28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Młode wykonują serię ruchów listowych

Młode wykonują serię ruchów listowych

Cubs wykonali dzisiaj lawinę ruchów listowych. dla każdego Megan Montemoro z Chicago Tribuneklub wybiera prawą rękę Adrian Sampson do Triple-A Iowa Frank Schwindle Z Triple-A Iowa wybierz lewą rękę Connor Minis Na głównej liście ligowej połóż prawą rękę David Robertson na IL bez rozróżniania infekcji – ogólnie znak, że transmisja jest związana z COVID. Zakładając, że przydział Robertsona w IL jest rzeczywiście związany z COVID, Cubs nie musieli dodawać Meneza do 40-osobowego składu, aby dodać go do aktywnego składu, pomimo Montemoro wyjaśnione później Klub dodał go do 40 mężczyzn.

Obniżenie wyniku Sampsona i powrót Schwindle do marki korporacyjnej Coś nagłego zwrotu Dla Cubs, którzy zdecydowali się zatrzymać Sampsona (na jego miejsce) Marcus Strowman, który również pojechał do IL bez mapowania kontuzji) i opcję Schwindel do Triple-A zaledwie wczoraj. Sampson znalazł się na murawie w swoim jedynym meczu dla klubu z wielkiej ligi, pokrywając dziewiątą rundę przegranej z Dodgersami, podczas gdy Schwendel nie wszedł do gry podczas swojej (niezwykle) krótkiej wizyty w Palace. Obaj gracze odnieśli sukces dla Cubs w 2021 roku: Sampson, który w swojej karierze grał także dla Mariners, Rangers i Lotte Giants w KBO, zdobył 2,80 ERA w ciągu 35 1/3 rund dla Chicago (choć z 5,72 FIP) i świata Schwindela rekord mrugnięcia .342/.389/.613 przez 239 występów płyt (choć z niezrównoważonym 364 BABIP). W 2022 r. Sampson osiągnął niewielką głębokość w lidze poza swoim singlem w niedzielę, podczas gdy Schwindle umieścił znacznie większą linię uderzenia piechoty 209/.250/.308 w 96 wypadach na płytę.

Robertson ma 37 lat Podpisano z Cubs w marcu Jak na 3,5 miliona dolarów gwarancji, był to dobry początek rozczarowującego pierwszego miesiąca na North Side w Chicago. W 12 rundach osiągnął 1,50 ERA, jednocześnie trafiając 37,8% swoich trafień i wykorzystując wszystkie pięć możliwości oszczędności. Zakładając, że jego podróż do IL jest związana z COVID, jest mało prawdopodobne, aby wyszedł na dłużej niż tydzień, chociaż jego nieobecność w Bullpen może okazać się bardzo kosztowna dla klubu. Mam nadzieję na konkurowanie Ale już dziewięć meczów dryfuje w NL Central.

READ  Oczekuje się, że Robert Williams III Center w Boston Celtics opuści 4-6 tygodni po operacji naprawy łąkotki, podają źródła

Minnes, który dotarł do Chicago przez niewielką ligową fazę draftu Base 5 w 2021 r., Odniósł już pewne sukcesy w głównych turniejach w ograniczonej próbce, zdobywając 4,04 zdatnej do użytku ERA (jeśli mniej wyraźne 5,01 FIP) w 42 1/3 rund w części sezonów 2019, 2020 i 2021, wszystkie z gigantami. Był w zasadzie juniorem regularnym (i rozpoczął cztery mecze w głównych turniejach) i miał solidny start w Triple-A, grając 16 inningów 2/3 w ERA 2.16, uderzając jednocześnie lepiej niż uderzając w inningu. Jego czas w majors może być krótki (być może tylko do powrotu Robertsona lub Strowmana z IL), ale może również wejść jako opcja długiej ulgi / alternatywy, jeśli nadal może przegapić nietoperza w majors. Fakt, że został dodany do listy 40, kiedy mógł zostać wybrany bez dodania, może wskazywać, że GM Carter Hawkins ma nadzieję, że zobaczy go przez jakiś czas włóczęgów.