15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Swifties cieszą się, a potem odbijają od starych tweetów Travisa Kelce’a

Swifties cieszą się, a potem odbijają od starych tweetów Travisa Kelce’a

Dla celebrytów unoszących się na fali sławy może to być rytuał przejścia: nowa analiza starych postów w mediach społecznościowych. W tym tygodniu przyszła kolej na Travisa Kelce’a, ponieważ fani Taylor Swift cieszą się lubieżnymi tweetami pisanymi przez jej rzekomego chłopaka, odkąd skończyła 20 lat.

Następnie internetowi detektywi odkryli inne tweety – które zostały już usunięte – które okazały się jeszcze bardziej niepokojące. Pokazali, jak przyszły zawodnik Kansas City Chiefs komentuje „brzydkie dziewczyny” i „grubych ludzi”. Inny zawierał obelgę Od dawna zachęca się do tego osoby niepełnosprawne Ludzie, których należy unikać.

Początkowo fani Swift uznali strumienie świadomości Kelseya sprzed ponad dziesięciu lat na Twitterze za wiarygodne, zabawne, a nawet ujmujące.

W Jeden tweet z 2010 roku Który ma obecnie ponad 16 000 polubień. Kelsey napisał, że nie chce pracować i zamiast tego woli „spać w moim łóżku i nic nie robić ze swoim życiem!”

Winnym Od 2011 rokuOpisał karmienie „wiewiórki” chlebem i to, jak zwierzę „rozwaliło wszystko prosto w górę!!!”. Nie miałam pojęcia, że ​​jedzą taki chleb! Haha #crazy.” Użytkownicy dawnego serwisu Twitter, obecnie przemianowanego na X, polubili to konto ponad 30 000 razy.

Przez chwilę wydawało się, że dwukrotny mistrz Super Bowl „doświadczył najbardziej pozytywnej możliwej wersji Internetu przeszukującego wasze tweety od 2011 roku”. książki Allison Herman, krytyk Variety.

Ale później w tygodniu Usunięte tweety pojawiły się w wątkach Reddita Jego autentyczność została zweryfikowana przez serwis weryfikujący fakty Snopes.

„Jako mężczyzna, coś jest z tobą nie tak, jeśli wybierasz dziewczyny, które ważą więcej od ciebie!” Kelsey napisał w poście z 2010 roku. W innym zażartował, że został „zaatakowany przez brzydkie dziewczyny”.

Zrzuty ekranu tych postów krążą na X, Reddicie i Wersje archiwalne Z nich, które wciąż stoją. Ale od czwartku tak Wygląda na to, że został usunięty Z jego strony.

READ  Heather Dubrow odpowiada na plotki o zdradzie wokół męża Terry

W piątek władze Kansas City Chiefs nie odpowiedziały natychmiast na prośbę o komentarz.

W dobie mediów społecznościowych gwiazdy cierpią z powodu powracania na światło dzienne wcześniejszych postów w mediach społecznościowych, co może kolidować z ich wizerunkiem.

Na przykład modelka i autorka książek kucharskich Chrissy Teigen jest znana z tego, że jest zabawna w Internecie. Ale w 2021 r. niektórzy Podkreślono jej posty z 2000 roku. Podczas tych spotkań wielokrotnie nękała Courtney Stodden, modelkę, która miała wtedy 16 lat.

Stare posty Iggy’ego Azalei i Kevina Harta również wpędziły ich w kłopoty. Azalea, australijska raperka znana z piosenki „Fancy”, Wycofała się ze spojrzenia Na Pittsburgh Pride w 2015 r., po ujawnieniu jej homofobicznych i rasistowskich postów z początku 2010 r. Hart, komik, zrezygnował z prowadzenia ceremonii rozdania Oscarów w 2019 r. po tym, jak ukazały się jego homofobiczne posty z około 2011 r.

Fani prawdopodobnie początkowo dużo śledzili Kelsey ze względu na „precedens dwóch ostatnich osób, z którymi Taylor się spotykała” – powiedział Bobby Miller, krytyk kultury i gospodarz popkulturowego programu „The Afternoon Special”.

Krytyk szczególnie wspomniał Matty’ego Healy’ego, angielskiego piosenkarza i autora tekstów, który był Krytykować Ze względu na wcześniejsze rasistowskie i seksistowskie komentarze.

napisał jeden z fanów Że jego posty reprezentują prostsze czasy na tej platformie: „Stare tweety Travisa Kelce’a doskonale podsumowują, jak kiedyś wyglądał Twitter”.

„Mężczyźni wyrażają się bez obawy przed oceną w sali do nauki”.

Jednak niedługo potem fanów zdenerwowały posty, które określili jako mizoginiczne i grubofobiczne, w których stwierdził, że upadający grubi ludzie to „rozrywka w zwolnionym tempie” i ocenił przechodniów jako „paskudnych, grubych, zabawnych i seksownych”. . . „.

Posty te wywołały internetową debatę na temat zasadności skazania Kelce’a za treści, które udostępnił ponad dziesięć lat temu. Fani popkultury byli również zaskoczeni, że intensywne skupienie się na pozornie rozwijającym się związku pary nie skłoniło go do większej staranności w usuwaniu konta.

READ  Kraven the Hunter Star „tak naprawdę nie przejmował się” poprzednimi rolami w filmach komiksowych

Użytkownicy znaleźli kilka drobnych błędów, począwszy od literówek, które popełnił w postach, a skończywszy na błędach ortograficznych, które popełnił w postach Ich brak wyrafinowania w porównaniu ze słowami Napisała ją Swift, 12-krotna zdobywczyni nagrody Grammy, której tegoroczna trasa koncertowa Eras Tour pobiła rekordy jej koncertów.

Fani zaczęli spekulować, że spotykali się na krótko przed pojawieniem się Swifta na kilku wrześniowych meczach Kelce. Oboje często występowali razem, w tym w „Saturday Night Live” i na koncercie Swift w Buenos Aires, gdzie najwyraźniej zmieniła tekst, aby nawiązywać do niego.