15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EVO 2022 nie będzie zawierać żadnych gier Super Smash Bros. z powodu Nintendo

EVO 2022 nie będzie zawierać żadnych gier Super Smash Bros.  z powodu Nintendo

Nintendo podjęło decyzję, aby nie tworzyć żadnej gry Super Smash Bros. Część EVO 2022, największego na świecie turnieju gier walki, którego właścicielem jest teraz firma Sony, po raz pierwszy od 2007 roku.

EVO udostępniło wiadomość informującą o nowościach na Twitterze przed reklamą EVO 2022, wyświetlaną 8 marca o godzinie 17:00 PT / 20:00 ET.

„Przyłącz się do nas 8 marca o godzinie 17:00 czasu PST na twitch.tv/evo podczas pokazu reklamowego EVO 2022” — napisało EVO. „Chociaż dziękujemy wszystkim wspaniałym grom, które dołączyły do ​​nas w tym roku w Las Vegas, chcemy z góry poinformować, że Super Smash Bros. już nie wróci.

„Od 2007 roku widzieliśmy historyczne momenty Super Smash Bros stworzone na imprezach EVO. Przykro nam, że Nintendo zdecydowało się nie kontynuować tego dziedzictwa razem z nami w tym roku. W przyszłości mamy nadzieję, że ponownie będziemy świętować Super Smash Bros. jest po ich stronie.”

Decyzja Nintendo o nieuczestniczeniu w EVO jest następstwem zakupu przez Sony mistrzostw bijatyk w 2021 roku. W momencie ogłoszenia przejęcia Nintendo powiedziało, że życzy organizatorom programu wszystkiego najlepszego i będzie nadal oceniać EVO w przyszłości. Wydaje się, że ta decyzja, przynajmniej na razie, została podjęta.

„Nintendo cieszyło się z interakcji z fanami podczas poprzednich turniejów Evo i życzę organizatorom programu wszystkiego najlepszego z ich nowym projektem. Będziemy nadal oceniać Evo i inne możliwości, ponieważ planujemy przyszłe turnieje Super Smash Bros zarówno online, jak i offline”. Rzecznik Nintendo powiedział w marcu 2021 r.

EVO 2022 jest obecnie zaplanowane na 5-7 sierpnia w Las Vegas.

Tak więc rok 2022 nie byłby pierwszym rokiem bez zawartości Super Smash Bros. Nowy Ultimate jak w 2021 Sora była ostatnim myśliwcem wydanym w DLC, Ale fani będą musieli również szukać gdzie indziej, aby obejrzeć konkurencyjne bitwy Smash.

READ  Płyta główna MSI MPG X670E Carbon WiFi wystawiona w Internecie za ponad 550 euro, PRO X670-P WiFi za ponad 350 euro

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej trwającej sytuacji, zapoznaj się z naszym spojrzeniem na burzliwą historię między Nintendo a społecznościami e-sportowymi.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.