24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyrok z procesu Kyle Returnhouse na żywo: Jury powraca do debaty czwartego dnia po tym, jak sędzia zablokował MSNBC.

Oglądaj na żywo, kiedy Kyle Returnhouse rozpocznie dyskusje panelowe

Jurorzy mają rozpocząć czwarty dzień dostaw w procesie Kyle Returnhouse.

Jurorzy zostali odesłani do domu na ponad 24 godziny w ciągu trzech dni w tym tygodniu, po tym jak czwartek zakończył się bez werdyktu w czwartek.

Ich trybunał arbitrażowy może zebrać się ponownie w sprawie CT o 9 rano w piątek.

W czwartek sędzia Bruce Schroeder zabronił MSNBC wstępu na salę sądową do końca procesu, a niezależny dziennikarz został zatrzymany przez policję Kenosha za kierowanie sygnalizacją świetlną za autobusem wiozącym sędziów do sądu. Policja twierdzi, że wierzy, że mężczyzna próbował sfotografować autobus.

NBC News poinformowało w oświadczeniu, że dziennikarz nie chce kontaktować się z jury ani robić zdjęcia i współpracuje z władzami. „Nie było żadnych naruszeń bezpieczeństwa dotyczących ławy przysięgłych i nie uzyskano żadnych zdjęć” – powiedziała policja.

18-letni Rittenhouse stoi w obliczu pięciu zarzutów zabójstwa za zastrzelenie trzech osób po brutalnych protestach policji w Kenosha w stanie Wisconsin 25 sierpnia 2020 r. Najpoważniejsze zarzuty to morderstwo pierwszego stopnia Josepha Rosenbauma i Anthony’ego Hoopera.

Śledź najnowsze aktualizacje na żywo:

Otrzymuj nasze bezpłatne powiadomienia o najświeższych wiadomościach bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą Kliknij tutaj

1637317268

Protestujący poza kortem

Protestujący byli poza sądem, kiedy sędziowie dyskutowali wczoraj.

Oto kilka zdjęć z wczorajszych ujęć.

Trzeciego dnia obrad jury niewielka grupa protestujących kontynuowała protest

(Reuters)

Mężczyzna trzyma znak pokoju przed budynkiem sądu

(AB)

Przeciwnicy w sprawie Kyle Returnhouse

(Obrazy Getty’ego)

Joe Ditmana19 listopada 2021 10:21

1637309272

Joe Ditmana19 listopada 2021 08:07

1637304939

Szeryf próbował rozładować napięcie, rozdając ciasteczka poza dziedzińcem

Szeryf David Beth próbował przełamać napięcie przed sądem, rozdając protestującym kawę i ciastka podczas trzeciego dnia procesu Kyle’a Returnhouse’a.

Szeryf hrabstwa Kenosha ustawił w czwartek przed gmachem sądu mały kontuar z napisem „Cookies for Peace”.

Przeczytaj szczegółowy raport:

Swetha Szarma19 listopada 2021 06:55

1637302272

Rudy Giuliani: Sprawa Returnhouse „stała się farsą”

Były burmistrz Nowego Jorku Rudy Giuliani pojawił się w Newsmax i powiedział, że Kyle Rittenhouse nie ma sprawiedliwego procesu.

„Szczególnie, gdy weźmiesz pod uwagę wszystkie błędy w tej sprawie, w pewnym momencie sędziowie uzasadnią wycofanie sprawy. Oznacza to, że jest tak wiele błędów, że każdy z nich można ogólnie odwrócić” – powiedział były prawnik Donalda Trumpa.

„Ta sprawa stała się farsą” – powiedział. „Komentowali przywilej piątej poprawki, która nigdy nie zostanie uchwalona. Przez pięć lat kierowałem Kancelarią Adwokacką USA. [I was] Jako oficer wyższy w sądownictwie przez trzy lata nie pamiętam, ile spraw prowadziłem. Nie pamiętam, żeby robił to prawnik – dodał.

Giuliani powiedział, że sędzia ma możliwość wydania niewinnego wyroku w tej sprawie, a werdyktu nie poparto dowodami.

Swetha Szarma19 listopada 2021 06:11

1637299857

Były przewodniczący Missouri House nazywa MSNBC „domową grupą terrorystyczną”

Były przewodniczący Missouri House Tim Jones określił MSNBC jako „domową grupę terrorystyczną” po tym, jak została zakazana przez sędziego Bruce’a Schroedera w sądzie Returnhouse.

Stało się to po tym, jak policja zasugerowała, aby niezależny dziennikarz MSNBC śledził ławę przysięgłych lub próbował zrobić zdjęcie.

MSNBC zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom.

„Wczoraj w nocy freelancer otrzymał informację o ruchu drogowym. Pomimo wykroczeń drogowych w pobliżu furgonetki przysięgłych, freelancer nie chciał, aby kontaktowano się z przysięgłymi lub kontaktowano się z nimi podczas dyskusji, ani nie chciał być fotografowany ani fotografowany – powiedział NBC News w oświadczeniu. CNN.

„Żałujemy tego incydentu i będziemy w pełni współpracować z władzami w każdym dochodzeniu”.

Swetha Szarma19 listopada 2021 05:30

1637298333

Niesamowite chwile z procesu Kyle Returnhouse do tej pory

Od zamieszania związanego z technologią „uszczypnij, aby powiększyć” kamery iPoda, aż do momentu, w którym prawnik wycelował broń Returnhouse w trybunał arbitrażowy, proces był wypełniony dramatycznymi i nieoczekiwanymi scenami rozgrywającymi się na sali sądowej.

Przeczytaj pełny raport na Megan Sheets:

Swetha Szarma19 listopada 2021 05:05

1637296625

Zwolennicy PLM i Kyle Rittenhouse dzielą się pizzą poza sądem

Kiedy decydowano o losie Kyle’a Rittenhouse’a, protestujący z obozów „winnych” i „niewinnych” poza sądem w Wisconsin pokazali niezwykłe ogniska.

Zwolennicy jej sprawy pracowali nad udostępnieniem w Internecie rzeczywistego zapisu tego oświadczenia.

Ale wkrótce potem protestujący został rzekomo zaatakowany, a dziennikarz został dźgnięty w ciało. mężczyzna w koszulce „f *** Kyle Rittenhouse” został trafiony w kamerę dziennikarza, co zostało nagrane przez kamerę, zmuszając go do odwrotu.

Swetha Szarma19 listopada 2021 04:37

1637295510

Republikańska senator Wendy Rogers mówi, że stan wojenny jest prawem człowieka

Senator z Arizony Wendy Rogers dołączyła do rosnącej listy kandydatów republikańskich, wybieralnych urzędników i innych wpływowych konserwatystów, którzy poparli Kyle’a Rittenhouse’a.

Rogers napisał w piątek na Twitterze: „Módlcie się za Kyle Returnhouse, że godność zwycięży. Obronność jest prawem człowieka”.

Dzieje się tak po tym, jak republikański reprezentant Florydy, Matt Gates, powiedział, że może zaoferować staż w Returnhouse.

1637294402

Kim jest sędzia Bruce Schrder?

Z oczami narodu przyklejonymi do śledztwa w sprawie podwójnego morderstwa Kyle ReturnhouseObserwatorzy badają sędziego prowadzącego sprawę wysokiego szczebla.

Kenosha Sędzia sądu okręgowego Bruce Schroeder WisconsinMówi się, że w wieku 75 lat ścigał więcej spraw o morderstwo niż jakikolwiek inny sędzia w stanie, najdłużej urzędujący sędzia procesowy.

Jego styl sądowy i spory z prawnikami przyciągnęły znaczną uwagę pod koniec procesu.

Miejsce Nathana19 listopada 2021 04:00

1637293178

Mężczyzna, który wyniósł AR-15 poza śledztwo w sprawie Returnhouse, został zwolniony przez funkcjonariusza policji

Mężczyzna, z którym policja spotkała się za noszenie broni palnej bez pozwolenia i rzucanie nieprzyzwoitych uwag na temat protestów Black Lives Matter, potwierdził, że jest zwolnionym funkcjonariuszem policji Ferguson.

Jesse Klein, który jako pierwszy przedstawił się jako „Maserati Mike”, przez trzy lata był członkiem Departamentu Policji Missouri.

Kyle Rettenhouse walczył przed sądem hrabstwa Kenosha przez ostatnie trzy dni, podczas gdy debata arbitrażowa trwa.

Najpierw przyniósł broń do sądu, a następnego dnia wrócił z bronią i psem.

Swetha Szarma19 listopada 2021 03:39