23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TWICE w „Fresh Approach” na Friendship i nowym albumie (ekskluzywnie)

TWICE w „Fresh Approach” na Friendship i nowym albumie (ekskluzywnie)


Najdłuższe przyjaźnie to często te, które cenimy sobie w sercu. „Starzy przyjaciele” to nie tylko osoby, które zapraszamy na wesela, ale także nasze druhny. To ludzie, którzy dzielili się naszymi dowcipami, byli świadkami naszych najgorszych chwil i kochali nas takimi, jakimi jesteśmy, nawet zanim dowiedzieliśmy się, jacy jesteśmy.


Być może nie ma innej grupy bardziej wzorowej dla tego szczególnego stowarzyszenia niż dwa razy. Od chwili połączenia sił w 2015 roku dziewięć młodych kobiet przeszło długą drogę. Od tego czasu dziewczyny – Jihyo (26 lat), Nayeon, 28, Jeongyeon, 27, Momo, 27, Sana, 27, Mina, 26, Dahyun, 25, Chaeyoung, 24 i Tzuyu, 24 – osiągnęły poziom, jakiego nigdy wcześniej nie osiągnęły osiągnąć wcześniej. Mogę sobie wyobrazić, że będzie to pierwszy występ K-Popowy, który zostanie uhonorowany Nagrody Billboard Women in Music Awards Z „Nagroda za przełom”.


A teraz, wraz z wydaniem 13. minialbumu, Z TOBĄ, Dziewczyny są gotowe szanować relacje, które zbudowały od młodości. To list miłosny, napisany z nostalgią i nadzieją do siebie i swoich fanów, zatytułowany ONCE.


„Ten album opowiada o naszej przyjaźni i o tym, jak ONCE zawsze był przy nas, obserwując, jak rozwijamy się jako przyjaciele i jako grupa” – podsumowuje Jihyo.


dwa razy.

Rozrywka JYB


Jeśli idea przyjaźni wywołuje uczucie ciepła, z pewnością tak się stanie „Uczucie” Kiedy
„jedna iskra” Piosenkarze pojawiają się na Zoomie, aby rozmawiać z ludźmi. Siedząc w dwóch rzędach w ciepłych i wygodnych koszulkach, przecierają oczy po długim dniu.


Pojawia się nawet honorowy dziesiąty członek grupy: biały pies Momo, który cierpliwie siedzi na kolanach i spodniach Jihyo, podczas gdy przywódca grupy gładzi jego futro.


Taka konfiguracja nie jest niczym nowym dla TWICE, gdy patrzymy wstecz na ich ośmioletnią podróż. W przeciwieństwie do innych przyjaźni, które zwykle zawiązują się na odległość, grupa wspólnie stawiała czoła każdemu nowemu rozdziałowi swojego życia. Poprzez burzliwe fale wzlotów i upadków dziewczęta z wdziękiem przetrwały każdą burzę. Jednak w obliczu najstraszniejszych burz ich praca zespołowa nie tylko pozwoliła im przetrwać, ale także prosperować.


Wcześniej wydany singiel, „mam cię,” Pokazuje dokładnie, jaką siłę trzymają ich więzi. Gdy koszmarna burza paliwowa grozi wywróceniem ich małej żaglówki, dziewczyny w środku odczuwają jedynie szok. Trudno powiedzieć, czy podróżują w poszukiwaniu ziemi, czy skarbu – ale w ciepłym wnętrzu w kolorze karmelu twarze wszystkich promieniują pewnością siebie.Ten wicher przypomina burzliwe lata dwudzieste – dekadę, w której każdy młody człowiek poszukuje swojej tożsamości wśród szeregu przeszkód i wyzwań. Można powiedzieć, że dorastanie po dwudziestce w świetle reflektorów może być dość wyczerpujące, ale dziewczynom udaje się znaleźć pozytywne strony.


„Myślę, że najtrudniejszą częścią dorastania po dwudziestce jest to, że kiedy dojrzeliśmy i poznaliśmy fanów takich jak TWICE, przedstawiliśmy im wiele rzeczy” – mówi Jihyo. „Najtrudniejszą częścią jest tworzenie nowych i świeżych rzeczy jako artyści”.


Kontynuuje: „Dobrą rzeczą jest to, że z biegiem lat nasza praca zespołowa staje się coraz solidniejsza i z biegiem lat poznajemy się lepiej”. „Mamy mniej konfliktów, a relacje są teraz płynniejsze”.


dwa razy.

Rozrywka JYB


W rzeczywistości fale stają się całkowicie gładkie, gdy niebo się rozjaśnia, odsłaniając błyszczące błękitne morze. Zamiast dusić się i tonąć pod ciężkimi kroplami deszczu wątpliwości, łączy ich czerwona wstęga losu. Taśma staje się ważniejsza, gdy… „ekstrawagancki” Śpiewacy wspinają się na wyższe wysokości, bo to chroni ich przed większym ryzykiem upadku. Ale zamiast strachu wokół każdego z nich panuje atmosfera pewności. W końcu już dawno przestali ufać.


the „Powiedz to” Wykonawcy przez lata byli pewni swojej tożsamości jako grupy, ale to tylko cukierek.


„Naszą tożsamością zawsze było to, że pokazujemy naszym fanom, kim jesteśmy, bez żadnych sztuczności i staramy się brzmieć lepiej, niż jesteśmy, i ta szczerość została dobrze przyjęta przez naszych fanów” – mówi Dahyun.
„Wiem, że próbowaliśmy wielu nowych rzeczy, ale myślę, że nasza tożsamość i ogólna koncepcja pozostały niezmienne przez lata” – dodaje Nayeon. Różnorodna dyskografia. „Nie sądzę, że fani uznali, że to coś zupełnie innego, ale raczej nowe podejście do naszej ustalonej tożsamości”.


dwa razy.

Rozrywka JYB


Wkrótce staje się jasne, że fani nie są całkowicie oddzieleni od umysłów członków zespołu, gdy zastanawiają się nad swoją karierą. Rzeczywiście, kiedy zapytano ich o opinię na temat „Czym jest miłość?” (Tak samo jak ich imię Hitowy utwór 2018), dziewczyny nawet nie wahają się odpowiedzieć:


„Raz” – powiedział natychmiast Dahyun, co wywołało uśmiechy na twarzach otaczających ją członków.


„Myślę, że to jest między nami a RAZ” – powtórzył Jihyo również, właśnie pokładając szczeniaka na kolanach Nayeon.


Fani obserwowali, jak dziewczyny dorastają i wyrastają na aktorki na scenie i poza nią. Jednak pomimo „Bezalkoholowe” Śpiewacy to coś więcej niż tylko międzynarodowe gwiazdy, a nerwy nigdy nie mijają całkowicie.
„To wciąż nie znika, kiedy występujemy, ale podczas naszych koncertów lub gdy występujemy na scenie to fani dają nam pewność i pewność, że możemy dalej dla nich występować” – Nayeon mówi o swojej nerwowości przed sceną.


To, co nie tylko utrzymuje się, ale nasila, to uczucie nostalgii. To niezwykle potężne uczucie, a jeden jego powiew może wprawić każdego w spiralę szczęśliwych wspomnień.


„Niedawno zorganizowaliśmy spotkanie fanów z okazji naszej ósmej rocznicy i wtedy niektórzy z nas, w tym ja…” zaczyna Chaeyoung. „-zwłaszcza Ja sama ostatnio płaczę. Próbowałem ukryć jak najwięcej, ale jeden z reżyserów uchwycił to wszystko kamerą, więc jest na miejscu.


dwa razy.

Rozrywka JYB


Dla Tzuyu nostalgiczne wspomnienia są również ściśle związane z fanami.


„Czasami wynajmują całą kawiarnię, aby uczcić nasze urodziny i mamy wrażenie, jakby kawiarnia była pokryta naszymi zdjęciami i pamiątkami” – opisuje. „Organizują dla nas tego typu wydarzenia i za każdym razem jestem wzruszony, gdy to widzę, i czuję się bardzo kochany”.


Widok młodszych grup pojawiających się za kulisami także przeniósł ich w czasie do początków działalności. Podczas gdy TWICE nadal jest pionierem, obok grup takich jak BTS i BLACKPINK, „trzeciej generacji” K-popu, gatunek ten przeszedł już daleko w czwartą, a wkrótce będzie „piątą generacją”. Szczególnie nowa dziewczęca grupa VCHA przyciągnęła uwagę członkiń TWICE po obejrzeniu ich występu otwierającego trasę po Meksyku i Brazylii.
„Kiedy widzę, jak młodsze grupy powstają w ten sposób, jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak dobre są w rzeczywistości” – mówi Tzuyu. „Również możemy się od nich uczyć wielu rzeczy i to ich pasja przenosi nas z powrotem do początków. Kiedy widzę ich pasję, myślę o dniach, kiedy zaczynaliśmy.


Ale nie daj się zwieść super szybkiej scenie K-popu – „Nie można mnie zatrzymać” Piosenkarze są wciąż równie młodzi pod względem humoru, co wyglądem i wiekiem.


Na przykład Nayeon lubi grać w ekstremalne gry, w których członkowie muszą wybierać pomiędzy dwiema trudnymi opcjami. Pomimo swojej prostoty, może stać się wciągającą grą, w którą można grać godzinami. Jednak skrajności są usuwane tak szybko, że stają się trudne do zapamiętania. Po chwili namysłu Nayeon spróbowała tak:


„Pamiętam, że zadałam jedno pytanie: «Jak długo możesz przebywać poza domem?»” – mówi.


„O ile uda się później uzyskać za to odszkodowanie” – dodaje.


Może to być trudne, biorąc pod uwagę, że większość członków lubi pozostać w domu i odstresowywać się, gdy nie pracują.


„Staram się jak najwięcej przebywać w domu” – potwierdza Momo. „Nie wychodzę, jeśli nie muszę. Po prostu lubię komfort domu”.Być może w przypadku Momo to jej dwa psy – jeden o imieniu Boo, a drugi o imieniu Zgredek – pilnują porządku w domu. Na pytanie, czy jest sławny Harry'ego Pottera Krasnolud miał wpływ na jej wybory imienia, jak widać:


„Nie, nie jest” – mówi ze śmiechem. – Wtedy nie nazwałem go Zgredkiem Harry'ego PotteraAle jest podobieństwo, czyli uszy mojego psa. Po tym samym ustępstwie podniosła ręce do uszu, aby zademonstrować.


Ostatecznie to nie ich uroczy wygląd stanowi najlepszą część bycia właścicielem psa.


„[It’s the] „Aspekt terapeutyczny” – wyjaśnia. „Kiedy wracam do domu, mój pies mnie wita, co jest całkowicie terapeutyczne i naprawdę leczy moją duszę”.
Momo nie jest jedyną miłośniczką psów w grupie. Jeongyeon opowiada także o swoich dwóch psach, Yuki i 땅콩 (wymawiane tang-kong)Co oznacza „orzech ziemny” po angielsku.


Jeśli chodzi o miłośników kotów, nie martwcie się – wielu krewnych członków ma własne koty. Jeongyeon, Jihyo, Nayeon i Sana szybko opowiadają o tym, jak dobrze koty reprezentują członków swojej rodziny.


Jednak może minąć trochę czasu, zanim członkowie będą mogli spędzić cały dzień ze swoimi futrzanymi towarzyszami. W tej chwili są w połowie drugiej fazy 5. światowa trasa koncertowa „Ready to Be” Które zabiorą ich daleko przez Azję, Europę, Oceanię, Amerykę Południową i Stany Zjednoczone na długi czas Występ na bis będzie trwał tylko jeden wieczór.Chociaż dziewczyny mają wiele powodów do radości podczas trasy i reszty nowego roku, wszystkie zgadzają się co do jednego głównego priorytetu.


„Myślę, że najwyższym priorytetem jest zdrowie wszystkich członków, w tym mnie, i wspólna zabawa” – mówi Mina. „W przyszłości chcemy pokazać się takimi, jakimi jesteśmy, tak jak zawsze robiliśmy to w przypadku ONCE”.


Po wypłynięciu do przodu „mam cię,” W końcu dziewczyny faktycznie dotarły na Ziemię. Być może jednak zdają sobie sprawę, że prawdziwy skarb ich przyjaźni był z nimi przez cały czas. To właśnie sprawia, że ​​podróż, a nie jej cel, jest najlepsza – i nikt z nich nie chciałby, żeby było inaczej.


„Damy radę/tak jak zawsze” – śpiewają.


Z TOBĄ Teraz dostępny do transmisji strumieniowej.

READ  „Leave the World Behind” stanie się numerem jeden w serwisie Netflix, ale widzowie narzekają w mediach społecznościowych