23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o wprowadzeniu Toma Brady’ego do Patriots Hall of Fame

Wszystko, co musisz wiedzieć o wprowadzeniu Toma Brady’ego do Patriots Hall of Fame

Zespół New England Patriots rozpoczął planowanie wprowadzenia Toma Brady’ego do Hall of Fame w środę, ponad rok temu. Krótko po tym, jak gwiazda rozgrywającego odeszła na emeryturę (tym razem naprawdę), kierownictwo Patriots zebrało się, aby zdecydować, w jaki sposób uczcić najlepszego gracza gry.

Program wyróżnień, który rozpoczął się przemówieniem Brady’ego w przerwie meczu na stadionie Patriots w zeszłym sezonie (w którym ogłosił się „patriotą życia”), zakończy się w środę wieczorem przed całkowicie wyprzedaną publicznością w Foxboro. Oto jak doszło do tego wydarzenia.

Co się dzieje?

Patriots traktują swoją franczyzę w Hall of Fame poważniej niż większość drużyn i być może jest to odpowiednia tradycja dla najbardziej dominującej drużyny XXI wieku. Założyli swoją Galerię Sław w 1991 r., ale zyskali rozgłos w 2008 r., kiedy zespół otworzył lokal sąsiadujący ze stadionem Gillette, inspirowany drużyną Green Bay Packers.

Patriots mają czteroletni okres oczekiwania pomiędzy momentem odejścia graczy na emeryturę a momentem, w którym kwalifikują się do Galerii sław franczyzy. Minął rok, zanim gracze będą mogli zostać zakwalifikowani do Galerii sław Pro Football, co daje franczyzie możliwość uhonorowania graczy na rok przed uzyskaniem przez nich Złotej Kurtki. (Patrioci dają swojej Galerii Sław czerwoną kurtkę.)

Głębiej

NFL 100: Na pierwszym miejscu Tom Brady – „Jest zwycięzcą spośród wszystkich zwycięzców”

Biorąc jednak pod uwagę postawę Brady’ego i wszystko, co znaczył dla Patriotów, właściciel Robert Kraft i organizacja chcieli znaleźć bardziej znaczące sposoby na uhonorowanie go. Dlatego też podczas swojej wizyty w przerwie meczu otwierającego mecz w 2023 r. Kraft ogłosił, że Brady zostanie pierwszym graczem, któremu uchylono okres oczekiwania na Patriots’ Hall of Fame.

Czekaj, dlaczego impreza jest w połowie czerwca?

Patrioci zaczęli to planować ponad rok temu. Ale nowa praca Brady’ego stworzyła problem.

READ  Protesty zakłócają 10. etap Tour de France przed zwycięstwem Magnusa Kurta Nielsena | Tour de France

Zazwyczaj zespół lubi witać rekruta z powrotem na cały weekend, organizować imprezę w sobotę przed meczem u siebie, a następnie pozwolić byłemu zawodnikowi obejrzeć niedzielny mecz w Kraft Suite. (Ubiegłoroczny kandydat, Mike Vrabel, zmartwił właścicielkę Tennessee Titans, Amy Adams Strunk, kiedy ówczesny trener Titans usiadł obok Krafta podczas tygodnia pożegnalnego z Titans. Strunk zwolnił Vrabela wkrótce po sezonie.)

Ponieważ Brady będzie w tym sezonie zwoływał mecze dla stacji Fox, nie będzie dostępny przez jeden weekend tej jesieni, aby uhonorować go Patriots. Tak więc franczyza zamieniła się w letnią randkę.

pogłębiać

Głębiej

Tom Brady w liczbach: Jakie rekordy posiada?

Patriots szybko zdali sobie sprawę, że zorganizowanie wydarzenia w lipcu będzie trudne, ponieważ pierwsza część tego miesiąca to czas, kiedy większość członków NFL wyjeżdża na wakacje. Ostatnia część miesiąca to początek obozu przygotowawczego. Ponieważ wiele osób, które Patrioci chcieli wziąć udział w wydarzeniu, było związanych z harmonogramem ligi, trudno byłoby ich pozyskać przed połową czerwca lub zrezygnować z czasu na początku lipca.

Weekendy nie były realistyczną opcją, ponieważ przy ponadrocznym planowaniu sobotnie terminy zostały zablokowane przez stadion na potencjalne mecze rewolucji w Nowej Anglii lub futbolu amerykańskiego, a także potencjalne koncerty. Organizacja przyjrzała się także ceremonii odejścia Larry’ego Birda na emeryturę w 1993 roku w drużynie Boston Celtics i zdała sobie sprawę, że odbyła się ona w czwartek, co podsyciło pomysł zorganizowania wydarzenia w środku tygodnia.

Następnie Pats pomyśleli o tygodniu, w którym odbywał się ich miniobóz w połowie czerwca. Myśleli, że łatwiej będzie sprowadzić byłych kolegów z drużyny Brady’ego (dwóch godnych uwagi zawodników – Vrabel i Wes Welker – jest teraz trenerami), a wtedy drużyny z całej ligi zakończą miniobóz.

Dodatkowo Patrioci odnaleźli znaczenie w dacie ostatniej sesji na miniobozie: 12 czerwca. Reklamowali go także jako miesiąc łatwy do zapamiętania: szósty miesiąc w roku, w którym Brady zdobył sześć Super Bowl z Patriots, i 12. dzień miesiąca, w którym Brady miał wkrótce przejść na emeryturę.

Kto tam będzie?

Reakcja byłych kolegów z drużyny Brady’ego była niesamowita. Zespół spodziewa się, że do Foxboro powróci na to wydarzenie ponad 200 byłych członków drużyny, a także kilkudziesięciu trenerów i kilka gwiazd, z którymi Brady się zaprzyjaźnił.

Tak, dotyczy to także Billa Belichicka. Były trener, który rozstał się z drużyną w styczniu, nie wrócił do Gillette od czasu rozstania się z Patsami. Oczekuje się, że będzie tam w środę.

pogłębiać

Głębiej

Dlaczego „Belichick jest niczym bez Brady’ego” to najgłupszy sportowy argument wszechczasów

Zespół nie ujawnił dokładnej listy gości, ale oczekuje się, że będą na nim wszystkie najważniejsze postacie, w tym Gronkowski, Vrabel, Welker, Julian Edelman i Randy Moss.

Naturalnie przybędą dziesiątki tysięcy fanów. Zespół wprowadził do sprzedaży bilety partiami, a każda partia została wyprzedana tego samego dnia, a stadion prawdopodobnie będzie pełny w środę wieczorem. Sprzedaż biletów miała głównie na celu pokrycie kosztów operacyjnych, ale spodziewano się, że pełny koszt przedstawienia znacznie przewyższy wygenerowane przychody ze biletów.

Jak to będzie wyglądać?

Odbędzie się podobnie jak poprzednie ceremonie Patriots Hall of Fame, tylko w większej sali. Oczekuje się, że w skład zespołu wejdą panel złożony z byłych członków drużyny, którzy będą opowiadać historie o Bradym, jego karierze i czasie, który razem spędzili. Belichick ma także wziąć mikrofon i podzielić się własnymi anegdotami.

Następnie Kraft przemówi i powita Brady’ego na podium.

pogłębiać

Głębiej

Tom Brady zostaje oszukany przez Belichicka, Kevina Harta i jego byłych kolegów z drużyny podczas grilla

Czy mogę to obejrzeć?

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu wschodniego i potrwa dwie i pół godziny. (Oznacza to, że musi zakończyć się przed przerwą ostatniego meczu finałowego NBA Celtics z Dallas Mavericks.)

READ  LeBron James prowadził 100 punktami od Kareema Abdula-Jabbara, zajmując czwarte miejsce w historii pod względem asyst w wygranym meczu z Knicks.

Transmisja będzie transmitowana w mediach społecznościowych Patriots i na stronie internetowej zespołu. Nie będzie transmitowany w lokalnej telewizji.

Biuletyn Miasta Scope

Biuletyn Miasta Scope

Darmowe codzienne aktualizacje NFL prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Subskrypcja

Darmowe codzienne aktualizacje NFL prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Subskrypcja

On kupujeKup biuletyn Scoop City

(Ilustracja: John Bradford/ Sportowiec; (Zdjęcie: Maddy Meyer/Getty Images)