16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Żadna ze znanych wkładek dousznych nie jest teraz czarna

Żadna ze znanych wkładek dousznych nie jest teraz czarna

Wprowadzone na rynek na początku tego roku w kolorze białym i przezroczystym plastikowym wkładki douszne Nothing’s Year 1 będą wkrótce dostępne w kolorze czarnym. Nowa wersja Nothing Year 1 Black ma więcej przezroczystego plastiku w swojej konstrukcji, ale teraz jest wyposażona w matowy czarny plastik. Nowa kolorystyka będzie dostępna od 13 grudnia w tej samej cenie co oryginalne wersje białe: 99/99 USD.

Oprócz nowego projektu, te wkładki douszne działają podobnie jak Nothing wydane na początku tego roku. Nadal będziesz mieć 5,7 godziny pracy na baterii z wkładek dousznych, redukcja szumów jest wyłączona i zostanie skrócona do czterech godzin, jeśli jest włączona. Dostępne przez maksymalnie 34 godziny, w tym postępowanie sądowe. Słuchawki douszne są wodoodporne IPX4 i można je ładować bezprzewodowo za pomocą Qi.

Zbliżenie na wkładki douszne.
Obraz: Brak

Firma projektuje nowy kolor jako „edycję limitowaną”, ale ma nadzieję, że stanie się „stałym dodatkiem do jej oferty”.

Jego wkładki douszne roku 1 nie mówią nic o tym, że są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla i działają we współpracy z zewnętrzną firmą certyfikującą SGS Aby ocenić i zneutralizować swój ślad węglowy. Ale firma akceptuje również płatności w kryptowalutach, których sieci płatnicze są bardzo wydajne w działaniu. Szacuje się, że będzie używana tylko sieć Bitcoin Tyle samo energii elektrycznej rocznie w stanie Waszyngton, A 25 do 60 procent z tego ma pochodzić ze źródeł nieodnawialnych.

Nic nie słyszałem o tej oczywistej sprzeczności, po prostu skierowała się w moją stronę Umowa klimatyczna kryptowalut, Próba stworzenia zerowej emisji netto dla branży kryptograficznej za dziewięć lat do 2030 roku.

Jeśli chcesz kupić słuchawki douszne Nothing’s carbon neutral z kryptowalutą, firma kupi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC) i Dogecoin (DOGE) za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. Wybrane kraje, w tym USA, Wielka Brytania, Kanada i Japonia.

READ  Putin przyznaje obywatelstwo Edwardowi Snowdenowi, który ujawnił amerykańskie podsłuchy