19 maja, 2024

Liderzy zawstydzeni najgorszą stratą w kadencji Rona Rivery przegrywają z Giants QB w trzeciej linii – NBC4 Washington

FEDEX FIELD — Waszyngton poniósł w niedzielę najgorszą porażkę w sezonie i być może ery Rona Rivery, spadając do 4-7 w roku, przegrywając 31-19 z Nowym Jorkiem.

Zespół Giants przybył do FedEx Field z bilansem 2-8, a trzecibazowy mieszkał z rodzicami jako początkowy rozgrywający i wciąż zdobywał 246 jardów podań do zdobycia trzech przyłożeń. Rozgrywający nazywa się Tommy DeVito i w zeszłym tygodniu, gdy przegrał z Cowboys, zdobył zaledwie 86 jardów.

Obrona Waszyngtonu wywołała silny atak podań, ale kiedy nie doszło do ataku, DeVito rozmontował przywódców drugorzędnej drużyny.

To nie jest rodzaj straty, która sugeruje, że należy omówić poważne zmiany.

Jest to rodzaj straty, który wymaga wprowadzenia dużych zmian.

Grupa Rona Rivery odbijała piłkę przez całe popołudnie, kończąc trzy podania na różne sposoby, w tym powrót puntem i trzy przechwyty od juniora QB Sama Howella. Grał dobrze w szybkich akcjach, ale nie miał najlepszego dnia jako podający.

Howell udowodnił swoją siłę w upadkach tuż przed przerwą, mijając serię obrońców, a następnie wbiegł do strefy końcowej. Tego dnia Howell trafił 31 z 45 na 255 jardów, zdobywając przyłożenie i trzy typy, co okazało się rozczarowującym popołudniem.

Waszyngton rozegra jeszcze jeden mecz w ciągu czterech dni, grając z Cowboys w Dallas w Święto Dziękczynienia. Napięte okno czasowe może uniemożliwić właścicielom przeprowadzenie trudnych dyskusji na temat przyszłości Rivery i zgromadzonego przez niego personelu.

Ale te rozmowy muszą się odbyć, niezależnie od tego, czy będzie to czwartkowy wieczór, podczas jedzenia resztek indyka, czy wcześniej.

Chiefs nie tylko przegrali ze złym zespołem Giants, który nękał zamieszanie, ale Giants ich rozwalili. Waszyngton wyprodukował dziewięć worków, prawie pobijając rekord franczyzy, ale i tak spędził większość czwartej kwarty ze stratą dwóch punktów.

Czy pod koniec czwartej kwarty była próba powrotu? z pewnością. Chcesz przeczytać świetny artykuł o pozytywach, jakie możesz wyciągnąć z tej gry? Poszukaj gdzie indziej.

READ  Flyers, Devils and Flames otrzymają ulgę w wysokości wynagrodzeń zawodników oskarżonych o napaść na tle seksualnym

W NFL jest stare powiedzenie: „Nie możesz przegrać u siebie z QB z trzeciej linii i zachować pracę”.

Właściwie nie jest to stare powiedzenie, ale może tak powinno być.