6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Wish” na szczycie sprzedaży w Święto Dziękczynienia z 75 milionami dolarów. Premiera „Napoleona” – ostateczny termin

„Wish” na szczycie sprzedaży w Święto Dziękczynienia z 75 milionami dolarów. Premiera „Napoleona” – ostateczny termin

Obejrzyj rozdanie nagród Billboard Music Awards

Oryginalna kreskówka Disneya powraca na Święto Dziękczynienia z portretem księżniczki on chciałby Z takim samym 45 milionów dolarów – 50 milionów dolarów Ponad 5 dni po niepowodzeniu podczas zeszłorocznych wakacji dziwny Świat Kto to zrobił 18,8 miliona dolarów.

Po zakończeniu strajków i Święcie Dziękczynienia będącym najlepszym czasem filmowym, w którym szkoły podstawowe i średnie 12 mają dziś 47% zniżki, a uczelnie 18% zniżki, a w czwartek i piątek zniżki wzrastają do 100%, w Hollywood pokłada się wielka nadzieja na sukces kasowy. Wszystkie filmy prezentowane na Festiwalu Dziękczynienia od środy do niedzieli w zeszłym roku zarobiły 134 miliony dolarów. Pamiętaj, że Czarny Piątek to jeden z najbogatszych dni w roku w lokalnym BO

on chciałby

Kolekcja Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett

Wersja zewnętrzna on chciałby Jest to wielopoziomowe podejście w stylu Disneya/Pixara rasistowski W tym tygodniu przeszło zaledwie 43% zagranicznego rynku BO, w tym kluczowe rynki Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Meksyku i Chin, a także Indii, Beneluksu, Malezji, Tajlandii, Singapuru i Filipin. Wszystko w, 25 milionów dolarów Oczekuje się, że z zagranicy, ponieważ Święto Dziękczynienia nie jest obchodzone, będzie miało globalny weekend otwarcia w wysokości 60 milionów dolarów i globalny dochód do niedzieli EOD 75 milionów dolarów.

Film reżyseruje Mrożony Sterujący franczyzą Chris Buck i Vaughn Vierasunthorn podążają za młodą dziewczyną o imieniu Asha (głos… Historia z West Side Życzenie zdobywczyni Oscara Ariany DeBose dotyczące gwiazdy spotyka się z bardziej bezpośrednią odpowiedzią, niż się spodziewała, gdy kłopotliwa gwiazda zstępuje z nieba, aby do niej dołączyć. Film inspirowany jest setną rocznicą powstania Disneya i koncentruje się na motywie spełniania życzeń studia. Piosenki napisali Julia Michaels i Benjamin Rice, a muzykę napisał aranżer Disneya Dave Metzger.

Meksyk rozpocznie zmagania w czwartek w rzadkiej sytuacji. Ponieważ Francja potrwa dopiero w przyszłym tygodniu, w środę nie nastąpi otwarcie rynku offshore. W piątek dołączą Wielka Brytania, Hiszpania i mniej wiarygodny rynek hollywoodzki w Chinach, który ma otrzymać 5 milionów dolarów za zagraniczną premierę filmu. Oczekujemy szczytu on chciałby Otwarciami w tym wczesnym oknie zagranicznym będzie mieszanka Wielkiej Brytanii, Meksyku i Chin.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w ciągu 3 dni może to być najlepszy film krajowy z piątku na niedzielę dla oryginalnego filmu animowanego po pandemii, który po premierze w Disney/Pixar zarobi 35 milionów dolarów rasistowski Wyceniony na 29,6 miliona dolarów. Obecnie przedsprzedaż w USA/Kanadzie dla on chciałby zaliczka o 60% rasistowski. on chciałby Można go zarezerwować w 3700 kinach, a premiery w USA rozpoczynają się we wtorek o 15:00. W Disneyu będzie działać kilka wyświetlaczy PLF on chciałby.

W ubiegły weekend firmy w lokalnym BO nie działały Trolle łączą siły (30,6 miliona dolarów na otwarcie) od Universal/DreamWorks Animation, a także oryginalny animowany musical Disneya, Encantoktóry rzucił wyzwanie Święcie Dziękczynienia w 2021 r. kwotą 40,5 mln dolarów na 5 dni i 27,2 mln dolarów na 3 dni.

Z wyjątkiem Chin, nowe IP rasistowski (otwarty w święta) zadebiutował z liczbą polubień wynoszącą 21,6 miliona dolarów przy bieżących kursach wymiany. Podobnie, Moana Zarobił 22,4 miliona dolarów i Encanto 14 milionów dolarów w podobnych przedziałach.

W najbliższy weekend dołączą Francja i Niemcy, a następnie Japonia 15 grudnia, Włochy 21 grudnia, Australia 26 grudnia oraz Korea i Brazylia na początku stycznia.

Komentarze dla on chciałby Ma wynik 52% na Rotten Tomatoes.

Brama Lwa

Drugie miejsce w krajowym BO trwa 5 dni, co stanowi drugi weekend Lionsgate Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaków śpiewających i węży Około 30 milionów dolarów. Weekend otwarcia nie osiągnął oczekiwanych 50 milionów dolarów na poziomie 44,6 miliona dolarów. Światowy debiut wyniósł 100,8 miliona dolarów. Pięciodniowy występ krajowy o wartości 30 milionów dolarów stanowi 33% zniżki w weekend otwarcia prequelu w reżyserii Francisa Lawrence’a, który przypada w okolicach Święta Dziękczynienia w 2015 roku Igrzyska Śmierci: Kosogłos, część 2 W porównaniu do weekendu otwarcia (-26% przy 75,9 mln dolarów w ciągu 5 dni w porównaniu do 102,6 mln dolarów w ciągu 3 dni). Widzowie RT osiągnęli 91% Ptaki śpiewające i węże W porównaniu z oceną krytyków wynoszącą 63% świeżości.

Aidan Monaghan/Sony Pictures/oryginalne filmy Apple

Jak już informowaliśmy w piątek, produkcja Ridleya Scotta w Apple Studios Napoleon Przez Sony widzisz 46 milionów dolarów Po raz pierwszy na świecie to się zepsuło 22 miliony dolarów 5 dni lokalnych i 24 miliony dolarów za granicą. Historyczne zdjęcia wojenne okazały się pieniądzem tuż przed wybuchem pandemii 1917, I wtedy, Oppenheimera. Dziewięćdziesiąt sześć recenzji bohaterstwa Joaquina Phoenixa Napoleon Do 68% świeżości. Film w kinach przez 45 dni. Napoleon I Ptaki śpiewające i węże Udostępnimy EMAX.

Trolle łączą siły Chcę wyjechać na 5 dni 20 milionów dolarów. Film w reżyserii Walta Dohrna otrzymał ocenę CinemaScore, taką samą jak nota pierwszorzędna Trolle W 2016 roku.

Amazona/MGM Saltburn Po osiągnięciu średniej ceny otwarcia wynoszącej 46 tys. dolarów i średniej wartości kin w ciągu trzech dni wynoszącej 322 tys. dolarów, w tym tygodniu liczba ta rośnie.

READ  Jay-Z i Beyoncé kupili najdroższy dom w historii Kalifornii