25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EKSKLUZYWNIE – Call of Duty 2025 to półfuturystyczna kontynuacja Black Ops 2

EKSKLUZYWNIE – Call of Duty 2025 to półfuturystyczna kontynuacja Black Ops 2

Znana obecnie pod kryptonimem „Saturn” firma Insider Gaming dowiedziała się z wielu źródeł, że Call of Duty 25 zabierze graczy z powrotem do przyszłości. I nie, nie mam na myśli tego, że wkrótce będziemy grać jako Marty McFly i Doc (ale nigdy nie mów nigdy), ale zamiast tego Call of Duty 2025 odbędzie się w bardzo niedalekiej przyszłości. Call of Duty nie miało gry z przyszłością od Black Ops 4 z 2018 roku.

Insider Gaming rozumie, że Call of Duty 2025 jest obecnie w fazie rozwoju jako bezpośrednia kontynuacja Call of Duty: Black Ops 2, którego akcja rozgrywa się około roku 2030 (Black Ops 2 rozgrywa się w 2025 roku). W związku z tym fani powinni spodziewać się powrotu niektórych ulubionych bohaterów, gdy zespół zmierzy się z nowym złoczyńcą po śmierci Menendeza.

Jak wcześniej plotkowano, do gry trafią zremasterowane mapy Black Ops 2, jednak ostatnie plany i zakres gry uległy znaczącym zmianom.

Poprzednio celem było wydanie wszystkich zremasterowanych map Black Ops 2 w chwili premiery, podobnie jak mapy z Modern Warfare 2 (2009) powróciły w Modern Warfare 3. Jednakże obecny plan zakłada wypuszczenie nowych i zremasterowanych map. Mapy w połączeniu. Chociaż tylko jedno źródło skomentowało tę zmianę, spekulowano, że gra była prawdopodobnie odpowiedzią na powszechną krytykę fanów, którzy przedstawiali Modern Warfare 3 jako chwalebne DLC dla swojej poprzedniczki z 2022 roku.

Prace nad Modern Warfare 3 trwały zaledwie 16 miesięcy z powodu braku dokładnego planowania i wewnętrznych zmian, co spowodowało, że Sledgehammer Games znalazło się pod ogromną presją i koniecznością dostarczenia na czas tytułu premium Call of Duty. Finalnym produktem była gra zawierająca w chwili premiery 16 zremasterowanych map z Modern Warfare 2 (2009) oraz kilkugodzinna kampania. Pomimo oczywistych niedociągnięć, gra wypadła bardzo dobrze, a Infinity Ward jest już w fazie rozwoju nad następną grą Modern Warfare.

READ  Google kupuje Raxium startup Micro LED, chce budować wyświetlacze AR

Mówiąc o innych konkretnych szczegółach dotyczących Call of Duty 2025, które w dużej mierze podlega ciągłym zmianom, biorąc pod uwagę wczesny etap rozwoju gry (22 miesiące w momencie pisania tego tekstu), przyjmuje się, że gra również zostanie poddana gruntownym zmianom. jego system poruszania się i powrót… Klasyczna gra polegająca na tworzeniu klas „Wybierz 10”, tryb strzelanin i kolejny rok krążących zombie.

Obecnie nie jest jasne, czy „Carry Forward” z Call of Duty 2024, zwany Black Ops Gulf War, zostanie zintegrowany ze względu na duży skok w czasie i zmianę ogólnej strategii gry. Napisano w nim: „To zupełnie nowa gra”, co sugeruje, że gra może nie istnieć.

Biorąc pod uwagę, że Call of Duty: Black Ops 2 jest jedną z najlepiej sprzedających się gier z serii w dotychczasowej historii, a jej oficjalna sprzedaż przekroczyła 30 milionów egzemplarzy, Activision ma sens ponownie wykorzystać nostalgię, jednocześnie dając graczom nowe i ekscytujące treść. .

Co sądzisz o powrocie Call of Duty? Bardzo cienki przyszły? Daj nam znać w komentarzach poniżej.


Więcej najświeższych wiadomości o Fortnite znajdziesz w artykule o gitarze Fortnite Festival Guitar, której premiera zaplanowana jest na styczeń 2024 r.