24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zabójca z kuszy w Londynie: Policja poszukuje podejrzanego

Zabójca z kuszy w Londynie: Policja poszukuje podejrzanego

Policja w Hertfordshire/PA

Kyle Clifford, lat 26, jest poszukiwany w związku z morderstwem trzech kobiet w Bushey.CNN

W północnym Londynie trwa obława na mężczyznę podejrzanego o uzbrojenie w kuszę po tym, jak we wtorek wieczorem zabito trzy kobiety.

Policja podała, że ​​poszukuje 26-letniego mężczyzny, Kyle’a Clifforda, w związku ze śmiercią, która mogła mieć miejsce w północnym Londynie lub w sąsiednim hrabstwie Hertfordshire.

We wtorek wieczorem policja została wezwana do domu w Bushey w Hertfordshire, gdzie znalazła trzy kobiety poważnie ranne.

Według policji wszystkie kobiety, uważane za krewne, zmarły później w wyniku odniesionych obrażeń. Według policji byli to ludzie w wieku 25, 28 i 61 lat, którzy zginęli w wyniku „wycelowanego incydentu”.

Uważa się, że w potrójnym morderstwie użyto kuszy, choć w środę policja podała, że ​​mogła zostać użyta także inna broń.

Policja poprosiła społeczeństwo, aby nie zbliżało się do podejrzanego.

Brytyjska minister spraw wewnętrznych Yvette Cooper powiedziała, że ​​policja „w pełni informuje ją” o trwającym przeszukaniu.

„Utrata życia trzech kobiet zeszłej nocy w Bushey jest naprawdę szokująca” – napisał Cooper w środę X. „Moje myśli są z rodzinami i przyjaciółmi ofiar oraz ze społecznością”.

„Będę Państwa na bieżąco informować o rozwoju sytuacji. Wzywam ludzi do wspierania policji w Hertfordshire wszelkimi informacjami w tej sprawie” – dodała.

Według PA Media jedna z sąsiadek ofiar powiedziała, że ​​„widywała ich codziennie przechodzących obok i mówiących dzień dobry”.

„To, co się wydarzyło, jest naprawdę smutne i bardzo szokujące” – dodała.

To najświeższa wiadomość, która będzie aktualizowana.

READ  Dlaczego szczyt G7 ma 16 miejsc przy stole? | Aktualności