16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tim Benz: Pamiętajcie o niedawnej historii, kiedy Steelers podpisali kontrakt z Mitchem Trobiskim

Tim Benz: Pamiętajcie o niedawnej historii, kiedy Steelers podpisali kontrakt z Mitchem Trobiskim

Oto krótka notatka historyczna przed podzieleniem decyzji Steelersów o podpisaniu kontraktu z rozgrywającym Mitchem Trubiskim.

4 marca 2021 r. Steelers przerobili kontrakt Bena Rothlisbergera na ostatni sezon jesienią.

18 marca Troubiski podpisał kontrakt z Buffalo Pills jako rezerwowy rozgrywający, ponieważ nie miał szans na zostanie starterem po wydaniu Chicago Pierce.

Teraz udawaj, że w tym momencie powiedziałem: „Nie panikuj, Pittsburgh! Kiedy Big Ben przejdzie na emeryturę po tym sezonie, mam nadzieję, że Steelers kupi Mitz-Trobiski z Buffalo w 2022, aby zastąpić Rothlisbergera. Cieszyć się! ”

Byłbym jeszcze bardziej podekscytowany rozwinięciem tego pomysłu. Stosownie mogę dodać.

Jednak rok później przyjechaliśmy. Trubiski rzucił tylko osiem podań i właśnie to zrobili Steelerowie. Podpisali z Trobiskim dwuletnią umowę i (pośrednio) stali się kolejnym starterem właściciela.

Wysłałem kilka tweetów, które nie zgadzają się z tym działaniem. Byłem podekscytowany tym pomysłem.

Rany, chociaż występ Trobiskiego nigdy nie był przypadkiem, fajnie jest patrzeć, jak zmieniają się perspektywy.

Myślę, że na tym polega różnica między teorią Steelersa a rzeczywistością Steelersa. Gdy długopis trafi na papier i dostaniesz hipocykloidalny znaczek, drogi będą uwielbiać czarno-złote fani, gdziekolwiek się nie skręcisz.

Oczywiście do pierwszej przerwy. Następnie zapomnij o tym wszystkim.

Bądźmy szczerzy, wiadomość podpisana przez Trobiskiego nie bez powodu spotkała się w poniedziałek z ogromnym aplauzem w Pittsburghu. Większość fanów Steelersa nie jest przekonana, że ​​można zastąpić obecnego rozgrywającego Masona Rudolfa Rothlisbergera, a nie Trobisky’ego Rudolpha.

Cóż, z wyjątkiem wielu sposobów, naprawdę jest.

Wskaźnik ukończenia przez Trobisky’ego wynosi 64,1. Rudolf 61,5.

Rudolph średnio 6,2 jardów na próbę. Średnia Trobisky’ego to 6,7.

W swoim ostatnim roku jako starter Trubiski był 6-3 dla zespołu Pierce. Rudolph był 5-3 dla Steelers w 2019 roku.

Więc zgadzam się z masami, że Trobiski jest trochę lepszy. Ponadto ma na koncie spuściznę bycia bardziej wysportowanym, bardziej doświadczonym i prawdziwym wyborem w pierwszej rundzie, a nie tylko dawaniem niewypowiedzianego tagu Rudolphowi the Steelers.Jakość z pierwszej rundy”.

READ  Jim Harbaugh został przedstawiony jako główny trener drużyny Los Angeles Chargers

Dobrze. Jeśli tak, to co to oznacza dla ogólnego sukcesu w 2022 roku? Co myślałeś o Rudolfie lub Twainie Hoskinsie, którzy tej jesieni pływali statkiem w Pittsburghu? Sześć czy siedem zwycięstw po przejściu dziewięciu przed sezonem?

To by było moje przypuszczenie.

Co dostaną, jeśli Trobiski jest zdrowy przez cały rok? Osiem czy dziewięć zwycięstw i, w lepszej sytuacji, kolejna przegrana w pierwszej rundzie w fazie playoff?

Jeśli Rudolph lub Hoskins uruchomi Steelers w 2022 roku, ten system będzie miał najgorszy początkowy kwartał w tym segmencie.

Czy umieściłbyś jednego z tych dwóch przed Joe Burroughsem, Lamarem Jacksonem lub Bakerem Mayfieldem? Jackson był MVP. Burrow może wkrótce być razem. Dopóki nie pomyślę o Pittsburghu Mayfield, nie postawię go za tymi dwoma opcjami Steelersów.

Nie postawię go za Trobiskim. Wersja 2020 każdego gracza była minimalna, gdy Trobisky zaczynał w Chicago, a Mayfield nie próbował grać przez uszkodzone kolana i ramiona.

Tak więc, jeśli Steelerowie grają z czwartym najlepszym rozgrywającym w dywizji AFC North 2022 i nie mają szans na wygranie dwucyfrowych gier z którąkolwiek z tych trzech opcji w rozgrywającym, jaki jest sens podpisywania go? Dlaczego nie wziąć pieniędzy wydanych na Trobiski i nie wydać ich gdzie indziej?

Jak wszędzie.


Związane z:

? Steelers podpisze 2-letni kontrakt z wolnym agentem QB Mitchellem Trobiskim
? Mitch Trobiski omawia możliwość gry ze Steelerami: „Myślę o legendarnej prawicy”
? Pierwsze wezwanie: Andrew McCutcheon wraca do Wydziału Piratów; Były stalownik Livion Bell mówi, że Antonio Brown był źle zrozumiany


Tom Belicero Z sieci NFL Kontrakt jest dwuletnim kontraktem o wartości 14,25 mln USD, z zachętą do 27 mln USD. W rzeczywistości na początku może to być dobra okazja.

Ze względu na argument, powiedzmy po prostu, podziel tę liczbę na pół i powiedzmy 7 milionów dolarów rocznie. Co ci to daje?

READ  Źródła podają, że Cassidy Hutchinson był jednym ze świadków, którzy próbowali wpłynąć na świat Trumpa

Co zrobi Cornerback, aby zatrzymać Ahkello Witherspoon? Jeśli chcesz mieć komputer, Cameron Sutton zarabia 5,2 miliona dolarów. Numer Trobisky’ego powinien to zatuszować, w przeciwnym razie pieniądze wydane na Witherspoon mogłyby zostać wykorzystane gdzie indziej.

Innym wskaźnikiem jest to, że Joe Scobert ma zarobić 8,75 miliona dolarów w gotówce (1,88 miliona dolarów opłaty martwej) w 2022 roku. Pieniądze można ulepszyć w Insight Linebacker. Obecnie na liście Steelersów jest tylko pięciu graczy Kapelusz był wart ponad 7 milionów dolarów W 2022 roku.

Popularnym wiecem w Pittsburghu jest to, że Trobiski jest lepszy niż wspomina jego życiorys z Chicago po niedawnym zwolnieniu głównego trenera Pierce’a Matta Nagy’ego za „zniszczenie” lub „zahamowanie jego rozwoju”.

Ale czy obecny koordynator ds. ofensywy Steelersów, Matt Canada, będzie facetem, który rutynowo wyrzuca fanów Pittsburgha po każdym meczu, „naprawiając” Trobiskiego? Czy to historia, którą snujemy?

Kanada jest przedstawiana przez większość fanów jako niewykwalifikowany, nadmiernie eksponowany trener, który nie jest w stanie popełniać przestępstw skupionych w Hall of Fame. Ale czy prawdziwy geniusz Kanady zabłyśnie, skoro Trobiski może przynajmniej trochę pobiegać i uciec przed przerażającą blokadą przejścia linii ataku?

Nauczyłem się.

Wow. Trochę kurzu Steelersów na pewno przejdzie długą drogę w marcu, prawda?

Nie mam nic do Trobiskiego. Nie lubię tej akcji. Głównie nie widzę takiej potrzeby. Przesadza, gdy potrzebny jest tylko zdrowy starter i wydajna kopia zapasowa.

Kołyszące się płoty na aucie Aarona Rodgersa, Russella Wilsona czy Dereka to mój wykres rozgrywający. Na podstawie tego, jak rzeczy zmieniły się w każdej sytuacji, rozumiem, dlaczego tak się nie stało.

Moją następną opcją, jeśli zobaczą taką, która naprawdę im się spodoba, byłoby namalowanie rozgrywającego w pierwszej rundzie. Może nie znaleźli.

READ  Co najmniej 19 osób zginęło, gdy samolot pasażerski rozbił się o Jezioro Wiktorii w Tanzanii

Po tym nie widziałem żadnej wartości w myleniu pozycji rozgrywającego z rozgrywającym w brydżu, takim jak Trobiski. Nadal widzę to wyrażenie używane do opisania go. „Pomost QB”. Pomyślałem, że tak powinno być, gdy Rudolf dał mu jeszcze rok w kontrakcie na 2022 rok.

Most po co? Inny Roethlisberger? Albo inny Cliff Stout?

Jedyne, co wiedziałem o mostach w Pittsburghu Często są zamkniętePrzeludnienie, Czasami się zapala I Czasami się zawali.

Jeśli osoba, o której mówimy, to Trubiski, obawiam się, że analogia byłaby nieco dokładniejsza.

Tim Pence jest pisarzem pracownikiem Tribune-Review. Możesz skontaktować się z Timem pod adresem [email protected] Świergot. Wszystkie tweety można ponownie opublikować. Wszystkie e-maile podlegają publikacji, chyba że zaznaczono inaczej.