8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2022 NFL Free Agency Zwycięzcy i przegrani: Jaguary wylądowały na zakupach w pierwszym dniu zaburzeń prawnych

Zawirowania prawne w NFL rozpoczęły się w poniedziałek w południe, a gracze szybko zaczęli „uzgadniać warunki” z innymi zespołami. Pierwszym dużym ruchem dnia był Mistrz AFC Cincinnati BengalJak zgodzili się na poprzednie warunki Bukanie z Tampa Bay Strażnik szturmowy Alex Kappa Na jednego Umowa czteroletnia. Po chwili Delfiny w Miami Podobno wrócił i ukradł Chase Edmunds Od Kardynałowie z ArizonyA Umowa dwuletnia. Następnie Jaguary zdobyli Jacksonville i zaczęli spędzać jak gdyby nie jutro.

To zdecydowanie zły pierwszy dzień, więc spójrzmy na niektórych zwycięzców i przegranych.

Sukces: Jaguary w Jacksonville

Jaguary wylądowały pierwszego dnia i udało im się to zrobić za pomocą pieniędzy, którymi dysponowali. Rozbili bank dla szerokiego odbiorcy Christian Kirk – Kto może być trzecim najlepiej opłacanym graczem w NFL, jeśli podpisze kontrakt o maksymalnej wartości 84 milionów dolarów – i Mówi się również, że wylądował Wszechstronny Engram Evana I Jay Jones. Mówi się, że Jax również wydał Łącznie 75 milionów dolarów Na dwóch strażnikach Foye Oluokun I Foley Fatukasi.

Oluokun, dawniej gwiazdorski linebacker Sokoły z AtlantyPodpisał trzyletni kontrakt na 45 milionów dolarów, Według Iana Rapoporta z NFL Media. Prowadził w NFL z 192 atakami w zeszłym sezonie, co jest siódmym najwyższym wynikiem odnotowanym w jednym sezonie. Fatukasi, który spędził życie z liniowcem defensywnym Nowy Jork odrzutowceMówi się, że wygrał trzyletni kontrakt o wartości 30 milionów dolarów z gwarancją w wysokości 20 milionów dolarów. Według Mike’a Carafolo. W zeszłym sezonie zanotował 46 połączonych wślizgów w 15 startach.

Inny gracz schwytany przez Jaxa to były gracz Dowódcy z Waszyngtonu Strażnik Gwiezdnego Ataku Brandon SherfStworzył pięć Pro Bowls w ciągu siedmiu sezonów. Był jednym z najlepszych liniowców do ataku wewnętrznego dostępnych w tej bezpłatnej klasie agencji i podobno otrzymał taką samą kwotę pieniędzy. Podczas umieszczania tagu franczyzy Jaguary Cam Robinson A wraz z podpisaniem Scherffa, może uda im się zdać Rushera w egzaminie ogólnym nr 1.

READ  Decyzja Australii w sprawie stóp procentowych maj 2022 r.

Jaguary zgromadziły mnóstwo pieniędzy pierwszego dnia kryzysu prawnego, ale także wylądowały na legalnych starterach. Wszystkich sześciu graczy to towarzysze, którzy będą mieć natychmiastowy wpływ i pomogą Dougowi Pedersonowi zmienić to prawo.

Przegrany: Indianapolis Golds

Golds szukają nowego kwartału na początek po handlu Otwory Carson Do dowódców, ale w poniedziałek wziąłem kilka opcji. Teddy Bridgewater Delfiny i Mitchell Trobiski Zmierza Pittsburgh Steelers. Co gorsza, The Houston Teksańczycy Odrzucony Próbuję porozmawiać z Goldami Deshan Watson, Według ESPN Adama Schiftera. Nie jest to wcale zaskakujące, ponieważ Indy jest rywalem dywizji, choć godnym uwagi.

Golds nie podpisali kontraktu z Bridgewaterem ani Trubiskim, ale co Indianapolis zrobi w rozgrywającym? Handel Jimmy Caropolo Prawdopodobnie nie podpalą armii fanów i nie mają wyboru w pierwszej rundzie w nadchodzącym drafcie. Gdybym był dyrektorem generalnym, byłbym celem Marcus Mariotta Lub James Winston Ale już. Jednak może zostać ponownie podpisany z Winston Święci Nowego Orleanu Jeśli transakcja Watsona upadnie. Wygląda na to, że Golds może być ostatnią drużyną w NFL, która pozna swój status rozgrywającego.

Zwycięzca: WR Christian Kirk

Kirk był z pewnością postrzegany jako wolny agent biały odbiornik, mający przed sobą najlepsze dni w futbolu, ale wielu nie widziało go jako gracza godnego umowy, która mogłaby uczynić go jednym z trzech najlepiej zarabiających graczy w NFL.

Jaguary zgodziły się na czteroletni kontrakt z Kirkiem o wartości 84 mln dolarów. Do Adama Schiftera z ESPN. Według Iana Rapoporta z NFL MediaMówi się, że transakcja ma wartość 72 mln USD (18 mln USD rocznie), maksymalnie 84 mln USD. Oznacza to, że Kirk znajduje się teraz w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających, jeśli chodzi o AAV, ale jeśli uda mu się wycisnąć z Jaxa pełne 84 miliony dolarów, uczyni to Kirka trzecim najlepiej zarabiającym graczem w NFL. Nad Przylądkiem. Byłby na trzecim miejscu za 21 milionami dolarów za ten rok Diandre Hopkins I Julio Jones.

READ  Wybory w Libanie: Libańczycy głosowali w najważniejszych wyborach parlamentarnych

Jaguary naprawdę chcą Kirka, ponieważ w tym tygodniu uczynili go bogatym.

Przegrany: Seattle Seahawks

Seahawks zgodziło się na warunki nowej umowy z Security Quandre Dix Powinniśmy byli zatrzymać go w Seattle w poniedziałek, ale nawet to małe zwycięstwo nie mogło być uczczone przez fanów Russell Wilson Handel. Dzięki pięciu selekcjom, w tym dwóm graczom z pierwszej rundy, Seahawks ma trzech graczy Denver Broncos W kwartale Drew LockLiniowy obronny Shelby Harris I napięty koniec Nova Czcionka. Jeśli chcesz go wyróżnić, Font jest graczem, który jest najbardziej podekscytowany, ponieważ jest to wszechstronny tight end, który może nosić różne czapki w jednym ataku. Więc dlaczego Seahawks to zrobili? Mówi się o ponownym podpisaniu Ciasny koniec Will Disley Na trzyletni kontrakt na 24 miliony dolarów?

Disley jest młodym, utalentowanym blogerem, który nigdy nie przekroczył 262 jardów odbiorczych w jednym sezonie od czterech lat, ale zdecydowanie należy go przedłużyć. Wciąż ma 8 milionów dolarów rocznie – więcej niż AAV Darren Waller – Bardzo zaskakujące. Disley będzie miał dużo czasu na grę jako TE2, ale więcej się to opłaca.

Sukces: Ładowarki w Los Angeles

Ładowarki przyciągają poza sezonem, tak jak wszyscy, i znalazły sposób na utrzymanie szerokiego odbiorcy. Mike Williams I handlując dla Bossa Rusher Khalil Mac. Mamy tylko jeden dzień, ale można śmiało powiedzieć, że sukces został odniesiony jako wolna firma. Najlepszy zakręt do tyłu wylądował w klasie Chargers Jesse JacksonWHO Zgłoszone Zgodził się na pięcioletni kontrakt o wartości 82,5 miliona dolarów z gwarancją w wysokości 40 milionów dolarów.

LA miało swoją trzecią najgorszą obronę w NFL w zeszłym sezonie, a Chargers również próbowali temu przeciwdziałać, podobno lądując. Austin Johnson Rok później (Umowa dwuletnia, do 14 mln $) i kradzieży ciosów defensywnych Sebastian Józef-Dzień Od konkurenta Rams (Trzyletni kontrakt, 24 mln $, 15 mln $ gwarancji) Dlatego fani są podekscytowani.

READ  Apple przeprasza Wordle App Clone Creator po usunięciu procesora

Zwycięzca: Cincinnati Bengal

Bengalczycy przyjęli Cappę jako pierwszy krok w okresie zawirowań prawnych Tom Brady I Buchananów. Po pewnym czasie podobno zgodzili się na warunki Ted Carras Z Patrioci nowej Anglii. Ofensywny skład Cincinnati pozwolił na 19 wymówek w ostatnim sezonie, który pobił rekord. Joe Burrow W zeszłym roku został zwolniony w sumie 70 razy, po raz trzeci w jednym sezonie od fuzji.

Cincinnati przegrało Larry Okunjobi W celu Niedźwiedzie z Chicago Poniedziałek, ale Bengalczycy byli w stanie zachować BJ Hill.