6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taylor Swift opuściła poniedziałkowy mecz Travisa Kelce’a pomiędzy Chiefs i Eagles ze względu na zmianę trasy koncertowej IRA

Taylor Swift opuściła poniedziałkowy mecz Travisa Kelce’a pomiędzy Chiefs i Eagles ze względu na zmianę trasy koncertowej IRA

Taylora Swifta Nie będzie w prywatnym apartamencie kibicować swojemu chłopakowi, Travisa Kelseya, w poniedziałek. Travis i Kansas City Chiefs zmierzą się z jego bratem. Jasona Kelseyaoraz Philadelphia Eagles na stadionie Arrowhead.

Według doniesień Taylor planował wziąć udział w meczu, który miał się odbyć Było to pierwsze spotkanie jej rodzicówAndrea i Scott Swift, rodzice Travisa, Bez I Eda Kelseya.

Jednakże Taylor Musiała przełożyć swoją objazdową wystawę Eras Tour w Brazylii w sobotę z powodu „wysokich temperatur”. Decyzja zapadła na kilka godzin przed rozpoczęciem pokazu. Ceremonię przełożono na poniedziałek, co oznacza, że ​​nie będzie jej na ważnym meczu.

Nie wiadomo, czy rodzice Swifta nadal będą obecni na meczu, czy też spotkanie będzie musiało się odbyć w przyszłości.

Taylor Swift i Donna Kelce kibicują drużynie Chiefs podczas meczu przeciwko Denver Broncos, który odbędzie się 12 października. Davida Yuletta/Getty Images

Pierwotnie Swift miała odbyć trzydniową trasę koncertową po stadionie Nilton Santos w Rio de Janeiro, od piątku do niedzieli, co dało jej wystarczająco dużo czasu na powrót do Stanów Zjednoczonych na mecz, a następnie powrót do Brazylii na występ swojego trio. Bieg w Sao Paulo rozpocznie się 24 listopada.

Jednak odwołanie soboty całkowicie zmieniło ten harmonogram.

the północ Piosenkarka w sobotę pochwaliła się swoim zdjęciem na Instagramie Wyjaśniła, że ​​decyzję o przełożeniu występu podjęła w swojej garderobie na terenie obiektu.

„Piszę to z szatni na stadionie. Podjęto decyzję o przełożeniu dzisiejszego występu ze względu na ekstremalne temperatury w Rio” – napisała w odręcznym liście, który udostępniła na swoim koncie na Instagramie. „Bezpieczeństwo i dobro moich fanów, innych artystów i załogi musi zawsze być na pierwszym miejscu”.

Odroczenie następuje pewnego dnia Po śmierci fana Piątek, chwilę przed uczestnictwem w ceremonii. Przed wyjściem na scenę piosenkarka „Lavender Haze” powiedziała, że ​​jest „zszokowana” wiadomością o śmierci jednego ze swoich fanów. Dodała, że ​​nie będzie mogła o tym rozmawiać ze sceny, bo jest jej „tak smutno”.

READ  Indyjski film „Wszystko, co oddycha” wygrywa najlepszy film dokumentalny na Cannes 2022

„Nie wierzę, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem muszę przyznać, że dzień przed moim występem straciliśmy fana” – Swift napisała w odręcznym liście, który udostępniła na swoim koncie na Instagramie. „Nie potrafię nawet wyrazić, jak bardzo mnie to zasmuca. Mam bardzo niewiele informacji poza tym, że była taka piękna i taka młoda”.

Dodała: „Chcę teraz powiedzieć, że głęboko odczuwam tę stratę i moje złamane serce łączy się z jej rodziną i przyjaciółmi. To ostatnia rzecz, o której myślałam, że się stanie, kiedy zdecydowaliśmy się wyruszyć z tą trasą do Brazylii”.

Taylor Swift/Instagram

Fun Time, jeden z organizatorów wydarzenia, Ogłaszać Według zweryfikowanego konta X ofiarą była 23-letnia Ana Clara Benevides. Z oświadczenia organizatora (napisanego w języku portugalskim) wynika, że ​​Benevides źle się poczuł, dlatego natychmiast udzielono mu pomocy ratowników medycznych, po czym przewieziono go do stadionowego centrum medycznego. Następnie przewieziono ją do pobliskiego szpitala, gdzie zmarła.

Według wielu raportów u Benevides doszło do zatrzymania akcji serca z powodu ekstremalnego upału. Powiązana prasa Już wcześniej informowano, że Brazylię czeka niebezpieczna fala upałów. Wskaźnik ciepła osiągnął we wtorek rano 137 stopni, a w sobotę ma osiągnąć 111 stopni.

Na kilka godzin przed przełożeniem koncertu w sobotę hordy fanów ustawiły się na stadionie na kilka godzin przed otwarciem bram, chroniąc się parasolami przed intensywnym słońcem.

To już drugi raz, kiedy Swift musiała przełożyć jeden z występów w ramach trasy Eras Tour z powodu trudnych warunków pogodowych. Musiała przełożyć drugi wieczór swojej rezydencji w Argentynie, składającej się z trzech występów, twierdząc, że „chaotyczna pogoda” narazi jej fanów i ekipę na ryzyko.

Powiązana zawartość: