30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stephanie McMahon Urlop „Sprawa osobista i osobista”

Stephanie McMahon Urlop „Sprawa osobista i osobista”

Nowe doniesienia mówią, że w tej historii jest coś więcej Stephanie McMahon urlop urlopowy z WWE.

Lubić spiczasty Na początku tego tygodnia ogłoszono, że Stephanie zrobi sobie przerwę w firmie, ale ostatecznie zamierza wznowić swoje obowiązki jako szef marki. Wiadomości, które pojawiły się w momencie ogłoszenia, twierdziły, że prawdopodobnie będzie coś więcej w tej historii, ale wszyscy bliscy tej sytuacji bardzo milczeli o jej decyzji.

Najnowsze wydanie Wade’a Kellera z „PWTorch Dailycast„Poruszył również ten temat i osobiście spodziewa się, że więcej szczegółów na temat historii pojawi się na końcu. Ale nawet jeśli tak, niekoniecznie oczekuje motywacji do zrobienia sobie przerwy, by trafić na nagłówki.

„Powiedziano mi, abym nie spodziewał się powodów, dla których Stephanie ustąpi, aby się stąd wydostać. Ale znaczenie ma powody. Więc to nie będzie publiczny skandal, ale to jest coś. powiedz teraz, w oparciu o wskazówki, jakie uzyskałem z rozmów z ludźmi, którzy znają lub znają Stephanie i Huntera, albo znają ludzi, których znają. [they] Daj mi wskazówki do rzeczy.

„Cokolwiek się dzieje, wydaje się bardzo prywatne” – powiedział Keeler. „I nie otrzymałem żadnych wskazówek, co to jest. Więc jest to sprawa osobista i osobista, może dotyczyć Vince’a McMahona, Shane’a McMahona lub Triple H’a.”

Dave Shearer w „PWIInsiderMówi, że ma Słyszałem wiele historii Wyjaśnił, co doprowadziło do tej decyzji, ale dopóki nie może potwierdzić jednej, mamy tylko powody podane przez WWE.

Pisze: „Słyszałem wiele historii i szczerze mówiąc, żeby móc je potwierdzić, nie spekulowałbym”. „Nie sądzę, aby bycie całkowicie szczerym było odpowiedzialne lub sprawiedliwe. Powiem tylko, że myślę, że teraz wiele wiemy”.

Mąż Stephanie, WWE Hall of Famer Paul „Triple H” Levesque powrócił do swojej roli wiceprezesa wykonawczego ds. globalnej strategii talentów i rozwoju od czasu tragedii moje serce się stało ostatni rok. Okoliczności doprowadziły do ​​tego, że Triple H ogłosił swoją emeryturę na WrestleManii 38 w kwietniu ubiegłego roku.

READ  Źródła podały, że legendarny zapaśnik WWE Ric „The Nature Boy” Flair po raz ostatni pojawi się na ringu w lipcu.

Prezes WWE i Chief Revenue Officer Nick Khan będzie odpowiedzialny za przyszłe zadania Stephanie, a wszyscy, którzy wcześniej poinformowali Stephanie, będą podlegać Khanowi.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach