22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trener Arizona Cardinals Cliff Kingsbury Vs. Pozwolenie na powtórzenie Houston Texans

Glendale, Arizona-Arizona Cardinals Trener Cliff Kingsbury powróci do niedzielnego meczu przeciwko Houston Texans po zniszczeniu protokołu NFL Govt-19.

Kingsbury zrobił pozytywny test na Covid-19 15 października i przegrał z Cardinals 37-14 w Cleveland Browns w zeszłym tygodniu. Kingsbury znalazł trzy testy tego dnia i czwarty test 16 października, źródło poinformowało ESPN. Źródło powiedziało, że trener trzeciego roku był całkowicie bezobjawowy.

Aby powrócić, Kingsbury potrzebował dwóch negatywnych testów w odstępach 24-godzinnych. Jego pierwszy sobotni poranek i drugi niedzielny poranek. Po jego pierwszym negatywnym teście w sobotę, istniała duża nadzieja, że ​​Kingsbury zostanie ponownie odsunięty na bok, ponieważ Arizona wydaje się awansować 7-0.

Koordynator obrony Vance Joseph powiedział, że zaszczepiony Kingsbury został odesłany do domu na osiem dni, ale jako główny trener zazwyczaj robił „wszystko”, mimo oczekiwania na negatywny wynik testu. Spotkanie z mediami odpowiedzialnymi za główny trener w Kingsbury.

„Oczywiście, ofensywny plan gry, w tym tygodniu wyjaśnił to” – powiedział Joseph. „Było kilka wirtualnych spotkań z sztabem ataku i całym sztabem. Oczywiście. Więc nic się nie zmieniło, kto tworzy teraz plan gry, to Cliff”.

READ  Jutro 25 najlepszych dzisiaj: Georgia Ohio State na Florydzie zajmuje pierwsze miejsce w rankingach futbolu studenckiego