aloe.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w tworzeniu gier jest fizyka włosów. Odważnie, Guerilla Games stara się nadać Aloy realistyczny charakter, zamiast grać bezpiecznie. Niestety nie zrealizowała swojej wizji. Jeśli grałeś Zakazany horyzont na zachódPrzekonasz się, że fizyka włosów Aloy często usuwa przebarwienia. Jej włosy są nie tylko bardzo ruchliwe i stale poruszają się bardziej niż powinny, ale czasami poruszają się, kiedy nie powinny, na przykład gdy jest w domu i siedzi nieruchomo.

Na szczęście do pewnego stopnia można to naprawić za pomocą łatki, ale nie zostało to jeszcze naprawione. Do tego czasu gracze na PS4 i PS5 narzekają na ten problem w mediach społecznościowych.

Zakazany horyzont na zachód Dostępne na PS4 i PS5. W tej chwili nie ma informacji o porcie na PC, ale jego poprzednik jest dostępny na platformie, więc spodziewaj się, że to się zmieni, chociaż może to potrwać kilka lat.

READ  Ponowna współpraca z Kojimą byłaby „marzeniem”.

Zakazany horyzont na zachódwedług większości jest kolejnym potężnym wydaniem dla Guerrilla Games i PlayStation” – czytamy w fragmencie z Nasza recenzja z gry. „To w zasadzie kontynuacja, która wydaje się być większa i lepsza niż jej poprzedniczka, i pod tym względem osiąga sporo, do czego należy dążyć. Chociaż chciałem więcej fabuły, a ogólna struktura gry jest prawie taka sama w porównaniu do Zero w dółFani, którym podobał się ostatni tytuł, powinni pokochać przygodę, w którą zabierze Cię ta kontynuacja”.

Jak zawsze, zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami i gorącymi filmami w sekcji komentarzy lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Proszę daj mi tam znać. Czy zauważyłeś szalone włosy Aloe?