23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tom Brady ogłosił, że w przyszłym sezonie wróci do Tampa Bay Buccaneers

Tom Brady ogłosił, że w przyszłym sezonie wróci do Tampa Bay Buccaneers

Brady potwierdził na Twitterze, że wróci po krótkiej przerwie.

„Przez ostatnie dwa miesiące czułem, że moje miejsce jest nadal na boisku, a nie na trybunach” – napisał na Twitterze Brady. „Ten czas nadejdzie. Ale to nie teraz. Kocham moich kolegów z drużyny i kocham moją wspierającą rodzinę. Dzięki nim wszystko jest możliwe. Wrócę na mój 23 sezon w Tampie. Niedokończony biznes LFG”.

Ogłoszenie pojawia się dzień po tym, jak Brady odwiedził rodzinę Glazera w Manchesterze United.

W lutym Brady ogłosił odejście z NFL. Brady zakończył swój 22. sezon w lidze – drugi z Tampa Bay Buccaneers.

Cieszymy się, że Tom zdecydował się wrócić w tym sezonie. Powiedzieliśmy, że zostawimy mu wszystkie opcje, jeśli ponownie rozważy przejście na emeryturę. W oświadczeniu. „Tom jest najlepszym rozgrywającym wszech czasów i nadal gra na elitarnym poziomie. Dzięki tej decyzji będziemy kontynuować nasze plany pozasezonowe, aby ponownie załadować tę listę na kolejny wyścig o mistrzostwo” – dodał Licht.

Trener Bruce Arians mówi, że Brady „chciałby grać w piłkę nożną tak, jak ja do tej pory”.

„Wciąż gra na poziomie mistrzowskim i był tak utalentowany, jak wszyscy w lidze w zeszłym sezonie. Jesteśmy zachwyceni, że zdecydował się kontynuować grę i ciężko pracować, aby zdobyć kolejne mistrzostwo” – powiedział Arian w oświadczeniu.

W swojej 22-letniej karierze Brady zdobył siedem tytułów Super Bowl – sześć z New England Patriots i jeden z Tampa Bay Buccaneers – a także Liderów wszech czasów NFL podając jardy (84 520), podania przyziemienia (624) i bywalcy (7 263), zwycięstwa w sezonie (243), zwycięstwa w play-off (35) i MVP Super Bowl (pięć). Odnosił więcej sukcesów w grach w sezonie regularnym niż jakikolwiek inny rozgrywający w jego karierze.

Brady, który zajął 199. miejsce w klasyfikacji generalnej w szóstej rundzie NFL Draft 2000 przez Patriots, opuścił Nową Anglię po sezonie 2020, aby zagrać 20 sezonów w Foxborough jako wolny agent i podpisał kontrakt z Bucks, gdzie poprowadził drużynę do Super Bowl zwycięstwo. Jego pierwszy sezon tam.

READ  Tom Hanks i Tina Fey SNL finały Govt-Sticken 2021