15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Telefon Samsung Galaxy A33 wyciekł całkowicie przed premierą „Awesome”

Telefon Samsung Galaxy A33 wyciekł całkowicie przed premierą „Awesome”

Podobno Samsung Galaxy A33 jest najtańszym z trzech oferowanych przez firmę urządzeń Zapowiedziany 17 marcaCałkowicie wyciekł. Wysłane przez Evana Blassa Seria telefonów wyświetlanych na Twitterze, podczas gdy Abula Ma własne specyfikacje. Zawiera 6,4-calowy wyświetlacz OLED, 90 Hz 1080p, baterię 5000 mAh i cztery tylne kamery. Mówi się, że jego cena w Europie wynosi 379 euro, czyli około 417 USD.

Raporty wskazują, że Galaxy A33 zostanie ogłoszony wraz z Galaxy A53 i Galaxy A73 podczas „Awesome Galaxy A Event” Samsunga w tym tygodniu. Seria A ze średniej półki firmy Samsung jest jednym z najpopularniejszych urządzeń na całym świecie. W rzeczywistości Samsung Galaxy A12 był szóstym najlepiej sprzedającym się telefonem na świecie w 2021 roku Według Counterpoint ResearchBył to jedyny telefon Samsunga, który pojawił się w pierwszej dziesiątce (reszta to w przeważającej mierze iPhone’y, z dwoma Xiaomi).

według AbulaGalaxy A33 będzie zasilany przez Exynos 1280 firmy Samsung, nieujawniony procesor, który podobno ma ośmiordzeniowy procesor. Uważa się, że jego aparaty składają się z aparatu głównego 48 MP, ultraszerokokątnego aparatu 8 MP z polem widzenia 120 stopni, makro 5 MP, obiektywu portretowego 2 MP i aparatu do selfie 13 MP. Mówi się, że ma stopień ochrony IP67 w zakresie odporności na kurz i wodę, czujnik odcisków palców pod wyświetlaczem, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci, a w pudełku nie ma cegiełki do ładowania.

Przechodząc do Galaxy A53, którego rzekome specyfikacje były Został opublikowany na Twitterze na początku tego miesiącaKupujący mogą otrzymać większy 6,5-calowy ekran z wyższą częstotliwością odświeżania 120 Hz. Nadal ma ten sam procesor Exynos 1280 plus układ czterech kamer, ale wygląda na to, że główny aparat będzie miał wyższą rozdzielczość 64 MP, a jego czujnik głębokości będzie miał 5 MP. Patrzymy na 32-megapikselowy aparat do selfie w tym modelu, którego inne specyfikacje z grubsza odpowiadają Galaxy A33.

READ  Losowo: następca AI GameShark twierdzi, że zna datę premiery Switch 2, po czym się wycofuje

Wreszcie jest Galaxy A73. Informacji o tym modelu jest mniej, ale dzięki rzekomym zdjęciom prasowym mamy kilka wskazówek odkryty przez 91 telefonów komórkowychCo pokazuje, że A73 będzie miał znacznie mniejsze ramki niż A53.

Dołączą Galaxy A33, A53 i A73 Galaktyka A03A 13 A 23 W tegorocznej ofercie Samsunga ze średniej półki.