24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

House zdał zabudowany rachunek Pitton’a Lepszy rachunek

Ale kilka godzin później Demokraci weszli do pokoju i żartowali z braku snu. Chociaż Demokraci obawiali się konsekwencji politycznych, nie było to jasne z ostatecznych obliczeń, które odzwierciedlały poparcie wśród mieszkańców wysoce konkurencyjnych dzielnic.

Kiedy frekwencja przekroczyła 218, Demokraci przytulali się i radośnie tańczyli na korytarzach Domu, skandując nazwę prawa „Built Back Better”. Pani. Gdy tylko Pelosi przestał głosować, prawodawcy zebrali go na podłodze Izby, wykrzykując jego imię, a Republikanie siedzieli nieruchomo po drugiej stronie pokoju.

„Właśnie dlatego działamy i służymy w Kongresie, uchwalając takie prawa, które wpływają na codzienne życie ludzi, zmieniając naszą materialną rzeczywistość” – powiedziała Alexandria Ocacio-Cortes, przedstawicielka nowojorskich Demokratów po zatrudnieniu wysokiego szczebla z Pokój. . „Bardzo rzadko zdarza się głosować nad ustawą, która ma taki wpływ”.

Jedynym Demokratą, który sprzeciwił się ustawie, był Jared Golden, przedstawiciel Maine. Czy tak Następnie Ten miesiąc budzi obawy O dodaniu przepisu, który znacznie zwiększyłby federalne odliczenia podatkowe na podatki stanowe i lokalne płacone od 10 000 do 80 000 USD rocznie. Ale zasugerował Seria stwierdzeń Na Twitterze jego głos wciąż można by wygrać dzięki tak zwanym zmianom w propozycji SALT i innymi możliwymi zmianami po jej dotarciu do Senatu.

Przeprowadzka – po miesiącach manewrowania Billem – była częściowo spowodowana chęcią zakończenia pracy przez prawodawców i wyjazdu z Waszyngtonu na cotygodniowe wakacje w Święto Dziękczynienia. To jest pan Przyszło osiem miesięcy po Pittonie Wydał pierwszą część swojego programu polityki wewnętrznej, A po wielu doświadczeniach bliskich śmierci za paczkę, która ujawniła głębokie podziały w jego partii.

Referendum wykazało znaczną solidarność demokratyczną i dało początek walce o nią. Umiarkowane i konserwatywne grupy, które obawiały się wielkości projektu, zatrzymały go do oficjalnej oceny, zanim zobowiązały się go poprzeć.

READ  Warriors Steff Curry Ultra-rzadki rekord przeciwko Lakers

Ale w przekroju po premierze w czwartek Szacunki z Biura Budżetowego Kongresu, Oficjalny opiekun wyników finansowych, większość była rozproszona. Przedstawiciele Białego Domu spotkali się z komisją osobiście w czwartek wieczorem i przeprowadzili je przez analizy zarządu i tabele budżetowe, powiedział ktoś zaznajomiony z dyskusją.