20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cain Velasquez, były mistrz UFC, aresztowany za strzelaninę w Bay Area

Cain Velasquez, były mistrz UFC, aresztowany za strzelaninę w Bay Area

Departament Policji San Jose powiedział, że ofiara została zabrana w poniedziałek do lokalnego szpitala z obrażeniami nie zagrażającymi życiu.

Velazquez został umieszczony w więzieniu hrabstwa Santa Clara pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Policja powiedziała w tweecie Był tam jeszcze we wtorek. CNN zwrócił się do Velazqueza i jego menedżera o komentarz. Nie jest jasne, czy wyznaczył prawnika.

Policja podała kilka szczegółów, poza tym, że wypadek miał miejsce w pobliżu skrzyżowania autostrady Monterey i Bailey Street. CNN zażądało raportu policyjnego, ale nie otrzymało go we wtorek po południu.

Policja z San Jose powiedziała: „Motyw i okoliczności tego incydentu są obecnie badane”.

„Nasze biuro nie otrzymało jeszcze raportu policyjnego do wglądu, a zatem nie ma informacji na temat pana Velasqueza. Obecnie nie wniesiono żadnych zarzutów” – powiedział Delaney Murray z Prokuratury Okręgowej hrabstwa Santa Clara.

Wpis do więzienia wskazywał, że nie wniesiono kaucji, a rozprawa sądowa była możliwa w środę.

Velasquez, 39 lat, walczy o UFC W kategorii wagi ciężkiej został dwukrotnym mistrzem. Jego ostatnia walka miała miejsce w 2019 roku.

Zawodowiec mieszanych sztuk walki ma 12 zwycięstw przez nokaut, dwa przez decyzję i dwa tytuły defensywne, zgodnie ze swoim profilem UFC. Velazquez miał trzy straty.

Urodził się w Salinas w Kalifornii, kształcił się w San Jose. Po opuszczeniu UFC Velazquez Przeszedł na profesjonalne zapasy.

READ  Wojownicy wracają do laboratorium w poszukiwaniu rozwiązań po porażce Lakers w play-offach – NBC Sports Bay Area i Kalifornia