30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Każda aplikacja Google otrzymuje aktualizacje interfejsu użytkownika tabletu z systemem Android

Na I/O 2022 firma Google ogłaszać Zaktualizuje ponad 20 własnych aplikacji na duże ekrany, pokazując swoje zaangażowanie w kształt. To będzie Niewątpliwie poprawiam wrażenia dla obecnych właścicieli i ma na celu zachęcenie innych programistów do tego samego. Oto każda aplikacja Google na Androida, która ma aktualizację na tablet i co ma jeszcze nadejść.

Aplikacje Google z interfejsami użytkownika na tablety

 • Odwrotna kolejność chronologiczna, najnowsze aktualizacje na górze

—Zdjęcia Google

Najważniejszą aplikacją Google na tablety z Androidem są Zdjęcia Google, a ta aktualizacja jest już wdrażana styczeń 2021. Niewiele różni się od internetowego interfejsu użytkownika. Posiadanie szyny nawigacyjnej na lewej krawędzi oznacza, że ​​możesz zobaczyć nieco bardziej pionową zawartość, a więcej kart można wyświetlić – w porównaniu z dolnym paskiem – bez efektu ciasnego. Oprócz Zdjęć, Wyszukiwania, Udostępniania i Biblioteki masz szybki dostęp do Na urządzeniu, Narzędzia, Archiwum i Kosz. Jednym małym elementem, który Google ulepszał w ostatnich miesiącach, jest wskaźnik w kształcie pigułki, który wskazuje, którą kartę przeglądasz, a nie tylko podświetlenie ikony.

 • Tablet Zdjęcia Google

U góry ekranu, obok Zdjęć Google, znajduje się pasek wyszukiwania z zaokrąglonymi rogami. Podczas wyświetlania obrazu pełnoekranowego przeciągnięcie w górę pokazuje prawe okienko, a przepełnienie w prawym górnym rogu przeglądarki pokazuje działania z towarzyszącymi ikonami.

– Kalendarz Google

ja mam Już widzieliśmy Jak Kalendarz Google jest przede wszystkim moją ulubioną aplikacją na tablet, zapewniającą świetny widok dnia i harmonogram, w której po lewej stronie widać cały miesiąc z listą wydarzeń i podświetlonymi ilustracjami. On ona Nie pokazuj Firma planuje zmiany.

Mimo że strona internetowa wyraźnie wskazuje na ponowne wykorzystanie, zespół Kalendarza celowo wyróżnił aplikację na tablety, co jest rzadkością dla Google.

-Chrom

Chrome na tabletach z Androidem jest prawie identyczny z interfejsem na komputerach stacjonarnych ze względu na zastosowanie pasków kart i układu omniboksu. Jest też Wsparcie dla wielu okien Aby pomóc w wielozadaniowości.

READ  Członkowie Costco mogą teraz kupić pakiet PlayStation 5 (Aktualizacja: Wyprzedane)

-Youtube

YouTube jest dość dobrze zoptymalizowany pod kątem tabletów z widokami dwukolumnowymi przez cały czas, a podgląd Google I/O pokazuje tylko ekran odtwarzacza. Zawsze może zmienić się w szynę nawigacyjną.

-Tłumacz Google

Ulepszenia tabletu były już reklamowane na scenie. Ogólnie rzecz biorąc, ta aplikacja lepiej mieć kilka i dużo odstępów ze względu na jej charakter jako wspólnego (fizycznego) interfejsu/narzędzia.

—Pliki Google


Aplikacje Google mają coraz więcej ulepszeń na tablecie

muzyka z Youtube

Google zobowiązuje się do Ulepszenia tabletów YouTube Music – zarówno na Androida, jak i iOS – na początku tego roku. Zaczęło się od zmniejszenia zdjęcia na okładkę na karcie głównej, aby zobaczyć więcej treści na karuzeli (Posłuchaj znowu, ulubione, mieszane dla Ciebie itp.) bez konieczności przewijania. Innym obecnym ulepszeniem jest dwukolumnowy widok Teraz gra z elementami sterującymi po lewej stronie i Następna kolejka po prawej stronie.

Od teraz listy odtwarzania będą przybierać podobny dwukolumnowy widok jako część pliku Szerszy ogólnie dla tego interfejsu użytkownika. Podobnie jak YouTube, Muzyka może przejść do paska nawigacyjnego, chociaż nieco ograniczy poziome nieruchomości dostępne do przeglądania półek (i wszystko pod czterema zakładkami wygląda dziwnie dla tego widżetu). Dodatkowo na poniższym obrazku widać, że YouTube Music utrzymuje dolny pasek.

— Mapy Google (patrz poniżej)

Mapy dla Androida mają już widok dwukolumnowy, ale nadchodząca aktualizacja zastąpi dolny pasek o pełnej szerokości pasem, który mieści się w prawym panelu.


Przyszłe aktualizacje aplikacji na tablety Google

Aplikacje Google na tablety z Androidem
Aplikacje Google na tablety z Androidem
 • Google Strona główna: centralna szyna nawigacyjna, choć wygląda głupio z zaledwie dwóch zakładek. Układ dwukolumnowy mógłby być lepszy.
 • gmail: Pasek nawigacyjny z przyciskiem szuflady u góry, aby zobaczyć swoje foldery i etykiety.
 • Google TV: Szyna nawigacyjna, podczas gdy możesz zrobić następny Najważniejsze informacje z kanału informacyjnego W ramach szerszego materiału, który przeprojektowujesz.
 • Wiadomości: Układ dwukolumnowy, chociaż nie jest jasne, czy przedstawiony powyżej interfejs użytkownika jest bardziej przeznaczony dla urządzeń składanych, czy tabletów, które wymagają parowania urządzeń, takich jak Wiadomości w Internecie.
READ  iOS 15.5 Beta: każda zmiana, która może wpłynąć na Twój iPhone (ostatecznie)
Aplikacje Google na tablety z Androidem
 • google jeden: Szuflada nawigacji z szerokim wykorzystaniem kart w treści aplikacji.
 • muzyka z Youtube: Spójrz powyżej
 • obiektyw google: wyszukiwanie wizualne obecnie na tabletach działa tylko w orientacji pionowej.
 • Google Duo: centralne sterowanie.
 • aplikacje Google: Podobnie jak na zdjęciach, jest szyna nawigacyjna i górne pole wyszukiwania. Karty służą do pokazywania menu i różnych promocji.
Aplikacje Google na tablety z Androidem
 • kalkulator google: układ dwukolumnowy
 • zegarek google: szyna nawigacyjna skojarzona jest z formatem dwukolumnowym

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: