25 kwietnia, 2024

Wynik Duke vs. North Carolina, na wynos: Tor Heels psuje ostatni mecz trenera Caina u siebie z żalem Blue Devils

North Carolina pokonało 4. miejsce Blue Devils 94-81 w sobotnim finale trenera Duke’a Mike’a Kirzyszewskiego na Cameroon Indoor Stadium. To zwycięstwo może być wielką wygraną dla Tar Heels w niedzielę, a teraz Karolina Północna bierze udział w zaplanowanym turnieju NCAA, podało CBS Sports. Wsporniki Ekspert Jerry Pam.

Nowicjusz Duke’a Paulo Panchero zdominował pierwszą połowę, zdobywając 15 punktów, a Blue Devils prowadzili z dziewięcioma punktami. Ale z więcej niż sekundę przed końcem, późny wzrost zamknięty przez 3-punktowy RJ Davis pozostawił Karolinie Północnej o dwa punkty w przerwie.

W drugiej połowie Duke prowadził siedmioosobową przewagę, ale kilka minut później North Carolina objęło prowadzenie 9:0 z tą przewagą, że Tar Heels nigdy się nie poddawali i spóźnili się o 14 punktów.

Armando Pagot przez pomyłkę zdobył 23 punkty w pierwszej połowie, jeden z czterech Dor Heels miał co najmniej 20. Pancero zakończył 23 przejazdami, jednak potrzebował 26 strzałów, aby się tam dostać.

Duke (26-5, 16-4 ACC) będzie graczem nr 1 w przyszłotygodniowym turnieju ACC, chociaż jego szanse na zostanie graczem nr 1 Błękitnych Diabłów w Niedzielę Testową mogły zostać odebrane. North Carolina (23-8, 15-5) zajęła drugie miejsce w remisie z Notre Dame. Fighting Irish ACC ma dogrywkę na 2. miejscu w konkursie.

fajna piątka

North Carolina grało w drugiej połowie z tymi samymi pięcioma graczami: Caleb Love, R.J. Davis, Leakey Black, Brady Manek i Armando Pacot. I są one absolutnie niebezpieczne, ponieważ każdy gracz zdobywa co najmniej 10 punktów, średnio po 1,528 punktów na posiadanie – nie licząc sześciopunktowego bloku.

Love, który ostatni raz grał w drugiej połowie w sobotę z Syracuse Game, zdobył 15 punktów i zaliczył pięć asyst. Davis mógł być równie niszczycielski, jak jego 10 punktów i trzy asysty, które zdawały się pojawiać w najlepszych możliwych momentach.

READ  Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 Aktualizacje na żywo: najnowsze wiadomości z Pekinu

North Carolina Palms NCAA weszło do gry poza boiskiem, ale kiedy Love i Davis grają w ten sposób, Dar Heels nie wydają się być drużyną zdolną do tworzenia rywalizacji, ale wyrządzą pewne szkody, gdy już tam dotrą.

Punkt za minutę

Pagot zagrał zaledwie 10 minut po popełnieniu dwóch błędów w pierwszej połowie, ale pokazał swój wpływ, notując 10 punktów. Chociaż Pacot nie był w stanie utrzymać tego tempa w drugiej połowie, grał przez 20 minut, nie popełnił trzeciego błędu i zdobył 13 punktów. Skończył z 23 punktami w meczu 10 na 11, strzelając z ziemi, zdobywając siedem zbiórek, dwa bloki i dwie przechwyty.

Gdy gwiazda Duke’a Paulo Panchero osłabła, jego konsekwencja dała Thar Heels przewagę w drugiej połowie. Pancero zdobył 15 punktów w strzelaniu 7 na 13 w pierwszej połowie, co jest dużym powodem, dla którego Błękitne Diabły zdominowały grę i objęły prowadzenie w przerwie. Ale w drugiej połowie 13 prób Panchero przyniosło tylko cztery mecze i osiem punktów. Pomimo mocnych połówek Marka Williamsa (12 punktów) i Jeremy’ego Roche’a (9), Duke nie miał wystarczającej siły ognia, aby nadążyć.

Następnie

Po meczu Kryzhevsky wrócił na kort przed wciąż zatłoczonym domem fanów i celebrytów Błękitnego Diabła i przeprosił za wysiłek zespołu przed rozpoczęciem ceremonii uhonorowania trenera.

„To nie jest część show, której nie oglądałem: przepraszam za to popołudnie” – powiedział Kryzewski, zanim uspokoił fanów. „Nie. Proszę. Nie. Proszę, bądźcie cicho, mówię, to jest nie do przyjęcia. Niedopuszczalne dzisiaj, ale sezon jest bardzo do przyjęcia. To znaczy… sezon jeszcze się nie skończył.”

Zamiast tego Duke dodaje do swojego trofeum tytuł ACC z 2010 roku i pełnoprawne mistrzostwo sezonu regularnego z 2006 roku. Długoterminowym celem Błękitnych Diabłów zawsze było dodanie 12 finałowych czwórek i pięciu krajowych mistrzostw do znacznego postsezonowego występu Kryzewskiego.

READ  Minister spraw zagranicznych Tajwanu mówi, że Chiny wykorzystują ćwiczenia jako pretekst do przygotowania się do agresji