12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Umowa Joe Burrowa wygląda lepiej, biorąc pod uwagę kontuzję kończącą sezon

Umowa Joe Burrowa wygląda lepiej, biorąc pod uwagę kontuzję kończącą sezon

Wypadek nadgarstka przerwał czwartą kampanię rozgrywającego w NFL rozgrywającego Joe Burrowa. To już jego druga kontuzja kończąca sezon w listopadzie.

Potwierdza to wartość kontraktu, który Boro podpisał tuż przed rozpoczęciem sezonu.

On to ma 219 milionów dolarów gwarancji na obrażenia. Zdrowy czy nie, dostanie te pieniądze. Każdy grosz. Zimne, twarde pieniądze.

Czy nora jest podatna na obrażenia? Jest za wcześnie, żeby to powiedzieć. Jednak w ciągu czterech sezonów doznał trzech poważnych kontuzji. Azjatycka Liga Mistrzów jest rozdarta. spieszyć się. nadgarstek.

Niezależnie od tego, czy kontuzje trwały, czy nie, występy i przywództwo Burrowa w ciągu pierwszych trzech sezonów wystarczyły, aby zabezpieczyć go przed dalszymi kontuzjami. Aby go chronić, Bengalowie mogą wybrać inny kierunek, jeśli kontuzje będą się utrzymywać.

Nawet jeśli Burrow będzie od czasu do czasu kontuzjowany, Bengals prawdopodobnie nadal będą go wspierać. Jednak to bardzo mądre, że otrzymał wtedy ochronę finansową.

Chociaż nie ma powodu sądzić, że jego nadgarstek nie zagoi się w pełni, zawsze jest powód, aby zachować ostrożność, gdy jakakolwiek część układu generującego pieniądze rozgrywającego jest słaba. Zawsze istnieje powód, dla którego sprawdzony pomocnik powinien uzyskać maksymalną ochronę przed kontuzjami, kiedy tylko może.

READ  Kursy na futbol w czwartek wieczorem, spread, passa: prognozy Ravens vs. Buccaneers, typy NFL od eksperta Baltimore