16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Toby Keith opierał się na swojej wierze podczas mrocznych dni leczenia raka

Toby Keith opierał się na swojej wierze podczas mrocznych dni leczenia raka

Toby Keith w swoich ostatnich dniach polegał na religii.


W wywiadzie z Wiadomości 9 Pod koniec stycznia piosenkarz country, który zmarł w poniedziałek wieczorem w wieku 62 lat, ujawnił, że polegając na swojej wierze, aby przejść przez diagnozę.


„Przyjmujesz to za oczywistość w dni, gdy wszystko jest dobrze, i polegasz na tym, gdy dni są złe” – Keith powiedział gospodarzowi Robinowi Marshowi. „Nauczyła mnie, żebym każdego dnia bardziej się angażowała”.

Pomogło mu to w końcu odnaleźć spokój w chorobie.


„Przechodziłem całą chemię, radioterapię i operację, aż doszedłem do punktu, w którym czułem się w porządku ze wszystkim, co się wydarzyło. Skupiłem się na tym i tak czy inaczej byłem w dobrym miejscu” – powiedział Keith .


Oprócz wiary powiedział, że nie byłby w stanie przetrwać walki z rakiem bez żony Patricii i rodziny.


Była członkiem zespołu. Wkroczyła, przejęła kontrolę i powiedziała: „Mamy to”” – powiedziała piosenkarka „Should've Be a Cowboy”.


READ  SAG-AFTRA i Studios rozważają powrót do stołu negocjacyjnego po złożeniu przez AMPTP „ostatecznej oferty” – ostateczny termin
Toby Keith w Nashville we wrześniu 2023 r.

Terry’ego White’a/Getty’ego


Według oświadczenia rodziny Keith „odszedł spokojnie” w poniedziałkowy wieczór X (dawniej Twitter). U artysty „Red Solo Cup” jesienią 2021 roku zdiagnozowano raka żołądka, ale ogłoszono to w czerwcu 2022 roku.


„Toby Keith odszedł spokojnie zeszłej nocy 5 lutego w otoczeniu rodziny. Stoczył swoją walkę z wdziękiem i odwagą” – czytamy w oświadczeniu.


„Proszę uszanować obecnie prywatność jego rodziny” – kończył list.


Keith występował i zapewniał rozrywkę publiczności do końca swojego życia.


We wrześniu wykonał swoją piosenkę „Don't Let the Old Man In” z 2019 r. podczas rozdania nagród People's Choice Country Awards 2023.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Toby Keith występuje na scenie podczas ceremonii rozdania nagród People's Choice Country Awards 2023, która odbyła się w Grand Ole Opry House we wrześniu 2023 r.

Mickey Bernal/NBC za pośrednictwem Getty


W październiku Keith potwierdził, że w grudniu wyjdzie na scenę podczas dwóch koncertów w Dolby Live w Park MGM w Las Vegas, które odbędą się 10 i 11 grudnia. Później siedmiokrotny nominowany do nagrody Grammy zapowiedział, że zagra trzeci koncert w Vegas. Pokazany 14 grudnia.


28 grudnia Keith na Instagramie nazwał wyprzedane koncerty „bardzo dobrym sposobem na zakończenie roku”, dzieląc się wizualnym montażem programów.


31 grudnia zamieścił także wdzięczny post, w którym nie mógł się doczekać nowego roku, pisząc: „To był piekielny rok, za który był za co dziękować. Przed nami rok 2024!”