23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tony Vitiello zaczął krzyczeć, gdy baseball z Tennessee dostał się do CWS 2024

Tony Vitiello zaczął krzyczeć, gdy baseball z Tennessee dostał się do CWS 2024

W niedzielę na stadionie Lindsey Nelson Stadium trener baseballu z Tennessee Tony Vitiello świętował kolejny udział w College World Series.

Następnie na konferencji prasowej po meczu wygłosił siedmiominutowe oświadczenie otwierające, w którym omówił swój pogląd na sukces. Komentarze Vitello pojawiły się po pytaniu po sobotniej porażce drużyny UT z Evansville 10:8, w którym zadano pytanie, czy sukces Tennessee w tym sezonie zostanie rozstrzygnięty w trzecim meczu turnieju Knoxville Super Regional.

Vitello stwierdził, że pytanie to niepokoi pierwszego bazowego Blake’a Burke’a, który siedział na konferencji prasowej z Vitello.

Oto, co Vitello miał do powiedzenia po powrocie Vols do Omaha 12:1:

„Z pewnością gratuluję naszym fanom. Mam na myśli doping, z pewnością najgłośniejszy, jaki kiedykolwiek tutaj był. Gratulacje dla naszych zawodników. Oczywiście pracowali tak ciężko, jak ktokolwiek inny, kto odszedł na tym etapie sezonu. I oczywiście ogromne gratulacje do Evansville, tak naprawdę nie wiedziałem, jak to powiedzieć, pokazać, a nawet usłyszeć, jak bardzo szanujemy ich program, a w szczególności ten zespół.

„Więc tak to zostawię. Po rozmowie o ich programie trener (Wes) Carroll nocował w kilku hotelach jako osoba zajmująca się rekrutacją, podobnie jak ja. Zatem popełniliście błąd, dając mi szansę Dodam więc do mojego wstępnego wystąpienia miejsce, w którym zakończyliśmy (sobotę), kiedy ktoś zadał mi pytanie, które zdenerwowało jednego z moich graczy, więc będę go wspierał, ale jeszcze raz, jeśli będziesz musiał mi przerwać, przerwij mi, ale . Zatrzymywałem się w wielu hotelach, żeby znaleźć się sam w takiej sytuacji, biegać i oglądać mecze, i myślę, że zrobiliśmy to od A do Z, kiedy byłem. Cóż, każdy, kto myśli o odwiedzeniu naszego miejsca, w którym jesteśmy zatrudnienia i myślisz, że to jest miejsce, gdzie możesz przyjść i pomóc i zobaczyć, ile pieniędzy możemy Ci zaoferować, nie marnuj naszego czasu i nie marnuj też swojego czasu.

„Ale pytanie zasadniczo dotyczyło naszego sezonu i jeśli przegralibyśmy (w niedzielę), wszystko byłoby na nic, a Blake Burke nie był z tego powodu zbyt zadowolony. Blake Burke dużo zainwestował w ten konkretny program. Gdybym Blake, tego dnia byłbym trochę wściekły na tę rzecz i chciałem powiedzieć: „B, nie kazałeś mi strzelać na siłowni czy coś w tym stylu, ale on zachował spokój. Oczywiście, że tak”. widziałem mnie w akcji, nie mam zbytniego opanowania, więc porozmawiam o tym przez chwilę, ponieważ to się zaczęło”. Kiedy przez większą część sezonu byliśmy numerem 1, nie jest to prawdziwe stwierdzenie. nie wiem, kto był zawodnikiem nr 1 w okresie przygotowawczym, ponieważ nie przywiązuję do tego wagi. To bardzo trudny sport do przewidzenia, co się wydarzy. A wtedy nie byliśmy na pierwszym miejscu właściwie przez większą część sezonu, kiedy przejęliśmy stery, byłem zdumiony, że Kentucky wygrało ligę, o czym pisaliście – to jedna z najbardziej konkurencyjnych lig, jeśli nie najbardziej konkurencyjna, a oni byli numerem 1 w dywizji, ale jakimś cudem byliśmy numerem jeden w ankiecie autorów, ale nie byliśmy przez większość sezonu i musieliśmy pracować, aby dojść do tego punktu.

READ  NWSL Championship Score: aktualizacje na żywo dotyczące aktualnej bitwy Portland Thorns z Kansas City o tytuł mistrzowski

„Ale powtarzam, słowo sukces jest dla mnie na tej sali bardzo ważne. Poprosiliśmy tych chłopaków, aby zapisali, czym jest dla nich sukces, i uczymy ich, że muszą zdefiniować, czym jest udany hit lub udany występ. Cokolwiek to jest to jest Noah Webster – słownik Webstera mówi, że sukces to stopień lub miara osiągnięć lub, jeśli czytasz w innej umowie online, stopień lub miara sukcesu, więc te dwa słowa są zdecydowanie najmądrzejszy, a miara oznacza, że ​​dotrzesz do celu wybierz, czym jest sukces, co jest całkiem fajne, więc może Noah nie wie, jak go zdefiniować w przypadku tych gości, przy których musisz się spocić, musisz mieć wagę, musisz mu zaufać, jeśli oddasz piłkę po ziemi, może (on) zagraj dla ciebie, albo jeśli zrezygnujesz, inny facet będzie z tobą pracować, ale był myślicielem. A najważniejsze w Noahu było to, że kochał swój kraj, co tutaj jest w pewnym sensie zagubioną sztuką, więc Nie znam gościa, ale darzę go ogromnym szacunkiem i podobał mi się sposób, w jaki opisał tę całą sprawę pod względem stopnia i miary.

„Dla mnie mam wybór. Dużo przebywam w pobliżu ojca. Nie może mi mówić, co mam robić. Nie uważam się za siebie – pracuję tu dla ludzi, ale kiedy jestem sobie szefem, Przychodzę tutaj i dla mnie sukces jest częścią pakietu. Kiedy nasza grupa odnosi sukcesy, uważam się za członka zespołu, co oznacza, że ​​odniosłem pewien sukces, ale jest też część, którą muszę osiągnąć muszę podejmować decyzje, a jeśli chcesz wrzucić wszystkie moje decyzje do wiadra na weekend, to znaczy, że podjąłem więcej złych decyzji niż właściwych, na przykład może Dalton Pargo powinien był mnie uderzyć wczoraj i dzisiaj odniósł pewien sukces, ale nie jestem pewien, czy nie zrobiłby tego również wczoraj, gdybyśmy go uderzyli na (Shane’a) Harrisa, ponieważ chce wrócić do domu i zamierza wrócić do domu (do Omaha), ale ty. Wiesz, co robi Bargs, dla mnie sukcesem jest bycie dobrym kolegą z drużyny i to jest facet, z którym bez wątpienia się dogaduję, z wielu powodów zespół, o czym wspomniałem po zeszłym sezonie, ponieważ byłem w drużynie łazienka płacze ze wzruszeń po tym, jak udało nam się… Pokonując Clemsona w zeszłym roku, codziennie przychodzę do pracy i wysiadam z samochodu podekscytowany. I dobrze się bawić i przebywać wśród ludzi, którzy chcą tu być, i przebywać w środowisku, do którego z radością przychodzisz każdego dnia. 100% sukcesu. Chodzenie na Omaha to naprawdę świetna zabawa. Jeśli nie będziesz dobrze grać, nie będzie już tak fajnie. Ale nie zależy mi na tym, żeby być z tobą szczery. Właściwie możemy zacząć od miejsca, w którym Evansville skończyło. Nie powinniśmy wygrywać, bo pierwsze miejsce nigdy nie wygrywa. A więc pieniądze na dom. Uznałbym to więc za większy sukces w tym roku, ale zdecydowanie ze względu na to, jaka jest ta grupa.

READ  Młodzież błyszczy w przedsezonowym zwycięstwie przeciwko Lakers – NBC Sports Bay Area i Kalifornii

„A potem myślę, że rok 2022 został dodany. Mogliśmy wygrać 30 meczów w 2022 roku. Jared Dickey, który zamieścił dziś świetny post w mediach społecznościowych, zmienił całe swoje ciało po opuszczeniu baseballu jako członek jednej z najlepszych drużyn i odniósł sukces jako jednostka Wśród wielu innych wspaniałych rzeczy, które się z tym wydarzyły, nie podobał ci się ten zespół, więc co?

Cedermer: Jak AJ Causey stał się kodem do gry jako gracz baseballu w Tennessee

„I jedną rzecz, którą zdecydowanie chcę powiedzieć o Evansville, panie Ramsey, chyba Ty. Przepraszam, jeśli pomyliłem twoje imię. Ostatni wypada z gry. Nie pocieraj tego ani nie wytykaj palcami, dobrze? mówiłem ci, że nie możesz grać.” Absolutnie w Omaha, wiesz, że Ramsey może wsiąść w samolot i polecieć do Omaha, kiedy tylko chce, cóż, wiesz, co nie jest łatwe? Wysadzisz się, dostaniesz szwów, zranisz ramię, a poza tym, żeby zagrać w dzisiejszym meczu, widziałeś to? Człowieku, ten facet mnie zdenerwował. Widziałem kilka strzałów, które zrobił ten facet, kiedy oglądaliśmy wideo, i mnie zdenerwował, więc, Omaha czy nie, kto? troszczy się o tego gościa, a kiedy dorośnie, będzie mógł spojrzeć każdemu w oczy i powiedzieć: „Kiedy gram, to to robię”. Nie wiem, jaka jest jego średnia odbijania W pewnym momencie wojownik, będący częścią jednego z najlepszych zespołów w historii Evansville, od swoich kolegów z drużyny lub wracając do tego obiektu w Evansville, powiedzą: „Do diabła, tak, tam jest „Ten człowiek tam”.

Mike Wilson zajmuje się lekkoatletyką na Uniwersytecie Tennessee. Wyślij mu e-mail na adres [email protected] i śledź go na Twitterze @Autorstwa Mike’a Wilsona. Jeśli podoba Ci się relacja Mike’a, Rozważ subskrypcję cyfrową Dzięki niemu będziesz mieć do tego wszystkiego dostęp.