24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości o blokadzie MLB: Aktualizacje na żywo w miarę kontynuowania rozmów z dniem otwarcia baseballu w Wadze przed terminem

Wiadomości o blokadzie MLB: Aktualizacje na żywo w miarę kontynuowania rozmów z dniem otwarcia baseballu w Wadze przed terminem

Major League Baseball i MLB Players Association podobno poczyniły postępy w poniedziałek w kierunku porozumienia w sprawie nowego układu zbiorowego, który zakończy narzucone przez właściciela zamknięcie po maratonie sesji negocjacyjnej, która trwała do wczesnych godzin porannych. MLB pierwotnie wyznaczył termin do poniedziałku (28 lutego) na osiągnięcie porozumienia przed odwołaniem meczów sezonu zasadniczego i przesunięciem dnia otwarcia na 2022 r. Jednak narzucony przez siebie termin został przesunięty do godziny 17:00 we wtorek, Według Jeffa Bassana z ESPNObie strony kontynuują rozmowy przez cały dzień.

Zarówno MLB, jak i MLBPA spędzili w poniedziałek ponad 16 godzin na stadionie Roger Dean w Jupiter na Florydzie, zanim ogłosili to wieczorem około 2:30 czasu wschodniego. Jak duży postęp osiągnięto podczas poniedziałkowych/wtorkowych sesji maratonu wcześnie rano, Ken Rosenthal z The Athletic Raporty sugerują, że nastąpił „wyraźny postęp”, ale „pozostały znaczące luki w kluczowych obszarach”.

MLB rozpoczął negocjacje w poniedziałek, informując MLBPA, że jest skłonny opuścić mecze przez miesiąc i przyjął bardziej groźny ton, Według Evana Drelisha z The Athletic. Kilka raportów mówiło, kilka godzin później, że obie strony ostatecznie zgodziły się koordynować rozszerzony 12-osobowy dodatek. Jednak mówi się o progu podatkowym równowagi konkurencyjnej (znanym również jako podatek od luksusu), minimalnej pensji i pakiecie bonusowym dla graczy przed rozpoczęciem arbitrażu.

Poinformowano również, że bardziej błahe sprawy, takie jak ograniczenia transferu defensywnego, były częścią dyskusji. W poniedziałek odbyło się 13 oddzielnych spotkań twarzą w twarz między obiema stronami w wiosennym ośrodku szkoleniowym. Najważniejsze jest to, że istnieje odrobina nadziei, że sezon rozpocznie się zgodnie z planem 31 marca, ale nadal trzeba wykonać ciężkie prace we wtorek, kiedy strony spotkają się ponownie.

CBS Sports udostępniło tutaj harmonogram zamknięcia, ale krótka wersja jest taka, że ​​właściciele zakładają blokady, gdy poprzednie CBA wygasło 1 grudnia – dokładnie trzy miesiące temu. Nie byli do tego zobowiązani, ale zostało to opisane jako manewr obronny. Następnie liga czekała ponad sześć tygodni na przedstawienie swojej pierwszej propozycji. Obie strony przeprowadziły od tego czasu szereg osobistych negocjacji. CBS Sports oferuje na żywo aktualizacje wtorkowych rozmów. Możesz kontynuować poniżej.

READ  Nuty NL West: Melancon, Dodgers, Bryant