24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wydarzenie Apple „Peek Performance” w marcu: czego się spodziewać

Wydarzenie Apple „Peek Performance” w marcu: czego się spodziewać

Apple przygotowuje się do pierwszego wydarzenia na żywo w 2022 roku we wtorek, 8 marca o godzinie 13:00 czasu wschodniego. Firma wysłała prasę Dzwonić Wyślij e-mailem wydarzenie zatytułowane „Performance Peek” z Silne plotki Apple ogłosi trzecią generację iPhone’a SE z 5G.

iPad Air może również otrzymać nową aktualizację specyfikacji podczas wydarzenia, z ulepszeniami zarówno do 5G, jak i procesora Bionic A15, podobnie jak w zeszłym roku. iPad mini. Inna plotka głosi, że istnieje plik Aktualizacja Apple Silicon „M2” Wraz z przeprojektowanym MacBookiem Air może przyjść. Nowe komputery Mac, w tym mocniejszy Mac Mini / słabszy Mac Pro (prawdopodobnie nazywany „Studio MacDzięki zaktualizowanemu procesorowi M1 Pro/M1 Max można to również ogłosić wraz z plotką z ostatniej chwili wskazującą na uruchomienie nowego ekranu o nazwiewidok na studio. „

To nie wszystko, co Apple może ogłosić we wtorek, więc dokonaj swoich prognoz dotyczących wydarzenia Apple, czytając wszystkie plotki i szczegóły poniżej.

iPhone SE 2 z 2020 roku może otrzymać aktualizację 5G
Fot. Vjeran Pavic / The Verge

iPhone SE 3 z 5G

Oczekuje się, że nadchodzący iPhone SE trzeciej generacji zastąpi model 2020 jako nowa, przyjazna dla budżetu opcja iPhone’a. Pierwszy iPhone SE został wprowadzony w 2016 roku i jest dostępny od czterech lat, co oznacza, że ​​linia SE jest przygotowana na szybszą zmianę tempa.

Według ujawnionego autorytatywnego analityka, Ming-Chi Kuo, iPhone SE 3 prawdopodobnie będzie wyposażony w najnowszy chip A15 Bionic, 5G, pamięć podstawową 64 GB z opcjami 128 GB/256 GB i zachowa wygląd i kolory obecnego modelu. ko Udostępnij informacje za pośrednictwem Twittera Na zweryfikowanym koncie do tej pory było cicho.

Oferta 2020 iPhone SE Szokująco dobra wartość Z najnowszym chipsetem w tamtym czasie, ale jego żywotność baterii nigdy nie była gwiazdą programu. Teraz, gdy amerykańscy operatorzy chcą tylko telefonów obsługujących 5G na swoich półkach, żywotność baterii w nowym iPhone SE będzie jeszcze większym problemem – zwłaszcza jeśli format pozostanie taki sam. Obecna obudowa iPhone’a SE projektuje iPhone’a 8, ale język projektowania jest przestarzały i sięga 2014 roku wraz z iPhone’em 6.

Możliwe też, że iPhone SE pożyczy kształt od iPhone’a 13 Mini. z powodu raportów Mniejsza niż oczekiwano sprzedaż Od iPhone’a 12 Mini, iPhone 13 Mini jest podobno ostatnim flagowym telefonem kompaktowym firmy Apple. Ale tak jak iPhone SE z 2016 r. miał kompaktową konstrukcję iPhone’a 5s, a iPhone SE z 2020 r. skopiował konstrukcję mniejszego iPhone’a 8, iPhone SE może stać się nowym domem Mini.

Nie ma jeszcze słowa o cenie, ale nie spodziewaj się spadku ceny wywoławczej o 399 USD. Modemy 5G są nadal drogie, więc opcja początkowego przechowywania 64 GB ma sens, jeśli cena ma pozostać taka sama. Touch ID obniży również koszty, jeśli projekt pozostanie.

Nowy iPad Air i iPad Mini 2020 mają podobny wygląd i kształt do iPada Pro

Oczekuje się, że iPad Air otrzyma 5G i nowy procesor
Fot. Vjeran Pavic / The Verge

Świeży oddech iPada Air

iPad Air otrzymał nowy projekt w stylu iPada Pro w 2020 roku: ma płaskie krawędzie, cieńsze ramki, obsługę Apple Pencil 2, USB-C i nowy przycisk usypiania/budzenia Touch ID. Ale wciąż nowoczesny design naprawdę się opóźnia: zeszłoroczny iPad Mini podążał za projektem iPada Air, ale połączył go z najnowszym procesorem A15 Bionic i opcjami danych 5G (chociaż jest poniżej 6 GHz i nie ma obsługi fal milimetrowych).

Dlatego sensowne jest, aby Apple wypuścił iPada Air zaktualizowanego o najnowszy procesor A15 Bionic i opcję 5G — i być może centralna scena tak. I chociaż FaceID jest mile widziany, nie oczekuj żadnych innych zmian.

Nowy MacBook Air z chipem M1

Czy możesz powiedzieć, czy to Intel, czy MacBook Air M1? Mamy nadzieję, że dowiesz się wcześniej, ogłaszając przeprojektowany M2 MacBook Air.
Fot. Vjeran Pavic / The Verge

Przeprojektowany MacBook Air i nowy procesor M2

Apple prawdopodobnie ogłosi podczas tego wydarzenia nowy MacBook Air z nowym chipem M2. Obecny projekt MacBooka Air pochodzi z 2018 roku i był testem dla chipa Apple M1, który ma zadebiutować w 2020 roku.

Sprawdziliśmy obecnego MacBooka Air z M1 jako jednego z najlepszych laptopów, jakie można kupić w 2020 roku, a wynik jest Skrót do perfekcji Tylko ze względu na mniej niż gwiezdną kamerę internetową.

Ale jesteśmy teraz w 2022 roku i zaktualizowaliśmy projekty MacBooka Pro o lepsze ekrany i lepszy aparat, których można oczekiwać, że wkrótce pojawi się MacBook Air. może pochodzić z Stopień.

Studio Mac

To był nowy Mac Mini Podobno przyjdzie pod koniec zeszłego roku, ale nigdy się nie pojawił. Na razie jedynym sposobem na wykorzystanie mocy najnowszych chipów M1 Pro i M1 Max są najnowsze modele MacBooka Pro. Nowy Mac Mini z najnowszymi opcjami procesora mógłby to zmienić.

Uzdrawiające plotki o tym, że Apple ogłasza we wtorek rodzaj hybrydy Mac Mini/Mac Pro o nazwie „Mac Mini/Mac Pro”studio Mac,” według 9to5Mac. w styczniu Bloomberg Mark Gorman powiedział, że „głównie aluminiowe” urządzenie „może wywołać nostalgię za Power Mac G4 Cube”, co sugeruje, że może przypominać wyższego Maca Mini.

Konstrukcja obecnego Maca Mini sięga 2010 roku, który został zaprojektowany tak, aby był wystarczająco duży, aby zmieścił się w nim napęd optyczny. Czas zdobyć nową obudowę Mac Mini, ale jeśli tego nie zrobimy, miejmy nadzieję, że przynajmniej uzyskamy wygląd „Pro” Wykończenie w kolorze gwiezdnej szarości wielokrotnie. Mogliśmy nawet zobaczyć Maca Mini podzielonego na opcję profesjonalną i opcję standardową z nowym procesorem M2.

Teraz jest tylko jeden Opcja iMac z M1 procesory, ale ma tylko 24-calowy ekran. Jeśli nie zobaczymy większych nowych komputerów iMac we wtorek, możemy je zobaczyć jeszcze w tym roku. IMac Pro też był zatrzymany rok temu, więc byłoby to ciekawą niespodzianką, chociaż nie ma żadnych przecieków w łańcuchu dostaw, które wskazywałyby na zbliżającą się nową wersję. Jest też Mac Pro, który nie ma jeszcze opcji M1 — i chociaż podobno działa, nie wstrzymuj oddechu na tę opcję we wtorek.

widok na studio

Plotki z ostatniej chwili sugerują, że Apple wypuści nowy 27-calowy monitor 5K, który będzie towarzyszył nowemu komputerowi stacjonarnemu Mac Studio. Tak zwany „pokaz studyjny”, według 9to5MacBędzie on wyceniony dla konsumentów, w przeciwieństwie do drogiego monitora Apple Pro Studio XDR, którego cena zaczyna się od 5000 USD przed dodaniem stojaka o wartości 1000 USD. Co ciekawe, Gurman z Bloomberg twierdzi, że będzie działać na iOS, co sugeruje, że w środku jest chip z serii A. Poprzednia 27-calowa oferta Apple została wystawiona za 999 USD.

Apple wyszedł z gry ekranowej w 2016 roku, aby rozczarowanie dużo. Wprowadzenie Pro Studio XDR w 2019 roku było dobrą wiadomością, ale jest wycenione droga Poza możliwościami większości kupujących. Miejmy nadzieję, że Apple poprawi to we wtorek czymś, na co standardy mogą sobie pozwolić.

Apple TV plus więcej programów i filmów

Ostatnim razem, gdy firma Apple zorganizowała wydarzenie, miała miejsce w marcu 2019 r., prezentacja na żywo prezentująca nowe usługi premium firmy Apple, takie jak Apple TV Plus. Po trzech latach jest bardzo prawdopodobne, że Apple pokaże nowe programy telewizyjne lub filmy tak jak wcześniej ostatni wrzesień.

inna rzecz?

trochę spekulacji W znaczeniu wydarzenia Apple tytuł „Peek Performance” odnosi się do słowa „Peek” jako nazwy produktu VR/AR. Podczas gdy od dawna mówi się o produkcie słuchawkowym firmy Apple, jest Nie oczekuje się, że będzie gotowy do 2023 r.Jest szansa, że ​​Apple zaskoczy i zachwyci – tylko nie spodziewaj się zobaczyć pliku Jabłko samochód w najbliższym czasie.

Oczekuje się również, że Apple wyda kilka aktualizacji oprogramowania: iOS 15.4, które mogą umożliwić iPhone’owi włączenie Face ID Odblokuj podczas noszenia maski A także aktualizacja macOS Monterey plus iPad OS 15.4, która w końcu umożliwi iPada na Maca Uniwersalna funkcja sterowania.

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami Apple, które ukażą się tutaj krawędź.

Aktualizacja 8 marca o 4:20 ET: dodany Najnowsze plotki o Mac Studio i Studio Display.

READ  Według doniesień Xbox w Europie jest „płaski”, wydawcy kwestionują wsparcie i pojawia się więcej portów na PS5