24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rocket League zostaje animowana w sezonie 6 | Rakieta Dory®

Rocket League zostaje animowana w sezonie 6 |  Rakieta Dory®

Wrócimy po tej przerwie reklamowej

Ze studia, które cię przyniosło Liga RakietowaPsyonix z dumą się prezentuje Sezon 6, zupełnie nowa przygoda z udziałem naszego ukochanego zespołu samochodowego. W tym sezonie prezentuje animacje pocisk zręcznościowy wyposażony w nowy beduin Van, wraz z nigdy nie widzianym Nowa Tokio (komedia) Alternative Arena. Wraz z kontynuacją sezonu będziemy wypuszczać przedmioty z Fornax . seriaLegendarny unage czarny funkwprowadzenie rozbijania Wydarzenie w połowie sezonu który wyświetla Nowy tryb gry.

Już wkrótce na własność Środa, 9 marca o 8:00 czasu polskiego (16:00 UTC)

Następna

ten sezon pocisk zręcznościowy Zapakowany ciaśniej niż samochód klauna. Fani Merc Hitbox radują się! Przechodzimy przez przedmieście ze skokiem beduin Ciężarówka, w komplecie z naklejkami na podróż podróż dobrze kalkomania.

Zachowaj ostrożność podczas przeglądania kanałów – tajemnicza nomaster Rozprzestrzeniaj się szybko w grze. Nie jesteśmy jeszcze do końca pewni, co to jest, ale pojawia się w nowym Kołaa celowy wybuchnawet nowy pneumatyczny Które w jakiś sposób pożre beduińską kratę! Nie zimny numer, nie zimny!

1f2f922a4-b0fc-4134-90c3-3231f887da66.jpg

Dodatkowe atrybuty

Dzięki Rocket Pass zabawa nigdy się nie kończy. mamy Fornax . seria Wchodzi w grę jako plany wkrótce po rozpoczęciu sezonu. Ma elegancję mamba Pojazd z tej serii łączy w sobie nowe i stare z kilkoma całkowicie przeprojektowanymi klasykami. Wsuń parę Odcienie w kropki: wielokolorowe Lub uzyskaj 3D z nowym Trojka: kółka do tostera. Mamy też plik Cel Wybuchowego Najazdu Cienia Zamienia każdy mecz w strony komiksu.

Areny również przechodzą pewną transformację, jak nowa Nowa alternatywa Tokio (komiks) wchodzi do gry.

nowa partia Nagrody turniejowe Przewracaj się, co jest całą masą sztuczek. Rolki toaletowe, ciężkie ciężarki i koła pełne zębów łączą się ze sobą, tworząc jedne z naszych najlepszych nagród.

READ  God of War: Kontroler DualSense Ragnarok już dostępny w przedsprzedaży

Nie dotykaj tej aplikacji! Sezon 6 ma w zanadrzu kolejną niespodziankę. W dalszej części sezonu pojawi się nowe, ograniczone czasowo wydarzenie, wprowadzając zupełnie nowy tryb, który z pewnością będzie hitem. Szczegóły pojawią się, ale na razie powiemy tylko, że lubisz koktajle!

12639db8e-fa68-4f79-a4a5-a8194a82e65e.jpg

Dostępne w sklepie z przedmiotami

Wygląda na to, że programiści użyli do tego trwałego tagu. Zgadza się, wiele można się spodziewać czarny funk Pojawi się w sklepie z przedmiotami w sezonie 6, więc przygotujcie swoje kredyty. Ten natychmiastowy klasyk idealnie połączy się z Twoimi ulubionymi naklejkami e-sportowymi i białymi tytanowymi kołami.

Wprowadzamy również nowe pakiety Starter i Standard, pełne klasycznych przedmiotów, takich jak Jäger 619, Toon-Hydro Trail, Toon Goal Explosion (Titanium White) i nie tylko!

Sezon 6 rozpocznie się w środę 9 marca po aktualizacji gry 8 marca o 16:00 czasu polskiego.