23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Obi-Wan Kenobi” zapewnia klasyczne pozdrowienie na Twitterze przed debiutem Disney Plus

obi-wan-kenobi-cyfrowy-keyart-teaser-v5b-lg-promo

Obi-Wan Kenobi ma dla ciebie salut.

Disney Plus

Obi-Wan Kenobi Nie wchodź do Disney Plus Do 25 majaale Lucasfilm przypomniał nam w środę pozdrowienia naszego ukochanego Pana Koziorożca, jak to jest Utwórz konto na Twitterze Aby zobaczyć Gwiezdne Wojny. Pierwszy zwiastun też Środa spadła.

„Nie ma za co”, napisała firma.

Możesz to zapamiętać jako Pierwsza fraza wypowiedziana w liście W 1977 A New Hope, w którym zagrał nieżyjący już Alec Guinness. Grając młodszą wersję postaci, Ewana McGregora Powiedział to ponownie W prequelu Zemsta Sithów z 2005 roku. W programie Disney Plus aktor po raz pierwszy od 17 lat powróci do tej roli, grając wygnanego Jedi po powstaniu imperium galaktycznego.

Za pośrednictwem ekskluzywnej okładki Entertainment Weekly przyjrzeliśmy się również stylowi Tatooine’a Ewana McGregora w serialu. Nic dziwnego – jego włosy i broda są nieco grubsze niż w Revenge of the Sith (serial rozgrywa się 10 lat po tym filmie), a on będzie miał na sobie klasyczną szatę Jedi.

EW ujawnił również pierwsze zdjęcia z serialu, w tym Jedi-Hunting Imperium detektywa Rivy (Nowy czarny charakter grany przez Mosesa Ingrama), A Powrót Joela Edgertona Jak wujek Owen i Obi Wan Na nowej planecie Daiyu. To potwierdza, że ​​opuści Tatooine w programie.

READ  Fani chwalą „fantastyczny” trzeci sezon „Slow Horses” i „wysokiej jakości scenariusz” twórcy Gary’ego Oldmana