15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fanka Taylor Swift zmarła podczas jej trasy koncertowej Eras podczas fali upałów w Rio

Fanka Taylor Swift zmarła podczas jej trasy koncertowej Eras podczas fali upałów w Rio

Taylor Swift zabrała głos, mówiąc, że jest zdruzgotana, gdy dowiedziała się, że w piątkowy wieczór podczas koncertu Eras Tour w Rio de Janeiro zmarła kobieta w wyniku ostrzeżenia o nadmiernym upale.

Według doniesień, w trakcie występu zmarł 23-latek Brazylijscy organizatorzy pokazu.

„Nie wierzę, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem muszę przyznać, że dzień przed moim występem straciliśmy fana”. Swift opublikował post na Instagramie Wiadomość kilka godzin po koncercie. „Nawet nie potrafię wyrazić, jak bardzo jestem tym zszokowany. Mam bardzo niewiele informacji poza tym, że była taka piękna i taka młoda. Nie będę mogła o tym rozmawiać ze sceny, bo bardzo się denerwuję, kiedy próbuję o tym rozmawiać. Chcę teraz powiedzieć, że głęboko odczuwam tę stratę i całym sercem kieruję się do jej rodziny i przyjaciół. „To ostatnia rzecz, o której myślałem, że się wydarzy, kiedy zdecydowaliśmy się na zorganizowanie tej trasy do Brazylii”.

Nie podano przyczyny śmierci Any Clary Benevides Machado, ale lokalne media z Brazylii podają, że doszło do zatrzymania akcji serca. Burmistrz miasta wezwał do zmian przed dwoma ostatnimi występami Swifta w sobotę i niedzielę.

Burmistrz Rio de Janeiro Eduardo Paes „Utrata życia młodej kobiety… jest niedopuszczalna” – stwierdził w poście na X, dawniej Twitterze. Powiedział, że nakazał producentom programu dodanie punktów dystrybucji wody, wcześniejsze otwarcie dostępu do programu, aby zapewnić dostęp do cienia, oraz dodanie karetek pogotowia.

W Rio obowiązuje ostrzeżenie dotyczące fali upałów. We wtorek wskaźnik ciepła – temperatura i wilgotność – osiągnął we wtorek 57 stopni Fahrenheita i był najwyższy w historii. Według The Verge temperatura wyniesie dziś 102 stopnie, a odczuwalna wyniesie 113 stopni. AccuWeather.

W pewnym momencie piątkowego występu w Rio Swift zatrzymał się, aby upewnić się, że fani mają wodę.

READ  Sędzia Tańca z Gwiazdami, Len Goodman, zmarł w wieku 78 lat

„Są ludzie, którzy potrzebują wody tutaj, może 30, 35, 40 stóp dalej” – powiedziała podczas występu Evermore, wskazując część tłumu na parterze. „Więc ktokolwiek jest odpowiedzialny za ich przekazanie, po prostu dopilnuj, aby tak się stało. Czy mogę uzyskać informację, że wiesz, gdzie oni są?”

Podczas swojej 10-minutowej wersji „All Too Well” podczas śpiewania rzuciła butelką w fana.

Swift wstrzymuje występ w Rio, aby pomóc fanom „Są ludzie, którzy potrzebują wody” – powiedziała, rzucając butelki w tłum.