30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wygląda na to, że Arma Reforger wyciekła do sieci i zapowiadała przyszłość marki

Wygląda na to, że Arma Reforger wyciekła do sieci i zapowiadała przyszłość marki

Wyciekły poradnik marketingowy zdaje się potwierdzać, że Arma 4 nie będzie kolejną odsłoną serii od Bohemia Interactive, ale będzie grą na PC i konsole o nazwie Arma Reforger.

Jak wspomniałem gry komputerowe , Przewodnik marketingowy opublikowany w Przecieki i plotki z gry Reddit I wydaje się to wiarygodne, zwłaszcza że Bohemia przygotowuje się do ujawnienia „Przyszłość czy Arma” 17 maja 2022 r.

Instrukcja mówi, że ze względu na „złożoność rozwoju Arma 4”, Arma Reforger będzie „pomostem” między Armą 3 a czwartą oficjalną grą z serii. Chociaż może nie jest to Arma 4, na którą liczył, wydaje się, że korzysta z nowego silnika Enfusion firmy Bohemia.

Mówi się, że Arma Reforger będzie miała miejsce na fikcyjnej wyspie Everon na Oceanie Atlantyckim i będzie miała miejsce w „Alternate 1989” podczas konfliktu między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Gra jest opisywana jako „wojskowa gra symulacyjna (w przeciwieństwie do „symulacji”), co sugeruje, że może być bardziej dostępna niż główne gry.

Bohemia ma nadzieję, że ta gra, która będzie oparta na nowym silniku Enfusion, będzie wygodna dzięki nowym gadżetom na czas Arma 4, kiedy nadejdzie. W ten sposób Arma 4 powinna mieć dobrze prosperującą społeczność modów w momencie premiery.

Przewodnik marketingowy zauważa również, że Bohemia będzie nadal współpracować z Międzynarodowym Komitetem Czerwonego Krzyża, a firma będzie nadal pracować nad funkcjami skupiającymi się na „zwalczaniu wojny humanitarnej” poprzez dalsze „ujawnianie, rozpowszechnianie i wzmacnianie MPH w grze”.

Arma 3 została wydana w 2013 roku, a wprowadzające w błąd nagrania z gry zostały ostatnio wykorzystane jako fałszywe materiały informacyjne z walk na Ukrainie.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

READ  Star Wars: Najwyraźniej ujawniono rozmiar pliku przełącznika Knights of the Old Republic II