28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Wprowadzamy wszystkich, wracam”

Do przodu Super Bowl LVIMówi się, że w tym roku będzie trzykrotnym obrońcą Aaron Donald Los Angeles Rams mogą przejść na emeryturę, jeśli podniosą Puchar Lombardii.

Gdy Confetti osiadł na stadionie SoFi po wygranym 23:20 LA z Cincinnati Bengal, Donald nie odrzucił całkowicie tego pomysłu, ale skupił się na powtórzeniu tytułu przez Rams.

Kiedy Parada mistrzostw LA W środę Donald Trump został namówiony do „ponownego uruchomienia” przez trenera Seana McVeigha.

„Zbudowaliśmy super zespół. Możemy przywrócić super zespół” – powiedział Donald Powiedział na scenie. „Dlaczego nie uruchomić go ponownie? Znowu możemy zostać mistrzami świata”.

Następnie, TMZ śledził Donalda w jego samochodzie I zapytał, czy naprawdę wraca na kolejny bieg.

„Będę się cieszył tą chwilą. Wszyscy zostaliśmy zabrani i wróciłem” – odpowiedział Donald. „Odel Beckham, Van MillerSprowadzimy je z powrotem i zrobimy to.”

Beckham, który nieRuda jego ACL Obaj powinni być wolnymi agentami podczas Super Bowl i po dołączeniu Millera do sezonu Rams. Z powodu problemów z pensjami w Los Angeles może być trudno wymyślić sztuczki, aby odzyskać cały zespół, ale dyrektor generalny Les Snead wykorzystał duże sztuczki.

Z komentarzy Donalda jasno wynika, że ​​rozważał powyższe, ale Cieszę się, że wygrałem Super Bowl Wydaje się tłumić te myśli. Chce się upewnić, że Barany rzeczywiście zjednoczą tłum, by oddać kolejny strzał na ringu.

READ  Dowody sugerują, że Stany Zjednoczone mogą działać samodzielnie, aby zakazać importu rosyjskiej ropy naftowej