24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trener Waliwy i reprezentacja Rosji reagują na miażdżący koniec olimpijski łyżwiarza

Trener Waliwy i reprezentacja Rosji reagują na miażdżący koniec olimpijski łyżwiarza

Wielu członków rosyjskiej drużyny płakało w tym czasie, nie tylko Valeva, ale także srebrna medalistka Alexandra Trusova. W ciągu kilku sekund ciężar skandalu dopingowego i presja lat treningu eksplodowała z wielu zamaskowanych młodych mężczyzn, a scena na skraju ringu szybko zamazała się kontrastującymi emocjami – miażdżącą frustracją, intensywną frustracją, niezliczoną ilością ból. Pewnego razu.

„Nienawidzę tego!” Trusova mówi, że widziano go przed kamerą. „Nigdy w życiu nie chciałem robić nic w łyżwiarstwie figurowym! Każdy ma złoty medal, ja go nie mam!”

Dwie rosyjskie drużyny Valivy, Sherbakova i Trusova, zmagały się z przesłaniem zdobycia złotych i srebrnych medali, a ich osobiste zwycięstwa zostały zniszczone przez chaotyczną scenę. Sherbakova, 17 lat, nie chciała świętować z Valievą o metr dalej – albo nie mogła. 17-letnia Trussowa przynajmniej początkowo sugerowała, że ​​nie chce uczestniczyć w ceremonii zwycięstwa.

Niedaleka brązowa medalistka Kyori Sakamoto z Japonii również płakała, ponieważ jej osiągnięcie wywołało zupełnie inne emocje: radość.

Trio w końcu wyjdzie na ceremonię, której niektórzy się spodziewali. Sherpakova, która została zaproszona na górę, podskoczyła w powietrze, kiedy przyjął upominek ze zwierzęciem i przyjął go.

„Czuję się bardzo szczęśliwa, ponieważ znalazłam się we właściwym miejscu we właściwym czasie i zrobiłam właściwe rzeczy” – powiedziała Sherpakova. Ale szybko powiedziała: „Z drugiej strony czuję tę pustkę”.

READ  Więcej migrantów przybyło do domu Kamali Harris w mroźną pogodę w Wigilię Bożego Narodzenia