20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Travis Kelce w nowym wywiadzie mówi, że jest „najszczęśliwszy w historii”.

Travis Kelce w nowym wywiadzie mówi, że jest „najszczęśliwszy w historii”.

Ashley Landis/AFP

Travis Kelce z Kansas City Chiefs świętuje po Super Bowl w Las Vegas.CNN

Dzięki trzem zwycięstwom w Super Bowl dziewczyna gwiazdy W.M zbliżający się festiwal muzyczny, Travis Kelce czuje się świetnie.

W Ekskluzywny wywiad dla magazynu People Rozgrywający Kansas City Chiefs, który właśnie spędził wakacje na Bahamach ze swoją dziewczyną Taylor Swift, podzielił się swoją radością.

„Jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek” – powiedział publikacji. „Jestem facetem, o którym niektórzy mówią, że jest w połowie pełny, a w połowie pusty, a mój kubek jest całkowicie pełny. Jest całkowicie pełny”.

Kelsey i Swift zaczęli przyciągać uwagę opinii publicznej we wrześniu ubiegłego roku, kiedy po raz pierwszy zostali zauważeni w pobliżu Zachęcanie go w jednym z meczów.

Od tego czasu Kelce cieszy się dużym zainteresowaniem, choć sukcesy w swojej codziennej pracy przypisuje raczej licznym możliwościom, które stanęły mu na drodze, a nie zwycięstwom w miłości.

„To świetna zabawa, gdy wygrywasz Super Bowl i wszystkie te drzwi są otwarte, więc po prostu przechodziłem przez te wszystkie otwarte drzwi, doświadczając życia i doceniając ludzi, dzięki którym tu jestem, a także utrzymując się na haju”. „I poznawanie nowych twarzy” – dodał.

Kelce z pewnością jest zajęty. W maju w Kansa odbędzie się jego drugi doroczny festiwal muzyczny Kelce Jam. Jest to współproducent filmu dokumentalnego „King Pleasure” o zmarłym artyście Jeanie-Michelu Basquecie. Planuje także otworzyć w przyszłym roku flagową restaurację serwującą steki o nazwie 1587 we współpracy z bff. i kolega z drużyny Patrick Mahomes (nazwa jest kombinacją numerów ich koszulek).

To wszystko, a on ma treningi przed nowym sezonem piłkarskim. Kelsey powiedział, że dzięki temu osiągnął „maksymalne możliwości”, o czym najwyraźniej nawet nie myślał.

„Lubię działać szybko. Po prostu lubię, gdy dzieją się ekscytujące rzeczy” – powiedział. „I oczywiście jestem tutaj, w świecie rozrywki, próbuję się w to zaangażować, zanim wrócę do piłki nożnej i wiem, że to będzie mój skup się, dopóki nie skończę grać.”

READ  Forest Whitaker, Rebecca Hall o krytyce różnorodności w Cannes: „Musimy wstrząsnąć łańcuchem” | Aktualności