1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taylor Swift opłakuje jednego ze swoich fanów, który zmarł przed jej koncertem w Brazylii

Taylor Swift opłakuje jednego ze swoich fanów, który zmarł przed jej koncertem w Brazylii

Zdjęcie: Buda Mendes/TAS23/Getty Images Zarządzanie prawami TAS

Taylor Swift opłakuje fana, który zmarł podczas ostatniego przystanku jej trasy Eras Tour w Rio de Janeiro w Brazylii. „Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem muszę przyznać, że dziś wieczorem przed moim występem straciliśmy fana” – napisała Swift w odręcznym oświadczeniu udostępnionym w jej historii na Instagramie. „Nawet nie potrafię wyrazić, jak mi smutno z tego powodu. Mam bardzo niewiele informacji poza tym, że była taka piękna i taka młoda.” Brazylijski dziennik Folha de San Paulo wspomniany 23-letnia Ana Clara Benevides zemdlała, została reanimowana w sali koncertowej Estádio Olímpico Nilton Santos, a następnie została przewieziona do szpitala, gdzie ostatecznie zmarła z powodu zatrzymania krążenia i oddechu. Potwierdzono jej śmierć Jej fasola Przez kuzynkę Benevides, Estellę Benevides. Nie jest jasne, czy Benevides widziała Swifta wchodzącego na scenę, gdy występ rozpoczął się około 19:30 czasu lokalnego.

Występ Swifta zbiegł się z falą upałów w Brazylii Jej fasola Zgłoszenie, że „podobna” temperatura na miejscu wynosiła 140 stopni Fahrenheita. Strażacy nieoficjalnie odnotowali, że podczas parady omdlało 1000 osób Jej fasola. Niektórzy fani w mediach społecznościowych pisali, że pomimo ekstremalnej temperatury obiekt nie pozwala widzom na wnoszenie do środka butelek z wodą. Zabrane od fanów Zrzuty ekranu Swift zdaje się zatrzymywać program, aby zwrócić uwagę, że fani potrzebują wody, po czym w pewnym momencie sama rzuca butelkę z wodą w publiczność.

W swoim oświadczeniu na Instagramie Swift oświadczyła, że ​​nie będzie mogła rozmawiać na scenie o śmierci jednego ze swoich fanów, ponieważ jest „zbyt smutna”, aby próbować o tym rozmawiać. „Chcę teraz powiedzieć, że głęboko odczuwam tę stratę, a moje złamane serce łączy się z jej rodziną i przyjaciółmi” – powiedziała Swift. „To ostatnia rzecz, o której myślałem, że się wydarzy, kiedy zdecydowaliśmy się na trasę do Brazylii”.

READ  Koc gradu i gwałtownych powodzi tworzy dziką scenę w Coors Field

To rozwijająca się historia.