20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Wprowadzamy wszystkich, wracam”

Do przodu Super Bowl LVIMówi się, że w tym roku będzie trzykrotnym obrońcą Aaron Donald Los Angeles Rams mogą przejść na emeryturę, jeśli podniosą Puchar Lombardii.

Gdy Confetti osiadł na stadionie SoFi po wygranym 23:20 LA z Cincinnati Bengal, Donald nie odrzucił całkowicie tego pomysłu, ale skupił się na powtórzeniu tytułu przez Rams.

Kiedy Parada mistrzostw LA W środę Donald Trump został namówiony do „ponownego uruchomienia” przez trenera Seana McVeigha.

„Zbudowaliśmy super zespół. Możemy przywrócić super zespół” – powiedział Donald Powiedział na scenie. „Dlaczego nie uruchomić go ponownie? Znowu możemy zostać mistrzami świata”.

Następnie, TMZ śledził Donalda w jego samochodzie I zapytał, czy naprawdę wraca na kolejny bieg.

„Będę się cieszył tą chwilą. Wszyscy zostaliśmy zabrani i wróciłem” – odpowiedział Donald. „Odel Beckham, Van MillerSprowadzimy je z powrotem i zrobimy to.”

Beckham, który nieRuda jego ACL Obaj powinni być wolnymi agentami podczas Super Bowl i po dołączeniu Millera do sezonu Rams. Z powodu problemów z pensjami w Los Angeles może być trudno wymyślić sztuczki, aby odzyskać cały zespół, ale dyrektor generalny Les Snead wykorzystał duże sztuczki.

Z komentarzy Donalda jasno wynika, że ​​rozważał powyższe, ale Cieszę się, że wygrałem Super Bowl Wydaje się tłumić te myśli. Chce się upewnić, że Barany rzeczywiście zjednoczą tłum, by oddać kolejny strzał na ringu.

READ  5 rzeczy, które warto wiedzieć przed otwarciem giełd w piątek 29 lipca