20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wydarzenie zapowiadające wydajność firmy Apple: Śledź ogłoszenia na żywo dla iPhone’a SE, Maca Studio i iPada Air

Wydarzenie zapowiadające wydajność firmy Apple: Śledź ogłoszenia na żywo dla iPhone'a SE, Maca Studio i iPada Air

Jedna z najciekawszych historii o Apple w ciągu ostatnich dwóch lat dotyczyła jego chipów. W 2010 roku Apple ogłosił, że jego pierwszy iPad będzie zasilany przez chip o nazwie A4, który zespoły firmy zaprojektowały specjalnie dla swoich urządzeń. W tym czasie mój iPhone działał dobrze, ale Jej ambicje w żetonach były nieudowodnione.

Szybko do przodu, a iPhone jest nie tylko jednym z najpopularniejszych produktów konsumenckich na świecie, ale jest również zasilany przez nowszy układ z serii A. Firma Apple zastosowała tę technologię również w innych swoich urządzeniach, w tym Apple Watch, AirPods, Apple TV i HomePod.

W ciągu ostatnich dwóch lat Apple zaczął również używać różnych chipów serii A w swoich komputerach, zaczynając od Z M1 w 2020 roku. Apple powiedział, że przeniesienie linii komputerów na chipsety z serii M zajmie dwa lata, a krążą plotki, że firma prawdopodobnie wygaśnie latem. Nowy Mac Pro.

Podczas dzisiejszego wydarzenia możemy usłyszeć więcej o M1 – a nawet o jego wyczynowych kuzynach M1 Pro i M1 Max. Mac Mini, który dwa lata temu pomógł zapoczątkować przemianę M1 na rynek, ma teraz przejść modernizację. Podobnie jak MacBook Air. W międzyczasie jest już mowa o pliku Chip M2 na horyzoncie.

READ  Ujawniono prototypową mapę Super Mario World