20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„The Masked Singer” przedstawia Lizarda w roli Sisqo podczas wykonywania utworu „Thong Song”.

„The Masked Singer” przedstawia Lizarda w roli Sisqo podczas wykonywania utworu „Thong Song”.

Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera spoilery Zamaskowany piosenkarzSezon 11, Odcinek 5, „Finały grupy C: Noc pieśni w kąpieli”.

Rub w dubbingu. To hymn wieczoru prysznicowego Zamaskowany piosenkarzWszyscy trzej uczestnicy powracający w sezonie 11 byli gotowi pokonać konkurencję.

Podczas środowego prysznica gospodarz Nick Cannon był ubrany w bieliznę, ponieważ pod marynarką był całkowicie bez koszuli. Na szczęście cała czwórka panelistów – Ken Jeong, Robin Thicke, Jenny McCarthy Wahlberg i Rita Ora – zdążyła się całkowicie ubrać.

Piosenkarze z Grupy C rozpoczęli występ od wykonania utworu Becky G „Shower”, podczas gdy bąbelki wypełniły scenę. Następnie Cannon ogłosił, że nastąpi podwójna eliminacja, najpierw natychmiast wyeliminowany zostanie zdobywca najniższej liczby głosów, a następnie pozostali dwaj będą walczyć o miejsce w nadchodzących ćwierćfinałach. Mimo to przypomnij sędziom, że nadal mają szansę zadzwonić do Ding Dong Keep It On Bell, aby uratować jednego zawodnika przed eliminacją w tym sezonie.

Jaszczurka w „Zamaskowanym piosenkarzu”.

Michaela Bakera/Foxa


Podczas konkursu głównego Cloke zaśpiewał „Respect” Arethy Franklin. Lizard zaskoczył wszystkich, pokonując nu-metalową piosenkę Evanescent „Bring Me to Life”; Poodle Moth wykonał piosenkę „The House Youbuilt Me” Mirandy Lambert.

Z powodu podwójnej eliminacji, piosenkarz wieczoru z najniższą liczbą punktów został wyeliminowany bez szans na odkupienie się w rundzie bitwy i niestety duża zmiana Lizarda w wyborze piosenki nie opłaciła mu się, więc został ogłoszony jako pierwszy.

Paneliści dokonali ostatecznych przypuszczeń przed demaskowaniem. McCarthy i Wahlberg zamienili D'Angelo na Ray J, a Jeong poszedł z Michaelem Bivensem z Bell Biv DeVoe, z którym żaden z panelistów się nie zgodził, a nawet spowodował upadek samego Lizarda na scenie. Thicke powiedział, że on i Ora od jakiegoś czasu byli zgodni co do swoich przypuszczeń, a Ora z podekscytowaniem oświadczyła, że ​​ich zdaniem to Cisco, po wcześniejszym stwierdzeniu, że w takim przypadku cała jej podróż do USA była tego warta spotkać ją. dla niego.

Na szczęście dla Ory jej podróż do Stanów Zjednoczonych nie była zmarnowana i po raz pierwszy w tym sezonie panelowi wreszcie udało się poprawnie odgadnąć – Jaszczurka została ujawniona jako Sisqo, „Thong Song”, „Incomplete”, a pierwsza Dru. Członek Hale’a. Ujawnił, że stworzył serial, ponieważ jego rodzina uwielbia go oglądać, a w poprzednich sezonach można było go odgadnąć.

Ora była całkowicie oczarowana, gdy zdemaskowany już Sisqo zaśpiewał publiczności ostatnią piosenkę, piosenkę, piosenkę, piosenkę. Odchodząc od wyeliminowanych uczestników, którzy zwykle wykonywali tę samą piosenkę na początku odcinka, zamiast tego zachwycił fanów, śpiewając swój przebój z 2000 roku nad strojem odsłaniającym policzki.

cisco.

Lestera Cohena/Getty’ego


Następnie Clock i Poodle Moth zmierzyli się łeb w łeb w Battle Royale, gdzie każdy z nich zmierzył się z „Ain't No Mountain High Enough” Marvina Gaye'a i Tami Terrell. Obie piosenki były bezbłędne, ale ostatecznie zwycięzcą wieczoru został Clock, co oznaczało, że Poodle Moth będzie musiał zdemaskować maskę, gdy paneliści dokonają ostatecznego przypuszczenia.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze dowody, że Pudel Moth ma szczególne powiązania ze zmarłym ojcem Thicke'a Rosnące bóle Wokalista „Blurred Lines” Alan Thicke był przekonany, że to Shania Twain, którą kiedyś ukrywała, kiedy po raz pierwszy przeprowadziła się z Kanady do Los Angeles, aby podpisać kontrakt płytowy. Tak myśleli McCarthy i Wahlberg to my gwiazda Mandy Moore, Jeong odgadł Brooke Shields, a Ora poszła z Sharon Stone, która, jak ujawnił Thicke, była „honorową drużbą” na ślubie jego ojca.

Jednak nadal nie wiemy, czy którykolwiek z nich miał rację, ponieważ Ora uległa publiczności w studiu skandując „ding dong” i pobiegła, by zadzwonić w samą porę, aby uratować Pudla Motha. Ona i Klock powalczą w nadchodzących ćwierćfinałach.

Grupa A powróci w przyszłym tygodniu na Transformers Night, cokolwiek to będzie.

Obejrzyj wypowiedź Sisqo powyżej. Zamaskowany piosenkarz Jest emitowany w środy o 20:00 ET/PT w Fox.

Subskrybuj Tygodnik RozrywkiBezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.

Powiązana zawartość:

READ  Quentin Tarantino w bezpośrednich rozmowach na temat ożywienia FX „Uzasadnione”