23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

[VIDEO] The Masked Singer: streszczenie premiery sezonu 7, odcinek 1

[VIDEO] The Masked Singer: streszczenie premiery sezonu 7, odcinek 1

Jeśli zostaniesz złapany w środę zamaskowany piosenkarz Premiera 7 sezonu, aby obejrzeć chaos, który rzekomo nastąpił po byłym burmistrzu Nowego Jorku Rudy Giuliani Mówi się, że został ujawniony jako zawodnik… Więcej szczęścia w tym sezonie?

Znanego doradcy byłego prezydenta Donalda Trumpa nie było nigdzie widać podczas odcinka, chociaż donosi, że jego rewelacje w pierwszym odcinku sezonu spowodowały, że niektórzy sędziowie programu opuścili miejsce w proteście. (Fox odmówił komentarza na temat oryginalnego raportu i nie miał żadnego komentarza, gdy TVLine nagrał środę.)

Ale to nie znaczy, że otwarcie sezonu było wolne od dramatów. Jeden z zawodników dosłownie stracił głowę! Czytaj dalej, aby zobaczyć podsumowanie i dowiedzieć się, kto został ujawniony.

Thingamapop | Piosenkarze schticka tego sezonu dzielą się na trzy kategorie: Dobrzy (Prince, Firefly, McTerrier, Armadillo i Ringmaster), Źli (Hydra, Queen Cobra, Ram, Jack in the Box i Cyclops), Cuddly (Space Bunny i Lemur), Baby Mammoth, Miss Teddy i Thingamabob). Thingamabob wygląda jak wypchana wersja zwierzęca Dziwne rzeczy„Demogorgon, ale przypuszczam, że ktoś mógłby pomyśleć, że można go lubić? Bon Jovi dobrze zaśpiewał „Wanted Dead or Alive”, ale piosenka jest piosenką karaoke z jakiegoś powodu: Czy większość ludzi nie radzi sobie z tym łatwo? pudełko na sprzęt i sieć rybacka, kilka ćwiartek i orzeł. (Domyślam się, że ktoś grał dla Philadelphia Eagles?)

metr | Nie jestem pewien, czy decyzja McTerriera, by osobiście zakończyć „Working for the Weekend” Loverboya przedłużonym wyciem, była inspirującym wyborem, czy tylko dobrą przykrywką dla pominiętej notatki – tak czy inaczej, zadziałało. Pies w kiltie wydawał się trochę bezsilny w stosunku do swojego kostiumu… Potem stał się bardzo bezsilny, gdy prawie spadł ze sceny i stracił swoją gigantyczną, futrzaną głowę, gdy próbował się wyprostować. (Nie martw się, członek zespołu produkcyjnego chwycił go i pomógł mu go założyć, podczas gdy sędziowie odwrócili się plecami.) Dowody obejmowały: świecę, ręcznik frotte, topór gwiezdny, tort, złotą kłodę i „ostrze”. (Domyślam się: ktoś, kto w rzeczywistości nie jest Szkotem, pomimo tego akcentu.)

READ  Jak fotograf Oscara uchwycił moment, w którym Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka

robaczek świętojański | Drugiego i najbardziej dramatycznego tego wieczoru Firefly wyszedł na scenę, by wykonać „Ain’t Nobody” Chaki Khana, ale zrobił tylko kilka nut, zanim zaczął kaszleć i musiał przestać śpiewać. Kiedy skłoniła się na pół, sędziowie wezwali medyka, a Ken „Jestem lekarzem” Jeong wbiegł na scenę. Nick Cannon mówi nam później, że członek personelu medycznego serialu patrzy na Firefly i ostatecznie wyszła, by powtórzyć swój występ. to było dobre! W zestawie przewodniki: Tyler Perry, Apollo Theatre, Live Comedy, Statua Wolności i mikrofon. (Domyślam się: to nie ona, więc dlaczego ciągle myślę?) Abbott ElementaryCheryl Lee Ralph?)

The Masked Singer Premiera Sezonu 7 Odcinek 1 Podsumowaniecyklop | Jednooki cud zaśpiewał „My Sacrifice” Creeda i było… w porządku? Wskazówki obejmowały: kompas wskazujący na południowy wschód, żółwia w kowbojskim kapeluszu, 4 uncje i komiks. (Moje domysły: …brak dowodu!)

Baran | The Ram jest trochę agresywny, ale jego podejście do „I Want You to Want Me” Cheap Trick było trafne i zabawne. Wskazówki w zestawie: Hamlet x Makbet, rogi, lądowanie, rozgrywający/tylna ćwiartka i koń/źrebak. (Domyślam się: piłkarz, może z Indianapolis Colts albo Denver Broncos?)

rozpad | McTerrier był pierwszą ofiarą sezonu 7. Kiedy został ujawniony, okazał się być gwiazdą Ace of Cakes/Food Network, Duffem Goldmanem.

Teraz twoja kolej. Co myślisz o pierwszym programie? Oceń go za pomocą poniższej ankiety, a następnie kliknij komentarze!