23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tomlin podpisał przedłużenie o trzy lata

Tomlin podpisał przedłużenie o trzy lata

Steelers zawsze cenili stabilność, jeśli chodzi o przywództwo, co było widoczne dzisiaj, gdy zespół podpisał kontrakt z trenerem Mikem Tomlinem na przedłużenie kontraktu o trzy lata.

Przedłużenie pozwoli Tomlinowi pozostać w zespole co najmniej przez sezon 2027.

„Przywództwo Mike’a Tomlina i jego zaangażowanie w drużynę Steelers odegrały kluczową rolę w naszym sukcesie podczas jego pierwszych 17 lat na stanowisku głównego trenera” – powiedział prezes Steelers Art Rooney II. „Przedłużenie jego kontraktu o kolejne trzy lata odzwierciedla naszą wiarę w jego zdolność do poprowadzenia zespołu z powrotem do wygrywania meczów i mistrzostw, przy jednoczesnym kontynuowaniu naszej tradycji sukcesów”.

Tomlin, który został zatrudniony w 2007 r., w 2024 r. rozpocznie swój 18. sezon w drużynie i jest trzecim głównym trenerem Steelers od sezonu 1969, dołączając do Hall of Famers Chucka Nolla (1969–1991) i Billa Cowhera (1992–2006). . W tym przedziale czasowym.

„Doceniam przedłużenie kontraktu i dziękuję Artowi Rooneyowi II za jego wsparcie podczas moich pierwszych 17 lat w Pittsburghu” – powiedział Tomlin. „Nadal ciężko pracujemy, aby wrócić na swoje miejsce – dalsze sukcesy w play-offach, a ostatecznym celem jest zdobycie siódmego trofeum Lombardi dla franczyzy.

„Jestem bardzo podekscytowany rozpoczęciem sezonu 2024 i zapewnieniem naszym fanom niezapomnianego roku”.

Tomlin był siłą stabilizującą drużynę Steelers, a obecnie rozpoczyna swój 18. sezon w tej samej drużynie, najdłużej pracującym trenerem NFL w tym samym zespole.

Tomlin odnosi sukcesy od czasu przybycia do Pittsburgha.

Został najmłodszym trenerem w historii NFL, który trenował i wygrał Super Bowl, kiedy Steelers pokonali Arizona Cardinals (27-23) w Super Bowl XLIII, gdy Tomlin miał wtedy 36 lat i 323 dni. Rekord ten utrzymywał się do czasu, gdy Sean McVay poprowadził Los Angeles Rams do Super Bowl w LVI.

W ciągu 17 sezonów Tomlin poprowadził drużynę Steelers do siedmiu tytułów mistrza AFC North, ostatnio w 2020 r., 11 miejsc w play-offach, ostatnio w 2023 r. i dwóch występów w Super Bowl (XLIII i XLV).
Tomlin ma rekord sezonu zasadniczego 173-100-2 (0,633). Jego 173 zwycięstwa w sezonie zasadniczym plasują się na drugim miejscu wśród aktywnych trenerów NFL, a w 16 z pierwszych 17 sezonów prowadził swoje drużyny do zwycięstw w co najmniej pięciu meczach u siebie.

READ  Wnioski z czwartego meczu Oilers-Stars, wczesne spojrzenie na pojedynek w meczu piątym

Podczas jego długiej pracy w Steelers zespoły Tomlina nigdy nie zanotowały żadnych porażek, a on jest jedynym trenerem w historii NFL, który rozpoczynał swoją karierę trenerską od co najmniej 17 kolejnych sezonów bez porażki. To trzecia najdłuższa passa wynosząca 0,500 lub więcej sezonów, jaką prowadzi główny trener w historii NFL.

Tomlin, będący członkiem komisji konkursowej NFL od 2013 roku, także może pochwalić się sukcesami indywidualnymi swoich zawodników, którzy zakwalifikowali się do NFL Pro Bowl prawie 80 razy.