20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wideo: Test absolutnego przełącznika OLED YouTubera „wreszcie” osiąga wypalenie po 3600 godzinach

Wideo: Test absolutnego przełącznika OLED YouTubera „wreszcie” osiąga wypalenie po 3600 godzinach

Być może pamiętasz historię, którą zamieściliśmy na początku tego roku na temat: 1800 godzin test wypalania przełącznika OLED. Wykonane przez grafika i twórcę Bob Wilk Na swoim kanale YouTube wilcze łajno. W tym czasie nie było „zauważalnego spalania”.

Opublikował teraz aktualizację na YouTube, a w tym filmie ujawnia, jak system w końcu wykazał pewne oznaki wypalenia. Stało się to około sześć miesięcy później i około 3600 godzin później. Ponownie, jest to przełącznik, który obsługuje stały ekran z The Legend of Zelda: Breath of the Wild Dzień po dniu pojawiały się cienie tak długo.

Więc jaka jest zasada? Nie ma się czym martwić, jeśli planujesz zakup transformatora OLED:

„Czy to jest coś, o co musisz się martwić, zdecydowanie nie… Dotarcie do tego punktu zajęło mi 3600 godzin i było na tym ekranie przez cały czas z pełną prędkością, a zrobienie tego w konkretnej grze zajęłoby komuś lata, i znowu , ta gra potrzebuje widgetu lub czegoś, co nie porusza się na ekranie, a ten element na ekranie przez 3600 godzin powinien być trochę cieniem.Nawet jeśli konkretnie grasz w Breath of the Wild… I nie myśl, że byłby to w ogóle problem.

„Jeśli z tego powodu martwisz się zakupem transformatora OLED, nie martw się”.

Chociaż to doświadczenie już pokazało, że nie ma się czym martwić, jeśli chodzi o panel OLED tego systemu, Wolff zamierza nadal sprawdzać „o ile gorzej może się stać” i ile czasu zajmie, zanim system osiągnie stan niedziałający biegać.

Wolf uważa, że ​​prawdopodobnie minie około 1800 godzin, zanim spalanie stanie się „przerywające grę”.

Przetestował również akumulator, ponieważ system jest teraz podłączony do ładowarki przez cały czas. Kiedy działał wyłącznie na baterii po 3600 godzinach – przy maksymalnych ustawieniach może jeszcze wytrzymać 8 godzin.

„Więc jeśli masz obawy związane z pozostawieniem go na ładowarce zbyt długo, też się nie martw”.

Jak idzie do tej pory twój prototyp Nintendo Switch OLED? Czy napotkałeś jakieś problemy związane z ekranem? Zostaw komentarz poniżej.