15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liderzy Patrick Mahomes mówi, że „teraz w porządku” po tym, jak doznał poważnej kontuzji w walce z Tytanami

Nashville, Den – w czwartym kwartale Liderzy miasta Kansas27-3 strata do ’ Tytani z Tennessee, Dzielnica gwiazd Patryk Mahomes Wziął jeden Złe ciosy w głowę I powoli wstałem. W końcu poszedł na boki z pomocą kilku swoich ofensywnych składów i nigdy nie wrócił do gry.

Były MVP NFL spędził czas w niebieskim namiocie medycznym, ale w końcu wyszedł i resztę gry spędził na boku Czad Henne Zajął swoje miejsce pod centrum. Po meczu Mahomes powiedział, że czuje się teraz „dobrze”.

„To było czwarte przegrane, więc zostałem złapany i zamiast spaść, spróbowałem rzucić piłkę i wszyscy widzieliście zwycięstwo” – powiedział Mahoms. – Nie spieszyłem się, żeby wstać, ale poczułem się lepiej. Ale najwyraźniej przeszedłeś przez te rzeczy, rzeczy etyczne, ale zrobiłem wszystko, co mogłem, aby zostać tutaj teraz.

„Pamiętam całą tę grę. Cierpisz tak ciężko, czasami po prostu chcesz się tam położyć i jest na czwartym miejscu. Wiem, że gra się tam skończyła, więc to był frustrujący dzień i frustrujący sposób na jej zakończenie. „

Trener Andy Reid powiedział również, że Mahomesowi pozwolono wrócić do gry, ale zdecydował się go zwolnić.

„Dopóki obrażenia nie ustąpiły, Pat był objęty protokołem wstrząsu mózgu” – powiedział Reid. „Zniszczył go, a potem postanowił nie umieszczać go z powrotem w środku”.

Mahomes miał jeden z najgorszych występów w swojej karierze, gdy ukończył 20 z 35 podań na 206 jardów, nie trafiając w przechwycenie i potknięcie. To jego pierwsza gra bez przyłożenia po przegranej Super Bowl Zatoka Tampa Buchanan W lutym. Mahomes się mylił i zaglądał do kieszeni – większość popołudnia spędził pod przymusem Tyłek Dupree I co.

Po tej stracie liderzy są teraz na ostatnim miejscu 3-4 dla AFC West. Reid wiedział, że ma wiele rzeczy do naprawienia ze swoim zespołem, ale upierał się, że należy go winić.

READ  Kontrakty terminowe na akcje są wyższe na początku tygodnia, ponieważ inwestorzy próbują budować na piątkowym rajdzie

„Musimy wyeliminować przychody i kary” – powiedział Reid. „Ponownie to są rzeczy, których nie robimy – nie są to dla nas wspólne. Patrzę na rzeczy, których nigdy wcześniej nie widziałem. Musimy to naprawić. A gracze o tym wiedzą. dobra szatnia. Znowu będą to robić dalej i trenerzy to zrobią. Zaczyna się ode mnie i pełnej odpowiedzialności i poczucia winy za to, jak dzisiaj graliśmy.