6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Doctor Strange 2 zarabia 800 milionów w kasie

Doctor Strange 2 zarabia 800 milionów w kasie

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Doctor Strange 2 przekracza 800 milionów w kasie

zdjęcie: Studio Marvela

W miarę zbliżania się weekendu pojawiły się wiadomości zawinąć ten który Doktor Strange w wieloświecie szaleństwaW reżyserii Sam RaimiPrzechodząc zarobił ponad 800 milionów dolarów Ordynans Pokazy teatralne, kolejny wielki film o superbohaterach, który trafił do kin. dr Gharib 2 To wciąż duża część zmiany od czasu ostatniego występu Marvela-Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Podczas premiery zarobił 1,89 miliarda dolarów.

Northman Nadal przyciąga publiczność, chociaż jego wydanie na VOD sprawiło, że prawdopodobnie będzie więcej akcji po tym weekendzie. Do tej pory historyczny film akcji wyreżyserowany przez Roberta Eggersa zarobił około 64 miliony. W filmie występują Alexander Skarsgard i Anya Taylor-Joy, którzy próbują zemścić się i uciec ze szponów ponurego losu.

W ten weekend również pojawiły się pierwsze powroty dla Opactwo Downton: nowa era, który po weekendzie otwarcia przyniósł 16 milionów. Universal Pictures, wyspecjalizowana produkcja Universal Studios, wydała sequel na rok 2019 Opactwo DowntonCo z kolei było kontynuacją popularnego serialu telewizyjnego, który trwał od 2010 do 2015 roku i stał się światowym fenomenem. Spektakl śledzi arystokratyczną rodzinę Crowley i ich pomoc domową przez sześć sezonów i pięćdziesiąt dwa odcinki.

Horror „Alex Garland”Toksyczna męskośćtrafny tytuł mężczyźni, również miał mocny weekend otwarcia (Tygodnik Rozrywki). Chociaż 3,3 miliona może wydawać się skromne w porównaniu z dużymi wydaniami, film jest trudną i dzielącą godziną przekazaną przez niezależnego Darlinga A24. Dla lepszego porównania możemy spojrzeć na liczby otwarcia Wszystko wszędzie na razkolejny film dystrybuowany przez A24, który w weekend otwarcia zarobił 3,2 miliona.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać I Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom I Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Hasan Minhaj znalazł coś, czego Nathan Felder się nie trzymał