23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kentucky kontra stan NC: jak oglądać Wildcats w College World Series

Kentucky kontra stan NC: jak oglądać Wildcats w College World Series

Zaznaczcie w swoich kalendarzach! Wiemy już, kiedy Kentucky Wildcats rozegrają swój pierwszy mecz w Omaha w Nebrasce Światowa seria uczelniw którym wezmą udział cztery drużyny ACC i cztery drużyny SEC.

Kentucky przejmie kontrolę Stan Karolina Północna W sobotę o 14:00 czasu wschodniego. Mecz będzie transmitowany w ESPN.

College World Series, podobnie jak zawody regionalne i superregionalne, to drabinka podwójnej eliminacji. Jeśli w sobotę Kentucky wygra, zmierzy się ze zwycięzcą Florydy i Teksas A&M W poniedziałek wieczorem o 19:00 czasu wschodniego w ESPN.

Jeśli Kentucky przegra w sobotę, przegrany zmierzy się z Florida-Texas A&M o 15:00 czasu wschodniego w ESPN w poniedziałkowe popołudnie.

Jeśli Wildcats wygrają swoje pierwsze dwa mecze, zagrają ponownie w środę o 19:00 czasu wschodniego w ESPN. Porażka w którymkolwiek z dwóch pierwszych meczów oznacza, że ​​aby awansować do środy, będą musieli zagrać we wtorek (19:00 w ESPN).

Jeśli zajdzie taka potrzeba, w czwartek odbędzie się pojedynek, w którym zwycięzca bierze wszystko, chociaż czas i informacje telewizyjne zostaną ustalone później w tym pojedynku.

College World Series składa się z podwójnych nawiasów czterech drużyn. Zwycięzcy tych drabinek spotkają się w finale College World Series, w serii do trzech zwycięstw.

Kentucky w stanie Karolina Północna, Floryda i Texas A&M znajdują się w drugim przedziale, podczas gdy Karolina Północna, Wirginia, Tennessee i Stan Floryda Znaleziono w nawiasie 1.

Jak daleko widzisz postępy Cats w Omaha? Daj nam znać w sekcji komentarzy!

Wspornik College World Series 2024

Chcesz więcej zasięgu Blue Sea? Następnie Śledź naszą stronę na Twitterze I Polub nas na Facebooku Aby uzyskać najnowsze wiadomości i opinie o Kentucky Wildcats. Jak zwykle stawiam na koty!

READ  Kandydaci do coachingu w Nebrasce: Mark Stubbs, Matt Campbell prowadzi skład trenerów, aby zastąpić Scotta Frosta