23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2022 NFL Free Agency Zwycięzcy i przegrani: Jaguary wylądowały na zakupach w pierwszym dniu zaburzeń prawnych

2022 NFL Free Agency Zwycięzcy i przegrani: Jaguary wylądowały na zakupach w pierwszym dniu zaburzeń prawnych

Zawirowania prawne w NFL rozpoczęły się w poniedziałek w południe, a gracze szybko zaczęli „uzgadniać warunki” z innymi zespołami. Pierwszym dużym ruchem dnia był Mistrz AFC Cincinnati BengalJak zgodzili się na poprzednie warunki Bukanie z Tampa Bay Strażnik szturmowy Alex Kappa Na jednego Umowa czteroletnia. Po chwili Delfiny w Miami Podobno wrócił i ukradł Chase Edmunds Od Kardynałowie z ArizonyA Umowa dwuletnia. Następnie Jaguary zdobyli Jacksonville i zaczęli spędzać jak gdyby nie jutro.

To zdecydowanie zły pierwszy dzień, więc spójrzmy na niektórych zwycięzców i przegranych.

Sukces: Jaguary w Jacksonville

Jaguary wylądowały pierwszego dnia i udało im się to zrobić za pomocą pieniędzy, którymi dysponowali. Rozbili bank dla szerokiego odbiorcy Christian Kirk – Kto może być trzecim najlepiej opłacanym graczem w NFL, jeśli podpisze kontrakt o maksymalnej wartości 84 milionów dolarów – i Mówi się również, że wylądował Wszechstronny Engram Evana I Jay Jones. Mówi się, że Jax również wydał Łącznie 75 milionów dolarów Na dwóch strażnikach Foye Oluokun I Foley Fatukasi.

Oluokun, dawniej gwiazdorski linebacker Sokoły z AtlantyPodpisał trzyletni kontrakt na 45 milionów dolarów, Według Iana Rapoporta z NFL Media. Prowadził w NFL z 192 atakami w zeszłym sezonie, co jest siódmym najwyższym wynikiem odnotowanym w jednym sezonie. Fatukasi, który spędził życie z liniowcem defensywnym Nowy Jork odrzutowceMówi się, że wygrał trzyletni kontrakt o wartości 30 milionów dolarów z gwarancją w wysokości 20 milionów dolarów. Według Mike’a Carafolo. W zeszłym sezonie zanotował 46 połączonych wślizgów w 15 startach.

Inny gracz schwytany przez Jaxa to były gracz Dowódcy z Waszyngtonu Strażnik Gwiezdnego Ataku Brandon SherfStworzył pięć Pro Bowls w ciągu siedmiu sezonów. Był jednym z najlepszych liniowców do ataku wewnętrznego dostępnych w tej bezpłatnej klasie agencji i podobno otrzymał taką samą kwotę pieniędzy. Podczas umieszczania tagu franczyzy Jaguary Cam Robinson A wraz z podpisaniem Scherffa, może uda im się zdać Rushera w egzaminie ogólnym nr 1.

READ  Wyniki na żywo i analiza UFC 299 Sean O'Malley vs Marlon Chito Vera

Jaguary zgromadziły mnóstwo pieniędzy pierwszego dnia kryzysu prawnego, ale także wylądowały na legalnych starterach. Wszystkich sześciu graczy to towarzysze, którzy będą mieć natychmiastowy wpływ i pomogą Dougowi Pedersonowi zmienić to prawo.

Przegrany: Indianapolis Golds

Golds szukają nowego kwartału na początek po handlu Otwory Carson Do dowódców, ale w poniedziałek wziąłem kilka opcji. Teddy Bridgewater Delfiny i Mitchell Trobiski Zmierza Pittsburgh Steelers. Co gorsza, The Houston Teksańczycy Odrzucony Próbuję porozmawiać z Goldami Deshan Watson, Według ESPN Adama Schiftera. Nie jest to wcale zaskakujące, ponieważ Indy jest rywalem dywizji, choć godnym uwagi.

Golds nie podpisali kontraktu z Bridgewaterem ani Trubiskim, ale co Indianapolis zrobi w rozgrywającym? Handel Jimmy Caropolo Prawdopodobnie nie podpalą armii fanów i nie mają wyboru w pierwszej rundzie w nadchodzącym drafcie. Gdybym był dyrektorem generalnym, byłbym celem Marcus Mariotta Lub James Winston Ale już. Jednak może zostać ponownie podpisany z Winston Święci Nowego Orleanu Jeśli transakcja Watsona upadnie. Wygląda na to, że Golds może być ostatnią drużyną w NFL, która pozna swój status rozgrywającego.

Zwycięzca: WR Christian Kirk

Kirk był z pewnością postrzegany jako wolny agent biały odbiornik, mający przed sobą najlepsze dni w futbolu, ale wielu nie widziało go jako gracza godnego umowy, która mogłaby uczynić go jednym z trzech najlepiej zarabiających graczy w NFL.

Jaguary zgodziły się na czteroletni kontrakt z Kirkiem o wartości 84 mln dolarów. Do Adama Schiftera z ESPN. Według Iana Rapoporta z NFL MediaMówi się, że transakcja ma wartość 72 mln USD (18 mln USD rocznie), maksymalnie 84 mln USD. Oznacza to, że Kirk znajduje się teraz w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających, jeśli chodzi o AAV, ale jeśli uda mu się wycisnąć z Jaxa pełne 84 miliony dolarów, uczyni to Kirka trzecim najlepiej zarabiającym graczem w NFL. Nad Przylądkiem. Byłby na trzecim miejscu za 21 milionami dolarów za ten rok Diandre Hopkins I Julio Jones.

READ  Podczas gdy Biden walczy o prawa do aborcji, konserwatyści o milę przepychają 15-tygodniowy krajowy zakaz

Jaguary naprawdę chcą Kirka, ponieważ w tym tygodniu uczynili go bogatym.

Przegrany: Seattle Seahawks

Seahawks zgodziło się na warunki nowej umowy z Security Quandre Dix Powinniśmy byli zatrzymać go w Seattle w poniedziałek, ale nawet to małe zwycięstwo nie mogło być uczczone przez fanów Russell Wilson Handel. Dzięki pięciu selekcjom, w tym dwóm graczom z pierwszej rundy, Seahawks ma trzech graczy Denver Broncos W kwartale Drew LockLiniowy obronny Shelby Harris I napięty koniec Nova Czcionka. Jeśli chcesz go wyróżnić, Font jest graczem, który jest najbardziej podekscytowany, ponieważ jest to wszechstronny tight end, który może nosić różne czapki w jednym ataku. Więc dlaczego Seahawks to zrobili? Mówi się o ponownym podpisaniu Ciasny koniec Will Disley Na trzyletni kontrakt na 24 miliony dolarów?

Disley jest młodym, utalentowanym blogerem, który nigdy nie przekroczył 262 jardów odbiorczych w jednym sezonie od czterech lat, ale zdecydowanie należy go przedłużyć. Wciąż ma 8 milionów dolarów rocznie – więcej niż AAV Darren Waller – Bardzo zaskakujące. Disley będzie miał dużo czasu na grę jako TE2, ale więcej się to opłaca.

Sukces: Ładowarki w Los Angeles

Ładowarki przyciągają poza sezonem, tak jak wszyscy, i znalazły sposób na utrzymanie szerokiego odbiorcy. Mike Williams I handlując dla Bossa Rusher Khalil Mac. Mamy tylko jeden dzień, ale można śmiało powiedzieć, że sukces został odniesiony jako wolna firma. Najlepszy zakręt do tyłu wylądował w klasie Chargers Jesse JacksonWHO Zgłoszone Zgodził się na pięcioletni kontrakt o wartości 82,5 miliona dolarów z gwarancją w wysokości 40 milionów dolarów.

LA miało swoją trzecią najgorszą obronę w NFL w zeszłym sezonie, a Chargers również próbowali temu przeciwdziałać, podobno lądując. Austin Johnson Rok później (Umowa dwuletnia, do 14 mln $) i kradzieży ciosów defensywnych Sebastian Józef-Dzień Od konkurenta Rams (Trzyletni kontrakt, 24 mln $, 15 mln $ gwarancji) Dlatego fani są podekscytowani.

READ  2022 PGA Championship Leaderboard, zwycięzca: Justin Thomas dołącza do Willa Saladorisa w play-off o drugie wielkie zwycięstwo

Zwycięzca: Cincinnati Bengal

Bengalczycy przyjęli Cappę jako pierwszy krok w okresie zawirowań prawnych Tom Brady I Buchananów. Po pewnym czasie podobno zgodzili się na warunki Ted Carras Z Patrioci nowej Anglii. Ofensywny skład Cincinnati pozwolił na 19 wymówek w ostatnim sezonie, który pobił rekord. Joe Burrow W zeszłym roku został zwolniony w sumie 70 razy, po raz trzeci w jednym sezonie od fuzji.

Cincinnati przegrało Larry Okunjobi W celu Niedźwiedzie z Chicago Poniedziałek, ale Bengalczycy byli w stanie zachować BJ Hill.