23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Shane Gillis zmaga się z żartami podczas monologu w promo SNL

Shane Gillis zmaga się z żartami podczas monologu w promo SNL

Shane Gillies w swojej promocji zmaga się z warsztatami żartów Sobotnia noc na żywo Hosting po raz pierwszy.

Komik będzie gospodarzem nadchodzącego odcinka skeczowego programu komediowego NBC wraz z gościem muzycznym 21 Savage.

W opublikowanym w środę filmie Gillis w swoim monologu testuje niektóre ze swoich dowcipów SNL Jednak członkowie obsady Marcelo Hernandez i Sarah Sherman nie cieszą się dobrą opinią.

„Byłem raz na weselu Amiszów. Tylko ja umiałem jeździć na zjeżdżalni elektrycznej” – mówi, a Hernandez i Sherman zaśmiali się niezręcznie.

„Nowość” – kontynuuje Gillis Planeta małp Na zewnątrz. „To będą banany”.

Następnie podsunął pomysł wykonania pracy grupowej, pytając publiczność: „Czy wy się spotykacie?” Czy się widujecie?” Hernandez i Sherman zażartowali: „Tak!”

„O rany, to musi być miłe” – mówi Gillis, po czym następuje niezręczna pauza. – Przez jakiś czas byłem sam.

Kończy swoje żarty słowami: Kto lubi wrażenia? A tłum powie: „Tak!” Potem powiedziałem: widzieliście już konia i to było jak… [cue horse impression]„.

Po tym jak powiedział SNL Członkowie obsady: „To wszystko. Skończyłem z tym monologiem” – odpowiada Hernandez niedowierzającym tonem. „Świetnie… myślę, że on tu jest”.

Naklejka z YouTube'a

Winnym SNL Promocja została opublikowana w piątek, a Gillis stał obok 21 Savage i Kenana Thompsona podczas promowania nadchodzącego programu. Na jednym klipie komik nosi czarne okulary przeciwsłoneczne, które pasują do rapera.

„Czy będziemy rozmawiać o okularach przeciwsłonecznych?” „Nie wiem, o czym mówisz” – pyta Thompson, gdy Gillis odpowiada. „Te są świetne”.

Thompson kontynuuje: „Czy starasz się być jak 21 Savage?” Ale Gillis twierdzi, że tak nie jest. Raper buduje pewność siebie komika, mówiąc mu: „Myślę, że dobrze wyglądasz”.

READ  Barbara Corcoran, lat 74, w kostiumie kąpielowym odtwarza okładkę Marthy Stewart „SI”
Naklejka z YouTube'a

Kolej na Gillisa jako gospodarza następuje wiele lat po jego zwolnieniu SNL W 2019 r., wkrótce po tym, jak wziął udział w skeczu komediowym, kiedy rasistowskie i homofobiczne obelgi, których użył w podcaście, powróciły.