2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ujawniono okładkę – Final Fantasy VII Rebirth

Ujawniono okładkę – Final Fantasy VII Rebirth

Po zdobyciu nagrody w kategorii „Najbardziej oczekiwana gra” w konkursie The Game Awards, Final Fantasy VII Rebirth znalazło się na okładce The Game Awards. Gra detektywistyczna. Kontynuacja serii Final Fantasy VII Remake przenosi Cloud, Tifę, Aerith, Barret i Red XIII z granic Midgar na rozległą, otwartą mapę, na której gracze mogą eksplorować do woli. Spędziliśmy dwa dni w siedzibie Square Enix w Tokio w Japonii, oglądając nowe sekcje Final Fantasy VII Rebirth i rozmawiając z legendami zespołu, który go stworzył. Ta historia z okładki, wraz z naszymi ekskluzywnymi relacjami z nadchodzących kilku tygodni, powinna dać wam dobre pojęcie o tym, czego się spodziewać po premierze gry w lutym. Co więcej, w tym numerze szczegółowo omawiamy nasze ulubione gry z 2023 roku, przedstawiając pełny przegląd najlepszych, jakie ma do zaoferowania ten rok.

Nasza okładka w tym miesiącu została częściowo zaprojektowana przez Tetsuyę Nomurę, jedną z wyżej wymienionych legend, z którymi rozmawialiśmy. Zawiera ognisty wizerunek antagonisty serii, Sephiroth, z przodu, podczas gdy płomienie sięgają do tyłu obrazu na okładce, ledwo docierając do określonego profilu naszego bohatera, Cloud Strife. Duża część Final Fantasy VII Rebirth skupia się na relacjach między postaciami, a grafika ta podkreśla napięte relacje między tymi dwoma byłymi sojusznikami. Z tej 12-stronicowej historii na okładce dowiesz się więcej o powstawaniu serii Final Fantasy VII Remake, o tym, jak Rebirth rozwija serię na wiele sposobów, jak zespół podchodzi do niektórych scen i wiele więcej!

Ale ten numer to coś więcej niż tylko artykuł z okładki! Rok 2023 zakończy się w przyszłym tygodniu, a to oznacza, że ​​już czas Gra detektywistyczna Aby wyróżnić najlepsze gry wydane w tym roku za pomocą naszej funkcji 10 najlepszych gier roku, a także nasze zestawienie najlepszych i najjaśniejszych gier, w którym wyróżnimy nasze ulubione gry, które nie znalazły się na liście 10 najlepszych. Rozszerzyliśmy także funkcje gier, w tym Prince of Persia: The Lost Crown, Torn Remake i Penny’s Big Breakup. Mamy także wyjątkowe spojrzenie na to, co wydarzyło się po napisach końcowych do Marvel’s Spider-Man 2, a także podsumowanie wzlotów i upadków branży gier w 2023 roku.

READ  Prawdziwa magiczna mysz została stworzona przez Logitech, a nie Apple

Jest to dodatek do naszego standardowego pakietu podglądowego. W tym numerze możecie spodziewać się zapowiedzi Grand Theft Auto VI, Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy, Tekken 8, The Last of Us Part II Remastered i nie tylko!

Oto bliższe spojrzenie na okładkę tego miesiąca:

Możesz także spróbować złapać A Gra detektywistyczna Złota wersja problemu. Ta edycja premium jest ograniczona do jednego numerowanego nakładu w każdym numerze Gra detektywistyczna Niedostępny w sprzedaży. Aby dowiedzieć się, gdzie możesz uzyskać kopię, skontaktuj się z naszym urzędnikiem Świergot, Facebook, TIK Tok, Instagrama, Niebo jest niebieskieI Wątki Obliczenia i bądź na bieżąco, aby poznać więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej na ten temat Gra detektywistyczna złoto.

Abonenci wersji drukowanej mogą spodziewać się dostaw w nadchodzących tygodniach. Wersja cyfrowa zostanie udostępniona jeszcze dziś na komputerach PC/Mac, iOS i Google Play. Dostępne będą drukowane egzemplarze Będzie można kupić w nadchodzących tygodniach w GameStop.