5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Suki Waterhouse wyjawia, że ​​jest w ciąży i spodziewa się dziecka z Robertem Pattinsonem

Suki Waterhouse wyjawia, że ​​jest w ciąży i spodziewa się dziecka z Robertem Pattinsonem

Suki Waterhouse zostanie mamą!


W niedzielę 31-letnia modelka i piosenkarka wystąpiła na scenie podczas festiwalu Corona Capital w Meksyku i zaskoczyła publiczność, dzieląc się ważnymi wiadomościami.


Na nagraniu wideo nagranym przez fana i opublikowanym w serwisie X (Wcześniej na Twitterze) Waterhouse, która miała na sobie jasnoróżową mini sukienkę, płaszcz z piór, buty z frędzlami i błyszczące rajstopy, powiedziała: „Jestem dzisiaj bardzo bystra, ponieważ pomyślałam, że to może odwrócić twoją uwagę od czegoś innego”.


Rozpięła płaszcz, odsłaniając ciążowy brzuszek, podczas gdy tłum wybuchał wiwatami.


„Nie jestem pewna, czy to zadziałało” – dodała żartobliwie, zanim rozpoczęła swój występ muzyczny.


Waterhouse była w związku z Robertem Pattinsonem przez ponad pięć lat. Ona i Gwiazda Batmana Po raz pierwszy połączyli się romantycznie w lipcu 2018 r., kiedy źródło poinformowało LUDZIE, że „randkują” po tym, jak przyłapano ich na zakładaniu palmtopa podczas wspólnego pobytu w Londynie.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Garetha Cattermole’a/Getty Images

READ  Córki Paula Newmana Sue the Late Charitable Foundation

Para zamieszkała razem w Londynie podczas pandemii Covid-19, w której nakręcił rolę superbohatera Ordynans.


W tym czasie osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała LUDZIE, że ich związek wydawał się „na dobrej drodze”.


„Są bardzo kochani. Nie są razem długo. Ale wszystko wydaje się zmierzać w szybkim tempie. Zawsze się śmieją i uśmiechają do siebie” – podało źródło w lipcu 2020 roku.


Suki Waterhouse (po lewej) i Robert Pattinson w styczniu 2020 r.
Bertrand Rindouf Petrov/Getty Images

Pattinson powiedział wcześniej, że widząc reakcję Waterhouse’a na… Ordynans Okazuje się, że w jego przypadku „w pewnym sensie wszystko się zmieniło”. Jimmy Kimmel na żywo! W lutym.


„Jestem pewien, że zazwyczaj nie lubi oglądać filmów o superbohaterach” – powiedział Pattinson. „A kiedy zobaczyła, że ​​cały czas przyciągał jej uwagę, wtedy wzięła mnie za rękę i dotknęła [to her face] I czuję małą łzę. A ja na to: „Nie ma mowy!” ”
tło

W spotkanie z Niedzielne czasy W lutym 2023 roku Waterhouse opowiedziała o swoim długotrwałym związku z Pattinsonem.

READ  Mickey Gilly, gwiazda country, która zainspirowała jego klub „Urban Cowboy”, zmarł w wieku 86 lat


„Byłam zszokowana, ponieważ byłam z kimś bardzo szczęśliwa przez prawie pięć lat” – powiedziała, dodając, że para nigdy nie widziała się dłużej niż dwa miesiące. „Tego dnia miałem dwa dni wolne i bez wątpienia wróciłem, aby się z nim spotkać”.


Waterhouse powiedziała również, że nadal jest „niezwykle podekscytowana”, gdy na jej telefonie pojawia się nazwisko Pattinsona.


„Myślę, że on czuje do mnie to samo” – zauważyła. „Zawsze mamy wiele do powiedzenia i sprawia mi to radość”.


W maju para po raz pierwszy razem pojawiła się na Met Gala. the Daisy Jones i szóstka Gwiazda błyszczała w przezroczystej różowej sukience, a… zmierzch Ałun wyglądał przystojnie w niestandardowym niebieskim garniturze z rozszerzaną plisowaną spódnicą.