16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ujawniono głos 911 gwiazdy „Ekstremalnej utraty wagi” Brandi Mallory

Ujawniono głos 911 gwiazdy „Ekstremalnej utraty wagi” Brandi Mallory

sławni ludzie

9 listopada mężczyzna, który zadzwonił pod numer 911, zgłosił śmierć gwiazdy „Losing the Weight Loss” Brandi Mallory, gdy zauważył w samochodzie nieruchome i niereagujące ciało.

Dyspozytor pyta mężczyznę: Jesteś teraz z nią? On odpowiada: Nie, jest w samochodzie. „Nie zajmuję się martwymi ludźmi”. Według dźwięku uzyskanego przez TMZ.

Port Z raportów wynika, że ​​dzwoniący był właścicielem delikatesów na Stone Mountain Square w stanie Georgia, gdzie Mallory zmarł po jedzeniu w Chipotle. Wizażystka mieszkająca w Atlancie miała 40 lat.

„W samochodzie leży dziewczyna. Nie wygląda dobrze. Zapukała w maskę. Brak ruchu. Wygląda, jakby nie oddychała” – powiedział dzwoniący pod numer 911.

„Odchyla się na swoim siedzeniu. Jej stopy są wyprostowane, ale głowę ma zwróconą w bok, w stronę okna” – kontynuował rozmówca. „Głowa jest odchylona do tyłu, usta otwarte. Niezależnie od okularów [are] W górę, z dala od głowy i przechylony na bok.

Brandi Mallory (40 l.) zmarła 9 listopada na parkingu w Stone Mountain w stanie Georgia.
Brandi Mallory/Instagram
Mallory startował w czwartym sezonie „Extreme Weight Loss” w 2014 roku.
Brandi Mallory/Instagram

Właściciel delikatesów w końcu jest zdezorientowany pytaniami dyspozytora i wyjaśnia: „Nie wiem. Nie jestem lekarzem”.

„Mam do czynienia z taką sytuacją po raz pierwszy” – dodał.

Mallory był widziany na nagraniu z monitoringu, jak wjeżdżał na parking Strip Plaza około 17:53 8 listopada.

Materiał sprawdzony przez policję pokazuje, jak gwiazda reality show wchodzi do restauracji Chipotle i wraca do samochodu, ale nigdy nie opuszcza parkingu.

Osoba dzwoniąca pod numer 911 zauważyła, że ​​samochód Mallory nie został odholowany na miejsce parkingowe przy drodze, i dodał: „To dziwne”.

W pewnym momencie spadła z 329 funtów do 178 funtów i ukończyła wyścig Half Ironman.
Instagram/brandemaloria

Mallory wzięła udział w 4. sezonie „Extreme Weight Loss” w 2014 roku. W pewnym momencie schudła z 329 funtów do 178 funtów i ukończyła Half Ironman.

Mallory umiera Zostało to potwierdzone przez rodzinę oraz Biuro Lekarza Sądowego hrabstwa Fulton. Nie podano przyczyny śmierci.

READ  Halle Berry została oszukana, aby zagrać w X-Men: Ostatni bastion

Jej żałobna uroczystość odbędzie się w niedzielę w Gruzji.

„To bardzo smutne, że odeszła z powodu tego, kim była dla tak wielu osób, w tym dla mnie” – powiedział jej trener odchudzania, Chris Paul, lat 45. Powiedział ludziom.

„Była po prostu niesamowitą osobą”.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/11/19/entertainment/extreme-weight-loss-star-brandi-mallorys-911-audio-revealed/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania