16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja na żywo z AEW Full Gear 2023: Zero Hour

Transmisja na żywo z AEW Full Gear 2023: Zero Hour

Program All Elite Wrestling (AEW) zostanie wyemitowany dziś wieczorem o 20:00 czasu wschodniego (sobota, 18 listopada 2023 r.) z Kia Forum w Inglewood w Kalifornii po raz piąty. Pełny pośpiech Stało się. Dziewięćdziesiąt minut przed główną kartą corocznego jesiennego show w ramach promocji dostępna będzie bezpłatna przedpremierowa transmisja na żywo „Godziny Zero”.

W chwili pisania tego tekstu na godzinę zerową zarezerwowane są trzy mecze:

  • Maxwell Jacob Friedman i wybrany przez niego partner (c) przeciwko Gunns o mistrzostwo Ring of Honor Tag Team Championship
  • Eddie Kingston (c) kontra Jay Lethal o tytuł mistrza świata ROH
  • Claudio Castagnoli kontra Paddy Matthews

To rozgrzeje nas przed wielką nocą, w której Jay Wyatt będzie walczył z MJF o tytuł mistrza świata AEW, Sting połączy siły z Darbym Allinem i Adamem Copelandem w drodze na emeryturę wiosną przyszłego roku, a także rewanże pomiędzy Jonem Moxleyem i Orange Cassidy oraz Swerve Stricklandem i Strona Wisielca. Ujawniamy najnowszy darmowy nabytek Tony’ego Khana i wiele więcej! Zero Hour będzie wzbudzić wiele szumu wokół nich i podczas każdego meczu Pełny pośpiech. A jeśli szum wokół AEW nie wystarczy, mamy zapowiedź programu TutajPrognozy na każdy mecz są prawidłowe Tutaj.

Transmisja Zero Hour jest emitowana na żywo o 18:30 ET i możesz ją obejrzeć powyżej.

Można dokupić kartę główną W raporcie z wybielacza (i tradycyjne PPV) w Stanach Zjednoczonych lub na wszystkich rynkach międzynarodowych Wit.

Podążaj razem z Pełny pośpiech Wyniki i pełne pokrycie karty Tutaj.

Czytaj więcej

READ  Obejrzyj zestaw transmisji na żywo z Festiwalu Filmowego w Wenecji w 2023 r. – Ostateczny termin